Levné letenky Mombasa

Rezervace letenky

 • Levné letenky Mombasa - Keňa

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Mombasa:


Levné letenky Mombasa

Pokud vás lákají krásy Afriky, pak si objednejte levné letenky Mombasa a vydejte se do Keni, kde v její jihovýchodní části má své místo právě Mombasa. Mombasa je druhým největším keňským městem. Leží na pobřeží Indického oceánu. Mombasa byla svého času keňskou metropolí, ale o status hlavního města jej připravilo Nairobi. Mombasa je veledůležitým přístavem celé oblasti Východní Afriky. Většina města se nachází na ostrově a od pevniny jej dělí dvě řeky. Ostrov je spojen s pevninou několika mosty. Funguje zde trajektová doprava. Mombasa se rozkládá na území o celkové rozloze 294 kilometrů čtverečních a žije zde přibližně necelý milion obyvatel.

Akční lety Mombasa

Akční lety Mombasa jsou určeny všem cestovatelům, kteří touží poznat typické krásy a půvaby Afriky. Mombasa je vstupní branou do Keni, kde není o dobrodružství a atraktivní zážitky nouze. Mombasa je typické africké velkoměsto, kde uvidíte typickou Afriku se vším, co k ní patří, tedy chudinské čtvrti se žebráky, ale také okázalé nákupní a obchodní zóny, výškové budovy a mnoho zajímavostí. Díky koupi levné letenky do Mombasy uvidíte jednu z atraktivit města, a to pevnost Fort Jesus. Pevnost byla vystavěna jako obrana proti útokům dobyvatelů. Pevnost připomíná historii, kdy bylo město i celá Keňa pod nadvládou Portugalců. Atraktivní podívanou pro turisty představují mučírny. Pevnost byla centrum obchodu s otroky. Pevnost byla vystavěna v roce 1593.

Rezervace letenek Mombasa

Pevnost Fort Jesus není jedinou dominantou Mombasy. Rezervujte si akční letenky do Mombasy a nechte se unést další památkou mapující historii Mombasy, kterou představuje Ománský dům. Mimo této samotné stavby vás dozajista uchvátí nádherný výhled ze střechy tohoto domu. Pohled do okolí města představuje jeden z ojedinělých zážitků, jež nabízí Mombasa. Ve výčtu zajímavostí a atraktivních míst Mombasy nesmíme opomenout také Palác Mazruiů, uličku Lukostřelců a muzeum s archeologickými exponáty. V tomto muzeu jsou k vidění nejrůznější exponáty. Jedná se především o keramické předměty, které jsou mixem čínské, indické, arabské a portugalské kultury, dále uvidíte sbírky mapující tradici a kulturu místních kmenů a mnoho dalšího.

Levné lety Mombasa

Levné lety Mombasa jsou zajímavou výpravou do historie Keni. Výhodnou nabídku akční letenky Mombasa však mohou využít také milovníci přírody a vodních sportů, neboť Mombasa se pyšní nádhernými bělostnými plážemi, které nejsou ještě úplně turisticky objevené. K odpočinku a slunění vybízejí pláže, jako jsou např. Diani Beach, která je lemována restauracemi a bary. O něco klidnější je Tiwi Beach, pláž, která poskytuje dostatečné soukromí. K odpočinku pak vybízejí pláže, jako jsou např. Nyali, Bamburi, Shanzu, Kikambala a Vipingo. Místní vody jsou také ideální k provozování vodních sportů a aktivit. Levné lety do Mombasy jsou splněným cestovatelským snem pro mnohé turisty, kteří touží poznat nová a neokoukaná místa naší planety.

Akční letenky do Mombasy jsou k dispozici široké škále turistů. Ať už jedete do Mombasy obchodně nebo soukromě, zanechá ve vás toto keňské město hluboký dojem.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Mombasa:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:KENYAN SHILLING
Země: Keňa
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Keňské republiky
Nieuwe Parklaan 21, 2597 LA The Hague

Kontakt na příslušné zastupitelství:
003170-350 42 15

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Kancelář České republiky v Keňa
Milimani Road, Nairobi

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00254/722517161


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy