Levné letenky Mexico City

Rezervace letenky

 • Levné letenky do Mexika

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Mexico City:

 • 22.11.2018 | Levné letenky do Mexika - 8 758 Kč/337 EUR

  Levné letenky Lucemburk (LUX) - Mexico City (MEX) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2018 do dubna 2019. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 20.06.2018 | Levné letenky do Mexika - 10 320 Kč/382 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Mexico City (MEX) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od srpna 2018 do června 2019. Lety provozují aerolinky KLM a Air France.

 • 18.10.2017 | Levné letenky do Mexika - 12 761 Kč/473 EUR

  Levné letenky Norimberk (NUE) - Mexico City (MEX) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou termíny odletů v období května 2018. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 29.06.2017 | Levné letenky Mexico City - 8 065 Kč/288 EUR

  Levné letenky Milán (MIL) - Mexico City (MEX) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od srpna 2017 do dubna 2018. Lety provozují aerolinie Lufthansa a Air Canada.

 • 15.05.2017 | Akční letenky Mexico City - 11 231 Kč/401 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Mexico City (MEX) a zpět rezervujte online do 18. května 2017 nebo do ukončení akce. Letenky lze využít v období od října do prosince 2017. Lety provozuje letecká společnost Aeromexico.

 • 26.09.2016 | Levné letenky Mexico City - 13 416 Kč/479 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Mexico City (MEX) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace tarifu. Odlety jsou možné od 26. října 2016 do 22. května 2017. Lety provozuje letecká společnost Aeroméxico.

 • 30.11.2015 | Letenky do Mexico City od 12.407 Kč / 443 Euro - 12 407 Kč

  Tajemství starobylých pokladů středověkých civilizací a kultur i úchvatné přírodní scenerie nabízí Mexiko. Využitím naší nabídky poznáte nádhernou rozmanitou zemi, krásu místních pláží a modrého moře, nicméně lákavým cílem je nejen pobřeží, ale také hlavní město Mexico City. Zde vás okouzlí takové památky jako jsou např. Národní palác, Metropolitní katedrála či chrám Panny Marie Guadalupské aj.

 • 20.01.2015 | Mexico City - Mexiko od 15.073 Kč / 531 Euro - 15 073 Kč

  Mexico City patří v turistické oblíbenosti jednoznačně mezi favority. Návštěva jedné z nejkrásnějších metropolí nadchne každého, ať už milovníka historie či jen "běžného" turistu. Prostřednictvím naší nabídky vyjdete také za brány města, kde je místo pro krásné pláže a křišťálové moře.

 • 09.09.2014 | Praha - Mexico City od 17.466 Kč / 624 Euro - 17 466 Kč

  Mexické hlavní město Mexico City patří mezi největší a nejkrásnější metropole na světě. Jednou ze zajímavostí tohoto města je fakt, že leží v nadmořské výšce 2.240 metrů. Veškerý turistický ruch se soustřeďuje na náměstí Plaza de la Constitución, kde uvidíte řadu význaných památek, např. prezidentský palác aj. Prostřednictvím naší nabídky objevíte nádherné město, které je stále více turisticky oblíbené.

 • 12.06.2014 | Mexico City - Mexiko od 15.096 Kč / 539 Euro - 15 096 Kč

  Mexico City je nejen hlavní město Mexika, ale představuje také vstupní bránu do lůna překrásné tropické přírody. Kromě turistických letovisek vystavěných na pobřeží je hlavní dominantou této země právě tropická příroda s rozmanitou a ojedinělou faunou a flórou. S naší nabídkou poletíte poznávat krásy přírodních rezervací, které jsou zapsány na seznamu UNESCO.


Mexico City - levné letenky online

Pokud patříte mezi skupinu turistů, kteří dychtí po historických památkách a turistických zajímavostech, pak je vám určena nabídka online levné letenky Mexico City. V Mexico City najdete celou řadu historických památek, které jsou opravdovými skvosty. Mexico City je jednou z největších metropolí na světě. Mexico City je posazeno do údolí Valle de México, a to do vysoké nadmořské výšky 2.240 metrů. Jeho celková rozloha činí 1.500 kilometrů čtverečních. Počet obyvatel žijících v této aglomeraci čítá více než dvacet milionů. Pokud hledáte na mapě Mexico City, pak jej najdete ve vnitrozemí Mexika, přesněji v jeho centrální části. Akční letenky Mexico City online vás zavedou do Mexika, kam míří čím dál více turistů z celého světa.

Akční letenky Mexico City

Prostřednictvím levné letenky Mexico City přiletíte na mezinárodní letiště Licenciado Benito Juarez International Airport. Časový posun v Mexico City oproti ČR činí – sedm hodin v období letního času a – šest hodin v období zimního času. Akční letenky Mexico City lákají také na místní počasí, které je celoročně příjemné. Místní klima je subtropické, ovlivněné vysokou nadmořskou výškou. V létě zde stoupají teploty nad tropických třicet stupňů. V tomto období také spadne více srážek. Období sucha s mírnějšími teplotami pak probíhá od listopadu do května. I přesto, že Mexico City patří mezi města, které se potýká s problematikou chudinských čtvrtí a poměrně vysokou mírou kriminality, stojí za to koupit si levné letenky do Mexico City.

Rezervace letenek Mexico City 

Snad každý, kdo prostřednictvím rezervace levné letenky Mexico City navštíví toto město, nejprve zamíří do historického centra města nazvaného Centro Histórico. Této části města vévodí náměstí Plaza de la Constitución, kde se soustřeďuje veškerý turistický ruch. Není divu. Právě zde je toho k vidění opravdu mnoho. Mimo jiné jmenujme budovu prezidentského paláce (Palacio Nacional), kde je oficiální sídlo prezidenta a ministerstva financí. Budova je postavena v renesančním slohu a pochází z dílny mexického malíře Diega Rivery. Z dalších významných monumentů nesmíme opomenout majestátní katedrálu (Catedral Metropolitana). Stavba této katedrály začala v roce 1573 a dokončena byla až v roce 1813. Její chloubou a největší vzácností je pět hlavních oltářů a úchvatná šestnáctiboká kaple, kde je schována unikátní sbírka obrazů. Využijte akční letenky Mexico City a poznejte další skvosty města.

Levné lety Mexico City

Levné lety do Mexico City představují poznávání celé plejády zajímavostí. Za zmínku rozhodně stojí také městský park Alameda Central, kde jistě nepřehlédnete krásnou budovu z bílého mramoru naznanou Palác krásných umění (Palacio de Bellas Artes). Z dalších parků, který je velmi oblíbený turisty i místními obyvateli jmenujme Bosque de Chapultepec, kde je zoologická a botanická zahrada, dále několik muzeí, např. Národní antropologické muzeum, Muzeum moderního umění atd. Ve výčtu dalších zajímavostí pak stojí za zmínku náměstí Plaza de las Americas a jeho dominanta Basílica de Nuestra Seňora de Guadalupe, která patří k nejnavštěvovanějším na celém americkém kontinentu. Akční letenky do Mexico City jsou zkrátka opravdovým zážitkem.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Mexico City:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MEX PESOS

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států mexických
V Jirchářích 151/10, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
283 061 530, 283 061 540

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mexiku
Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, 11590 México

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0052/55/55312544, 55312777


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy