Levné letenky Miami

Rezervace letenky

 • Akční letenky do MIAMI

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Miami:


Miami - letenky levně

Využijte levné letenky Miami levně k návštěvě jednoho z nejvyhledávanějších turistických letovisek USA, které má své místo v jihovýchodní části Floridy. Břehy Miami omývají vody Atlantského oceánu. Miami je proslulou destinací, která má svým turistům co nabídnout. Akční letenky Miami vás zavedou do amerického letoviska ukrývající mnoho zajímavostí. Zajímavé památky, živé a rušné centrum města, krásné pláže, nádherné parky a zahrady, to vše a ještě mnohem více nabízí americké Miami.

Rozloha Miami činí přibližně 143,1 km2. Hlavní dominantou Miami jsou bezesporu krásné pláže. Levné letenky do Miami mohou levně využít turisté vyznávající aktivní dovolenou. Právě pláže nabízejí turistům i místním mnoho aktivit. Vlny okolo pobřeží vybízejí k surfování a také potápění, protože jsou zde korálové útesy. Okolo pláží uvidíte bruslaře, cyklisty, skateboardisty a další sportovce. Díky rezervaci akční letenky do Miami máte jedinečnou možnost se k těmto obyvatelům Miami připojit.

Objednávka letenek Miami

Pokud vás přestane bavit ležet na pláži nebo sportovat, máte možnost vyrazit do víru velkoměsta. V tomto ohledu se vám bude určitě zamlouvat Downtown Miami, což je název pro kulturní, obchodní a finanční centrum města. Objednávejte levné letenky Miami a projděte se po ulici Brickell Avenue kolem budov vládních institucí a mezinárodních bank. Navštívit můžete také muzea a galerie a další turistické pamětihodnosti.

Rezervace letenek Miami

Po procházce centrem města si odpočiňte a relaxujte v několika parcích. Miami nabízí turistům celkem osmdesát parků, které jsou jako stvořené pro piknik. Největší z nich jsou Bayfront Park a Bicentennial Park. Díky rezervaci akční letenky Miami se dostanete také do krásných botanických zahrad Fairchild Tropical Botanic Garden ve čtvrti Coral Gables a The Kampog ve čtvrti Coconut Grove. Za návštěvu stojí také zoologický park Jungle Island.

Levné lety Miami

Pokud jste se rozhodli letět do Miami, využijte levné lety do Miami a do svého plánu zahrňte také Lincoln Road Mall. Toto místo představuje nákupní a pěší zónu, kde je soustředěno mnoho obchodů, butiků, kaváren, restaurací a barů. Projdete okolo mnoha muzeí a galerií. Synonymem kultury a historie je pak část s názvem Art Deco Historic District, která je přehlídkou různých kulturních stylů a architektonických skvostů.

Akční letenky Miami

Nemůžeme zapomenout na slavné pláže Miami Beach a South Beach. Právě na těchto plážích se vnadná a krásná Pamela Anderson coby záchranářka v červených plavkách proháněla v rámci natáčení populárního amerického seriálu Pobřežní hlídka. Tento velmi oblíbený seriál obletěl svět, ale málokdo má ponětí o tom, že se natáčelo právě v Miami. Chcete-li se projít právě po těchto slavných plážích, pak jsou vám k dispozici akční letenky do Miami.

Za zmínku stojí také kubánská čtvrť Little Havana, kde se koná také karneval. Známý je také Kokosový háj nebo Coral Gables.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Miami:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy