Levné letenky Moskva

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Moskva

  Cena akční letenky od: 4 216 Kč 151 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Moskva (MOW) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v období od listopadu 2017 do března 2018. Lety provozuje letecká společnost KLM.

  VYPRODÁNO!!! Napište nám svůj požadavek

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Napište nám svůj požadavek

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s mezipřistáním v Amsterdamu.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla a jednoho odbaveného zavazadla do 23 kg.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Moskva - letenky levně

Využijete-li levné letenky Moskva, přiletíte levně do hlavního města státu Ruska. Moskva je politickým, historickým, hospodářským a kulturním centrem této velmoci. Město Moskva je významným centrem ruské diplomacie. Najdeme zde všechna sídla státních institucí i stěžejních firem země. Také ekonomicky je Moskva nejsilnějším článkem celého ruského státu.

Rezervace letenek Moskva

Rezervujte si akční letenky Moskva a poznejte město, které se řadí mezi největší na světě. Pokud byste hledali na mapě Moskvu, hledejte v části Ruska, kterou ještě můžeme zařadit do Evropy. Počet obyvatel Moskvy je 11 551 930. Oficiálním jazykem je ruština, kterou mnozí lidé ještě ovládají z dob minulého režimu. V Moskvě se platí ruským rublem (RUB). Pokud poletíte do Moskvy prostřednictvím levné letenky do Moskvy, počítejte s časovým posunem + dvě hodiny. Moskva leží na stejnojmenné řece, která hlavním městem protéká.

Akční letenky Moskva

Pro milovníky historie a umění je Moskva ideálním městem, kde není o historické a kulturní pamětihodnosti nouze. Nechte se dovést do Kremlu a vstupte do nádherných chrámů Nanebevzetí Panny Marie, sv. Archanděla Michaela a Zvěstování. Jestliže se chystáte na cestu do Moskvy, máte k dispozici akční letenky do Moskvy, což vám umožní navštívit tyto charakteristické prvky tohoto historického a obdivuhodného místa, jakým Kreml bezesporu je. Dále obdivujte Velký kremelský palác a také typické věže, jež patří mezi největší chlouby Moskvy.

Moskva - letenky online

Nabídka online levné letenky Moskva stojí za využití také proto, že můžete poznat další krásný prvek Moskvy, což je Rudé náměstí. Zde vás ihned uchvátí tři typické stavby tohoto náměstí: chrám Vasila Blaženého, mauzoleum V. I. Lenina a obchodní centrum GUM. Z dalších zajímavostí stojí za zmínku slavné divadlo Bolšoj těatr, galerie a muzea. Při cestování využívejte online akční letenky Moskva a přistanete na jednom ze čtyř světových mezinárodních letišť, kterými Moskva disponuje.  Jsou to Domodědovo, Vnukovo, Šeremetěvo a Ostafjevo. 

Pokud vám nedělají dobře velká horka a vyhovuje vám raději chladnější klima, můžete cestovat do ruské metropole pomocí online levné letenky do Moskvy, kde si přijdete na své. Ruské podnebí je chladnější a zhruba polovinu celého roku pokrývá zemi sníh. Jelikož Rusko je rozlohou obrovské, je přirozené, že v této zemi panují velké teplotní rozdíly. Moskva vám nabídne v lednu teploty okolo - 10˚C. V oblasti severovýchodní Sibiře jsou nejmrazivější zimy s velmi nízkými teplotami. Prakticky na celém území Sibiře a Dálného východu je věčně zmrzlá půda a trvalý sníh. Také veškeré vodní toky v této oblastí na půl toku zamrzají a jen pozvolna roztávají. Jiné teploty jsou poblíž Černého moře a na jihozápadní části Severního Kavkazu. Tam se můžeme dočkat příjemných teplot.

Akční lety Moskva

Využijte nabídku na akční lety do Moskvy ve vhodnou dobu, což je z hlediska počasí asi období prázdnin (tedy červenec a srpen), protože v tomto období se v Moskvě průměrná teploty vzduchu pohybuje asi okolo 18˚C. Mějte na paměti, že k návštěvě Moskvy potřebujete mimo jiné vízum.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Moskva:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:ROUBLE
Průměrná teplota:červenec / srpen 18°C
Země: Rusko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Ruské federace
nám. Pod Kaštany 1, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233 374 100, 233 375 358 /Protocol/, 233 371 548, 233 371 549

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Rusku
ul. J. Fučíka 12/14, 123 056 Moscow

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+7 495 2760703 / +7 916 3532601


Historie levných letenek pro Moskva:

 • 03.10.2017 | Levné letenky Praha - Moskva - 4 216 Kč/151 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Moskva (MOW) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v období od listopadu 2017 do března 2018. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 04.05.2017 | Akční letenky Praha - Moskva - 4 240 Kč/151 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Moskva (MOW) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od října 2017 do března 2018. Lety provozují nizozemské aerolinie KLM.

 • 11.04.2017 | Levné letenky Praha - Moskva - 6 513 Kč/233 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Moskva (MOW) a zpět rezervujte online do vyprodání volných míst. Tarif je platný pro cestovní období od května do července 2017. Lety provozuje ruský národní dopravce Aeroflot.

 • 06.09.2016 | Levné letenky Praha - Moskva - 3 975 Kč/142 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Moskva (MOW) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace tarifu. Letenky jsou dostupné pro cesty v říjnu a listopadu 2016. Lety provozuje letecká společnost Air Serbia.

 • 25.07.2016 | Přímé lety Praha - Moskva - 5 553 Kč/198 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Moskva (MOW) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo ukončení akce. Tarifní podmínky zahrnují cestovní období od srpna do listopadu 2016. Lety provozuje letecká společnost Aeroflot.

 • 17.06.2016 | Levné letenky do Moskvy - 4 762 Kč/170 EUR

  Využijte cenově dostupný tarif společnosti Austrian Airlines k návštěvě ruské metropole. Levné letenky Vídeň (VIE) - Moskva (MOW) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace tarifu. Cestovat lze po celý rok 2016.  Přímé lety.

 • 16.03.2016 | Letenky Praha - Moskva - 5 172 Kč/185 EUR

  Baltské aerolinky Air Baltic nabízejí nový tarif na lety do Moskvy. Levné letenky Praha (PRG) - Moskva (MOW) a zpět lze rezervovat do 20. března 2016. Cestovní období od 1. listopadu do 28. února 2017. V ceně letenky je příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo pouze za příplatek.

 • 05.11.2015 | Jednosměrné letenky Praha - Moskva od 2.878 Kč / 103 Euro - 2 878 Kč

  Moskva je nejen hlavním a největším městem Ruské federace, ale také nejsilnějším článkem tohoto obrovského impéria. Naše nabídka zve především k poznávání místních historických skvostů i charakteristické atmosféry. Z nejznámějších míst a památek stojí za vidění např. chrám Vasila blaženého na Rudém náměstí, které je spolu s Kremlem zapsáno na seznam UNESCO. Zážitkem je návštěva mauzolea, kde je mrtvola V.I. Lenina.

 • 30.09.2015 | Přímé lety z Prahy do Moskvy od 6.073 Kč / 217 Euro - 6 073 Kč

  Rusko neboli také Ruská federace je největší zemí světa. Nejen obrovská rozloha, ale také neuvěřitelné nerostné bohatství z něj činí světovou velmoc udávající trend světové ekonomiky, obchodu a dalších klíčových odvětví. S naší nabídkou navštívíte Moskvu, ruskou metropoli, která se pyšní především svou atmosférou a historickými monumenty. Z největších dominant města nelze nezmínit např. chrám Vasila Blaženého, mauzoleum V. I. Lenina a další památky.

 • 26.01.2015 | Pardubice - Moskva od 4.121 Kč / 147 Euro - 4 121 Kč

  Ruskou metropoli můžeme zařadit do evropské části Ruska. Moskva je ideálním cílem pro turisty toužící po poznávání památek a monuemntů. Prostřednictvím naší nabídky uvidíte např. Chrám Vasila Blaženého, Chrám Nanebevzetí Panny Marie či mauzoleum V. I. Lenina.

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy