Levné letenky Mexico City

Rezervace letenky

 • Exotika! Letenky do MEXIKA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Mexico City:


Mexico City - levné letenky online

Pokud patříte mezi skupinu turistů, kteří dychtí po historických památkách a turistických zajímavostech, pak je vám určena nabídka online levné letenky Mexico City. V Mexico City najdete celou řadu historických památek, které jsou opravdovými skvosty. Mexico City je jednou z největších metropolí na světě. Mexico City je posazeno do údolí Valle de México, a to do vysoké nadmořské výšky 2.240 metrů. Jeho celková rozloha činí 1.500 kilometrů čtverečních. Počet obyvatel žijících v této aglomeraci čítá více než dvacet milionů. Pokud hledáte na mapě Mexico City, pak jej najdete ve vnitrozemí Mexika, přesněji v jeho centrální části. Akční letenky Mexico City online vás zavedou do Mexika, kam míří čím dál více turistů z celého světa.

Akční letenky Mexico City

Prostřednictvím levné letenky Mexico City přiletíte na mezinárodní letiště Licenciado Benito Juarez International Airport. Časový posun v Mexico City oproti ČR činí – sedm hodin v období letního času a – šest hodin v období zimního času. Akční letenky Mexico City lákají také na místní počasí, které je celoročně příjemné. Místní klima je subtropické, ovlivněné vysokou nadmořskou výškou. V létě zde stoupají teploty nad tropických třicet stupňů. V tomto období také spadne více srážek. Období sucha s mírnějšími teplotami pak probíhá od listopadu do května. I přesto, že Mexico City patří mezi města, které se potýká s problematikou chudinských čtvrtí a poměrně vysokou mírou kriminality, stojí za to koupit si levné letenky do Mexico City.

Rezervace letenek Mexico City 

Snad každý, kdo prostřednictvím rezervace levné letenky Mexico City navštíví toto město, nejprve zamíří do historického centra města nazvaného Centro Histórico. Této části města vévodí náměstí Plaza de la Constitución, kde se soustřeďuje veškerý turistický ruch. Není divu. Právě zde je toho k vidění opravdu mnoho. Mimo jiné jmenujme budovu prezidentského paláce (Palacio Nacional), kde je oficiální sídlo prezidenta a ministerstva financí. Budova je postavena v renesančním slohu a pochází z dílny mexického malíře Diega Rivery. Z dalších významných monumentů nesmíme opomenout majestátní katedrálu (Catedral Metropolitana). Stavba této katedrály začala v roce 1573 a dokončena byla až v roce 1813. Její chloubou a největší vzácností je pět hlavních oltářů a úchvatná šestnáctiboká kaple, kde je schována unikátní sbírka obrazů. Využijte akční letenky Mexico City a poznejte další skvosty města.

Levné lety Mexico City

Levné lety do Mexico City představují poznávání celé plejády zajímavostí. Za zmínku rozhodně stojí také městský park Alameda Central, kde jistě nepřehlédnete krásnou budovu z bílého mramoru naznanou Palác krásných umění (Palacio de Bellas Artes). Z dalších parků, který je velmi oblíbený turisty i místními obyvateli jmenujme Bosque de Chapultepec, kde je zoologická a botanická zahrada, dále několik muzeí, např. Národní antropologické muzeum, Muzeum moderního umění atd. Ve výčtu dalších zajímavostí pak stojí za zmínku náměstí Plaza de las Americas a jeho dominanta Basílica de Nuestra Seňora de Guadalupe, která patří k nejnavštěvovanějším na celém americkém kontinentu. Akční letenky do Mexico City jsou zkrátka opravdovým zážitkem.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Mexico City:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MEX PESOS

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států mexických
V Jirchářích 151/10, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
283 061 530, 283 061 540

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mexiku
Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, 11590 México

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0052/55/55312544, 55312777


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy