Levné letenky Melbourne

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky do Melbourne

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Melbourne:


Levné letenky Melbourne

Magická metropole Melbourne je na předních příčkách žebříčku měst, kde se žije nejlépe. Levné letenky Melbourne vás zavedou do města, jež je opředeno velmi poutavou historií. Melbourne je druhé největší město Austrálie, které leží na pobřežní planině u zálivu Phillip Bay a ústí řeky Yarra v jihovýchodní části kontinentu. Melbourne připomíná západoevropskou metropoli, kde se střetává moderní architektura s budovami viktoriánské doby. Vedle elegantních bulvárů s butiky světových značek se můžete projít křivolakými uličkami z devatenáctého století. Akční letenky Melbourne představují cestu k protinožcům.

Melbourne - letenky online

Využijte online levné letenky do Melbourne a poznejte více z historie Melbourne. Na místě dnešní metropole byla původně jen osada, která byla založena roku 1835 přistěhovalci. Největší rozkvět města se datuje do poloviny devatenáctého století v dobách zlaté horečky. Počátkem dvacátého století získalo město Melbourne statut hlavního města. Později tuto roli převzalo město Canberra. Online akční letenky do Melbourne vás zvou do města, jehož neoficiálním přízviskem je „zahradní město“. Tuto přezdívku si získalo Melbourne hlavně díky stovkám parků a zahrad plných cestiček, jezírek, květin a ptáků. Zelená místa pokrývají čtvrtinu celého města.

„Povinnou“ zastávkou každého turisty, který si koupí online levné letenky Melbourne je náměstí Federation Square, kde se koná množství festivalů, koncertů, představení, výstav a dalších kulturních událostí. V Melbourne je také několik muzeí a galerií, např. muzeum imigrace. Vyhlášenou turistickou atrakcí je mrakodrap Eureka Skydeck 88, kde se vám naskytne dechberoucí pohled na celé panorama města, a to z 88. patra. Vyhlídková terasa The Edge je ve výšce 300 metrů a je celá prosklená, takže tato vyhlídka je jen pro silné nátury. Pokud panuje pěkné počasí, naskytne se vám pohled, na který nezapomenete.

Akční lety Melbourne

Příznivci posvátných míst a svatyní mohou využít akční lety Melbourne a prohlédnout si překrásnou gotickou katedrálu sv. Patrika, která pochází z dílny architekta Williama Wardella. Druhým gotickým skvostem je katedrála sv. Pavla, která je dílem architekta Williama Butterfielda. Milovníci přírody jistě zamíří do Královské botanické zahrady. V této zahradě roste přes 10.000 druhů rostlin. Najdete zde také masožravé druhy rostlin.

Rezervace letenek Melbourne

Rezervace levné letenky do Melbourne představuje také možnost nákupů. Pro turisty lačnící po nákupech je zde Queen Victoria Market nebo ulice Burke Road, Block Arcade nebo zamiřte do čtvrti Southgate. Melbourne je kombinací evropského půvabu s pulzující energií, která je typická pro asijské metropole. V Melbourne žijí také velmi milí, přátelští a ochotní lidé, kteří jsou ihned připraveni vám pomoci.

Pokud si rezervujete akční letenky do Melbourne, pak vás čeká asi 24 hodin letu ze střední Evropy. Jelikož Melbourne leží na jižní polokouli, roční období jsou zde obrácená. Léto je zde v plné síle v lednu a únoru. Teploty v tomto období přesahují vysoko 40°C.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Melbourne:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:AUSTRALIAN DLR
Země: Austrálie
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zastupitelství v České republice

Konzulát Australského společenství
Klimentská 10, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
221 729 260, 221 729 270, 221 729 271

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Austrálii
8 Culgoa Circuit, O'Malley, Canberra

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0061/2/62901386


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy