Levné letenky Montevideo

Rezervace letenky

 • Náš tip! Letenky Praha - Uruguay

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Montevideo:


Montevideo - letenky levně

Levné letenky Montevideo vás levně zavedou do jihoamerické metropole Montevideo. Montevideo je hlavní město státu Uruguay. Montevideo se rozkládá na východním pobřeží, v zátoce jménem Rio de la Plata, jehož břehy omývají vody Atlantského oceánu. Montevideo je hlavním kulturním, politickým, ekonomickým a intelektuálním centrem celé země. Zároveň plní funkci veledůležitého přístavu. Díky rezervaci akční letenky Montevideo přiletíte na letiště Carrasco General Cesáreo L. Berisso International Airport, které je vzdálené od Montevidea asi pět kilometrů. V Montevideu žije asi polovina celého obyvatelstva Uruguaye.

Levné lety Montevideo

Levné lety do Montevidea jsou určeny především turistům, kteří touží nejen po příjemně strávené dovolené, ale také po poznávání cizokrajných míst, které nabízejí mnoho zajímavostí. Právě takové je Montevideo. Tato uruguayská metropole bohužel nepatří mezi turisticky vytížená města, což je velká škoda. Akční letenky do Montevidea vám umožní poznat město Montevideo, které patří k místům s nejvyšší životní úrovní v celé Jižní Americe. Najdete zde mnoho zajímavostí a především architektonických skvostů. Největší koncentrace památek je v historickém centru města.

Levné lety Montevideo jsou také prostředkem k odkrytí pohnuté a zajímavé historie města. Podle dochovaných zdrojů byl pravděpodobně prvním Evropanem, který vstoupil na území dnešního Montevidea portugalský mořeplavec Fernão de Magalhães, a to v roce 1519. Montevideo samotné bylo založeno v roce 1726 Španěli, kteří zabrali území Uruguaye již v průběhu 16. století. Největší rozmach této metropole nastal v 19. století díky obchodním aktivitám. Historie města je bohatá a zajímavá, proto si objednejte akční letenky Montevideo a dozvíte se více.

Montevideo - letenky online

Montevideo je městem kontrastů a především architektonických skvostů. Najdete zde nádherné stavby, které jsou postaveny v duchu koloniální architektury mapující historii a také moderní budovy postavené v současném duchu architektonických trendů. Online levné letenky do Montevidea jsou určeny pro turisty, toužící po poznávání kulturních a historických památek a zajímavostí. Největší historické památky najdete centru města, např. na náměstí Plaza Independencia, kde se vypíná nejvyšší stavba města palác Palacio Salvo. Tato stavba je nejkrásnější ze všech architektonických památek celého Montevidea.

Akční letenky Montevideo

Využijte akční letenky do Montevidea k poznání další dominanty tohoto náměstí, kterou představuje památník v podobě sochy Josého Artigase, což byl národní hrdina a bojovník za svobodu. Moderní architekturu reprezentuje také budova justičního paláce. Dále zde můžete obdivovat budovu divadla Teatro Solís a také budovu sídla vlády postavenou v klasicistním stylu. Všechny památky a stavby na tomto náměstí reprezentují koloniální architekturu Španělů, Italů a také stylu art deco. Další zajímavé náměstí v Montevideu je Plaza de la Constitucion, kde jsou zajímavá muzea.

Kromě historických památek je Montevideo krásné svým okolím, plážemi a oceánem. Montevideo je také známým průkopníkem sportu, především fotbalu. Najedete zde proslulý fotbalový stadion Estadio Centenario.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Montevideo:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:PESO URUGUAYO
Země: Uruguay
Kontinent: Jižní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Uruguayské východní republiky
Muchova 9, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 314 755, 224 315 746

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Uruguay
Colonia 1323, P. 10AP. 1002 B, C.P. 11.100, Montevideo

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00598 2 901 6887


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy