Levné letenky Milano

Rezervace letenky

 • Letenky do Milána za pár korun

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Milano:


Levné letenky Milán

Kdo by neznal Milán (Milano) – impozantní město, které patří k největším lákadlům Itálie. Pokud plánujete navštívit Itálii, pak si objednejte levné letenky Milán a do svého plánu zařaďte také toto úžasné město vyznačující se mnoha zajímavostmi. Milán je turistickým favoritem hned z několika důvodů. Akční letenky Milán jsou určeny širokému spektru turistů. Milán totiž nabízí vyžití z hlediska historických památek, kultury, sportu, gastronomie, přírody atd. Rozloha Milána činí 182 kilometrů čtverečních, přičemž zde žije asi 1.750 000 obyvatel. Tyto údaje činí z Milána druhé největší město Itálie.

Rezervace letenek Milán

Milán je hlavním městem italské části zvané Lombardie nacházející se na samém severu Itálie. Milán disponuje třemi letišti. Hlavním letištěm je Malpensa Airport, které je druhým nejrušnějším letištěm v Itálii. Pokud pomineme silný kulturně-historický odkaz města, můžete říci, že Milán je také důležitým průmyslovým, hospodářským a dopravním centrem Itálie. Rezervujte si levné letenky do Milána a vydejte se za poznáním do Milána, které nabízí celou paletu překrásných skvostů, které uvidíte pouze tady.

Akční lety Milán

Akční lety do Milána představují výlet za největšími dominantami města. Jednou z nich je jednoznačně Milánská katedrála (Duomo di Milano). Jedinečnost této architektonické perly podtrhuje fakt, že je neustále v obležení turistů. A není divu. Tato impozantní okázalá stavba postavená v gotickém slohu patří k tomu nejkrásnějšímu, co je v Miláně k vidění. Stavba katedrály započala již ve 14. století. Na její stavbě se podílel také architekt Jean Mignot. Nenechte si ujít levné letenky Milán a vydejte se obdivovat další zajímavosti Milána.

Milán – letenky online

Pro milovníky výtvarného umění jsou online akční letenky Milán skvělá příležitost jak vidět na vlastní oči jeden z nejkrásnějších unikátů světa, který představuje „Poslední večeře Páně“ světoznámého malíře Leonarda da Vinciho. Tento nádherný skvost je možné vidět v Dominikánském kostele a klášteře Santa Maria delle Grazie. Z ostatních staveb stojí za zmínku také bazilika sv. Ambrože (basilica di Sant'Ambrogio), hrad Castello Sforzesco, bývalé sídlo milánských panovníků a hlavně světově proslulá umělecká scéna La Scala, kde jsou uváděna ta největší díla italských mistrů opery.

Online levné letenky do Milána jsou určeny také zájemcům o módu. Milán je městem módy a luxusu. V Miláně najdete nepřeberné množství butiků a luxusních obchodů se zbožím světových značek, např. Prada, Versace, Louis Vuitton nebo Gucci. Pokud vám to vaše finanční situace umožňuje, pak se vydejte do pasáže Galleria Vittorio Emanuele II a obchodního domu La Rinascente.

Akční letenky Milán

Rezervujte si akční letenky do Milána a poznejte Milán také jako město sportu. Kdo by neznal slavný fotbalový klub AC a Inter Milán. Při návštěvě Milána nezapomeňte navštívit některou z tamních restaurací a ochutnat jednu z typických italských specialit. Ne nadarmo patří italská kuchyně k nejvyhlášenějším.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Milano:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Itálie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233080111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322, 00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy