Levné letenky Melbourne

Rezervace letenky

 • Levné letenky Melbourne - Austrálie

  Cena akční letenky od: 14 914 Kč 552 EUR

  Levné letenky Norimberk (NUE) - Melbourne (MEL) a zpět rezervujte online do 10. února 2018 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje odlety v období do 30. června 2018. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s mezipřistáním v Amsterdamu a Guangzhou.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla do 5 kg (55 x 35 x 20 cm) a odbaveného zavazadla, váhový limit a počet kusů na dotaz.
 • Maximální délka pobytu je 4 měsíce.
 • K dispozici jsou také letenky s odletem z Mnichova či Berlína.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Levné letenky Melbourne

Magická metropole Melbourne je na předních příčkách žebříčku měst, kde se žije nejlépe. Levné letenky Melbourne vás zavedou do města, jež je opředeno velmi poutavou historií. Melbourne je druhé největší město Austrálie, které leží na pobřežní planině u zálivu Phillip Bay a ústí řeky Yarra v jihovýchodní části kontinentu. Melbourne připomíná západoevropskou metropoli, kde se střetává moderní architektura s budovami viktoriánské doby. Vedle elegantních bulvárů s butiky světových značek se můžete projít křivolakými uličkami z devatenáctého století. Akční letenky Melbourne představují cestu k protinožcům.

Melbourne - letenky online

Využijte online levné letenky do Melbourne a poznejte více z historie Melbourne. Na místě dnešní metropole byla původně jen osada, která byla založena roku 1835 přistěhovalci. Největší rozkvět města se datuje do poloviny devatenáctého století v dobách zlaté horečky. Počátkem dvacátého století získalo město Melbourne statut hlavního města. Později tuto roli převzalo město Canberra. Online akční letenky do Melbourne vás zvou do města, jehož neoficiálním přízviskem je „zahradní město“. Tuto přezdívku si získalo Melbourne hlavně díky stovkám parků a zahrad plných cestiček, jezírek, květin a ptáků. Zelená místa pokrývají čtvrtinu celého města.

„Povinnou“ zastávkou každého turisty, který si koupí online levné letenky Melbourne je náměstí Federation Square, kde se koná množství festivalů, koncertů, představení, výstav a dalších kulturních událostí. V Melbourne je také několik muzeí a galerií, např. muzeum imigrace. Vyhlášenou turistickou atrakcí je mrakodrap Eureka Skydeck 88, kde se vám naskytne dechberoucí pohled na celé panorama města, a to z 88. patra. Vyhlídková terasa The Edge je ve výšce 300 metrů a je celá prosklená, takže tato vyhlídka je jen pro silné nátury. Pokud panuje pěkné počasí, naskytne se vám pohled, na který nezapomenete.

Akční lety Melbourne

Příznivci posvátných míst a svatyní mohou využít akční lety Melbourne a prohlédnout si překrásnou gotickou katedrálu sv. Patrika, která pochází z dílny architekta Williama Wardella. Druhým gotickým skvostem je katedrála sv. Pavla, která je dílem architekta Williama Butterfielda. Milovníci přírody jistě zamíří do Královské botanické zahrady. V této zahradě roste přes 10.000 druhů rostlin. Najdete zde také masožravé druhy rostlin.

Rezervace letenek Melbourne

Rezervace levné letenky do Melbourne představuje také možnost nákupů. Pro turisty lačnící po nákupech je zde Queen Victoria Market nebo ulice Burke Road, Block Arcade nebo zamiřte do čtvrti Southgate. Melbourne je kombinací evropského půvabu s pulzující energií, která je typická pro asijské metropole. V Melbourne žijí také velmi milí, přátelští a ochotní lidé, kteří jsou ihned připraveni vám pomoci.

Pokud si rezervujete akční letenky do Melbourne, pak vás čeká asi 24 hodin letu ze střední Evropy. Jelikož Melbourne leží na jižní polokouli, roční období jsou zde obrácená. Léto je zde v plné síle v lednu a únoru. Teploty v tomto období přesahují vysoko 40°C.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Melbourne:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:AUSTRALIAN DLR
Země: Austrálie
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zastupitelství v České republice

Konzulát Australského společenství
Klimentská 10, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
221 729 260, 221 729 270, 221 729 271

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Austrálii
8 Culgoa Circuit, O'Malley, Canberra

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0061/2/62901386


Historie levných letenek pro Melbourne:

 • 04.01.2018 | Levné letenky Melbourne - Austrálie - 14 914 Kč/552 EUR

  Levné letenky Norimberk (NUE) - Melbourne (MEL) a zpět rezervujte online do 10. února 2018 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje odlety v období do 30. června 2018. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 16.10.2017 | Levné letenky Melbourne - Austrálie - 15 770 Kč/584 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Melbourne (MEL) a zpět rezervujte online do 26. října 2017 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje odlety v období do 24. května 2018. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 24.08.2017 | Akční letenky Melbourne - 16 983 Kč/606 EUR

  Levné letenky Frankfurt (FRA) - Melbourne (MEL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v období října a listopadu 2017. Lety provozuje letecká společnost China Eastern Airlines.

 • 13.03.2017 | Levné letenky Praha - Melbourne - 19 006 Kč/679 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Melbourne (MEL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou poslední volná místa s odletem v březnu a návratem v dubnu 2017.  Lety provozuje letecká společnost Sichuan Airlines.

 • 04.01.2017 | Akční letenky Praha - Melbourne - 20 441 Kč/730 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Melbourne (MEL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od února do dubna 2017. Lety provozují letecké společnosti Sichuan Airlines a China Eastern Airlines.

 • 06.12.2016 | Levné letenky Praha - Melbourne - 20 321 Kč/726 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Melbourne (MEL) a zpět rezervujte online do vyprodání. Letenky jsou dostupné pouze na níže uvedený termín 27. prosince 2016 až 2. ledna 2017. Lety provozuje letecká společnost Sichuan Airlines.

 • 04.07.2016 | Levné letenky do Melbourne - 13 687 Kč/489 EUR

  Využijte akční tarif společnosti British Airways k cestě do australského Melbourne. Levné letenky Stockholm (STO) - Melbourne (MEL) a zpět lze rezervovat do 14. července 2016 nebo do vyprodání. Odlety jsou možné od 19. dubna do 30. června 2017. Mezipřistání v Londýně a Singapuru.

 • 30.06.2016 | Levné letenky Praha - Melbourne - 17 927 Kč/640 EUR

  Díky akčním tarifům China Eastern Airlines můžete navštívit také australské Melbourne. Levné letenky Praha (PRG) - Melbourne (MEL) a zpět je možné rezervovat do vyprodání volných míst. Cestovat lze v říjnu 2016. Mezipřistání v Šanghaji.

 • 11.12.2015 | Akční letenky Praha - Melbourne již od 22.362 Kč / 799 Euro - 22 362 Kč

  Australský kontinent je fascinujícím světem, jehož návštěva přináší nezapomenutelné zážitky. S naší nabídkou poletíte na jihovýchodní pobřeží, kde leží Melbourne. Nádherné město s mnoha skvosty nabízí nejen památky, staré historické stavby i současnou architekturu, ale také překrásné přírodní scenerie. Není proto divu, že je toto město jedním z nejvyhledávanějších turistických cílů celé Austrálie.

 • 15.09.2015 | Letenky Praha - Melbourne od 22.601 Kč / 807 Euro - 22 601 Kč

  Melbourne je jedno z nejkrásnějších a nejlidnatějších měst Austrálie, které upoutá svou okázalostí, pestrostí i atmosférou. Nachází se v jihovýchodní části kontinentu. Na první pohled připomíná americkou či západoevropskou metropoli se vším všudy - moderní architekturou, zástavbou mrakodrapů (např. Eureka Skydeck 88) i starobylými stavbami z dob viktoriánské éry, širokými bulváry a náměstími i romantickými uličkami vyzařující stále svou historickou atmosféru. Využitím naší nabídky můžete poznat také neméně poutavé okolí města.

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy