Levné letenky Montego Bay

Rezervace letenky

 • TOP CENA! Letenky na Jamajku

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Montego Bay:


Koupě letenek Montego Bay

S koupí levné letenky Montego Bay poletíte do překrásné oblasti Karibiku, která patří k turisticky nejpřitažlivějším. Jedním z klenotů Karibiku je mimo jiné ostrov Jamajka ležící jižně od Kuby. Jamajka se rozkládá na necelých 11.000 km čtverečních a jejími obyvateli jsou především černoši, většinou potomci Afričanů. I přesto, že Jamajka patří k vyhledávaným turistickým destinacím, u Čechů není ještě zdaleka objevená. Hlavním magnetem Jamajky (a nejen tohoto ostrova) je bezesporu příroda. Většinu turistů, kteří se rozhodnou ke koupi akční letenky Montego Bay zláká panenská příroda, pláže vystlané bílým pískem, tyrkysové vody Karibského moře a pálící slunce, celoročně rozkvetlá exotická květena, rozmanitá fauna i tropické klima. Výhodou Jamajky je také fakt, že se zde hovoří anglicky, tudíž odpadá jazyková bariéra.

Levné letenky Montego Bay

Levné letenky do Montego Bay vás zavedou do malebného letoviska Montego Bay nacházející se na severozápadním pobřeží Jamajky. Toto letovisko je srdcem jamajské riviéry. Návštěvníkům nabízí šestnáct kilometrů překrásných pláží lemovaných zelenými palmami, luxusními hotelovými komplexy, restauracemi a promenádami. Místní pláže pak poskytují relax a odpočinek ve stínu slunečníků i palem, ale také jsou zde ideální podmínky pro provozování vodních sportů a aktivit, např. velmi populárního potápění, šnorchlování atd. Velmi populárním sportem v Montego Bay je jachting. Využijte akční letenky do Montego Bay k cestě na tento malebný ostrov, kde vás čeká mnoho zajímavě strávených chvil.

Levné lety Montego Bay

Montego Bay však není jen synonymem pro koupání, pláže, moře a slunce. Levné lety Montego Bay uspokojí také turisty se zájmem o historii a kulturu. Najdete zde překrásnou historickou čtvrť, ale i moderní část města nezklame. Z památek stojí za návštěvu kostel Burchell Memorial Baptist Church, katolický kostel sv. Pavla, kamenný dům Gragorian House, pevnost Fort Montego či Rose Hall, dům, kde podle pověsti straší duch Annie Palmer, která zde zavraždila své tři manžely. Centrem historické části města je náměstí Sam Sharpe Square, kde zaujme památník The Cage či budova radnice Town House pocházející z roku 1765. Objednejte si akční letenky Montego Bay a užijte si krásu všech památek a monumentů v tomto přístavním městě.

Montego Bay – rezervace letenek online

Online rezervaci levné letenky do Montego Bay můžete provádět kdykoliv během roku, neboť na Jamajce vládne tropické klima. Teploty se pohybují okolo 27C°. Období dešťů pak začíná v květnu a končí v listopadu. Hlavní turistická sezóna je od prosince do března, ale je nutno počítat také s nejvyššími cenami. Čas od času se stane, že Jamajku postihne přírodní katastrofa v podobě hurikánů či cyklonů, které se objevují spíše v letních měsících jednou za několik let. I přesto však akční letenky do Montego Bay jsou splněným snem každého náruživého cestovatele.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Montego Bay:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:JAMAICAN DOLLAR
Průměrná teplota:Celoročně kolem 30°C

Zastupitelství v České republice

Konzulát Jamajky
Ondříčkova 7, 130 00 Praha 3

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Jamajky
Schmargendorfer Strasse 32, 12159 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
222 727 041

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky na Jamajce
King Street 93, Kingston

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
001 876 9116192


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy