Levné letenky Moskva

Rezervace letenky

 • TIP na víkend! Letenky Praha - Moskva

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Moskva:


Moskva - letenky levně

Využijete-li levné letenky Moskva, přiletíte levně do hlavního města státu Ruska. Moskva je politickým, historickým, hospodářským a kulturním centrem této velmoci. Město Moskva je významným centrem ruské diplomacie. Najdeme zde všechna sídla státních institucí i stěžejních firem země. Také ekonomicky je Moskva nejsilnějším článkem celého ruského státu.

Rezervace letenek Moskva

Rezervujte si akční letenky Moskva a poznejte město, které se řadí mezi největší na světě. Pokud byste hledali na mapě Moskvu, hledejte v části Ruska, kterou ještě můžeme zařadit do Evropy. Počet obyvatel Moskvy je 11 551 930. Oficiálním jazykem je ruština, kterou mnozí lidé ještě ovládají z dob minulého režimu. V Moskvě se platí ruským rublem (RUB). Pokud poletíte do Moskvy prostřednictvím levné letenky do Moskvy, počítejte s časovým posunem + dvě hodiny. Moskva leží na stejnojmenné řece, která hlavním městem protéká.

Akční letenky Moskva

Pro milovníky historie a umění je Moskva ideálním městem, kde není o historické a kulturní pamětihodnosti nouze. Nechte se dovést do Kremlu a vstupte do nádherných chrámů Nanebevzetí Panny Marie, sv. Archanděla Michaela a Zvěstování. Jestliže se chystáte na cestu do Moskvy, máte k dispozici akční letenky do Moskvy, což vám umožní navštívit tyto charakteristické prvky tohoto historického a obdivuhodného místa, jakým Kreml bezesporu je. Dále obdivujte Velký kremelský palác a také typické věže, jež patří mezi největší chlouby Moskvy.

Moskva - letenky online

Nabídka online levné letenky Moskva stojí za využití také proto, že můžete poznat další krásný prvek Moskvy, což je Rudé náměstí. Zde vás ihned uchvátí tři typické stavby tohoto náměstí: chrám Vasila Blaženého, mauzoleum V. I. Lenina a obchodní centrum GUM. Z dalších zajímavostí stojí za zmínku slavné divadlo Bolšoj těatr, galerie a muzea. Při cestování využívejte online akční letenky Moskva a přistanete na jednom ze čtyř světových mezinárodních letišť, kterými Moskva disponuje.  Jsou to Domodědovo, Vnukovo, Šeremetěvo a Ostafjevo. 

Pokud vám nedělají dobře velká horka a vyhovuje vám raději chladnější klima, můžete cestovat do ruské metropole pomocí online levné letenky do Moskvy, kde si přijdete na své. Ruské podnebí je chladnější a zhruba polovinu celého roku pokrývá zemi sníh. Jelikož Rusko je rozlohou obrovské, je přirozené, že v této zemi panují velké teplotní rozdíly. Moskva vám nabídne v lednu teploty okolo - 10˚C. V oblasti severovýchodní Sibiře jsou nejmrazivější zimy s velmi nízkými teplotami. Prakticky na celém území Sibiře a Dálného východu je věčně zmrzlá půda a trvalý sníh. Také veškeré vodní toky v této oblastí na půl toku zamrzají a jen pozvolna roztávají. Jiné teploty jsou poblíž Černého moře a na jihozápadní části Severního Kavkazu. Tam se můžeme dočkat příjemných teplot.

Akční lety Moskva

Využijte nabídku na akční lety do Moskvy ve vhodnou dobu, což je z hlediska počasí asi období prázdnin (tedy červenec a srpen), protože v tomto období se v Moskvě průměrná teploty vzduchu pohybuje asi okolo 18˚C. Mějte na paměti, že k návštěvě Moskvy potřebujete mimo jiné vízum.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Moskva:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:ROUBLE
Průměrná teplota:červenec / srpen 18°C
Země: Rusko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Ruské federace
nám. Pod Kaštany 1, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233 374 100, 233 375 358 /Protocol/, 233 371 548, 233 371 549

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Rusku
ul. J. Fučíka 12/14, 123 056 Moscow

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+7 495 2760703 / +7 916 3532601


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy