Levné letenky Moroni

Rezervace letenky

 • Exotika! Letenky na KOMORY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Moroni:


Levné letenky Moroni

Pokud nepatříte mezi turisty vyznávající masový turismus a toužíte letět do málo známých a navštěvovaných končin, pak jsou tou správnou volbou levné letenky Moroni. Pokud váháte a nevíte kam zařadit město Moroni, pak si na mapě vyhledejte oblast mezi ostrovem Madagaskar a africkým kontinentem. Moroni je hlavním městem souostroví Komory (též Komorských ostrovů nebo Komorského svazu). Komorská metropole Moroni se nachází na západním pobřeží ostrova Grande Comore (známém také pod názvem Ngazidja), který je rozlohou největším z Komorského souostroví. Objednejte si akční letenky Moroni, kde vás čeká tropické město obklopené tou nejkrásnější přírodou, jakou si jen dovedete představit.

Moroni - letenky levně

Prostřednictvím levné letenky do Moroni přiletíte levně na mezinárodní letiště Prince Said Ibrahim International Airport, jež se nachází asi dvacet kilometrů od komorské metropole Moroni. Historie Moroni sahá hluboko do minulosti. Moroni založili Arabové už v průběhu 10. století a stalo se tak hlavním městem místního sultanátu. Hlavním městem Komorských ostrovů se stalo v roce 1958. Moroni se v jazyce domorodců nazývá „srdce ohně“. Ti se inspirovali nedalekou činnou sopkou jménem Karthala. V současné době je metropole Moroni považována za nejdůležitější ekonomické, politické, kulturní i společenské centrum Komorského svazu. Využijte akční letenky do Moroni a poznejte více z historie města i celých Komorských ostrovů.

Rezervace letenek Moroni

S rezervací levné letenky Moroni máte jedinečnou možnost letět do Indického oceánu, kde se rozkládají Komorské ostrovy. Jedním z důvodů proč si rezervovat akční letenky Moroni je jednoznačně příroda, především krásné pláže s jemným bílým pískem, který ostře kontrastuje s tyrkysovou barvou oceánu. Pláže jsou panenské a dosud nepoznamenané turisty. Pláže vybízejí k odpočinku a relaxaci, ale také k provozování nejrůznějších vodních sportů. Turisté na zdejších plážích upřednostňují zejména potápění a šnorchlování, neboť je zde úžasný podmořský svět, který nabízí dechberoucí pohled na tu nejrozmanitější faunu a flóru. Pokud patříte mezi vyznavače těchto aktivit, pak neváhejte a rezervujte si akční letenky Moroni.

Moroni - letenky online

Nenechte si ujít online levné letenky do Moroni a vydejte se také na procházku centrem města. Jelikož místní obyvatelé vyznávají islám, najdete zde hlavně mešity. Největší a turisticky nejvyhledávanější islámskou památkou je mešita Ancienne Mosquée du Vendredi. V Moroni žije více než šedesát tisíc obyvatel. Už na první pohled je zřejmé, že Moroni je multikulturní město. Žijí zde potomci Peršanů, Arabů, východních Afričanů a také Indů. V Moroni je zavedeno islámské právo Šaría. I když turisté musí dodržovat jistá pravidla, jsou místní k turistům více méně benevolentní, neboť si uvědomují, že turistický ruch je důležitým elementem jejich ekonomiky.

Akční letenky Moroni

Akční letenky do Moroni je možné využít v podstatě kdykoliv během roku, neboť teploty se zde pohybují okolo 30°C.  Mezi listopadem až dubnem spadne více srážek.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Moroni:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:COMORO FRANC
Průměrná teplota:30°C
Země: Komory
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Komorského svazu
20 rue Marbeau, 75 016, Paris

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00331-4067 9054

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Etiopii
Kirkos Kifle Ketema Rd., Kebele 15, House No. 289, Addis Ababa P.O.Box 3108

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00251/11/5516382, 00251/11/5516132


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy