Levné letenky Muscat

Rezervace letenky

 • Levné letenky do OMÁNU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Muscat:


Muscat - letenky online

Nechte se pozvat prostřednictvím online levné letenky Muscat do hlavního města sultanátu Omán, který se nachází v jihozápadní Asii, konkrétně na Arabském poloostrově. Muscat je hlavním a také zároveň největším městem tohoto sultanátu. Muscat je situován do severovýchodní části Ománu, konkrétně na pobřeží Ománského zálivu. Akční letenky Muscat jsou možností, jak letět do ománské metropole Muscat, která již od počátku své existence plní funkci důležité dopravní křižovatky. Asi čtvrtina z celkového počtu obyvatel Ománu žije právě v hlavním městě Muscat. V současné době je Muscat hospodářským, kulturním, politickým a společenským centrem Ománu. Celková rozloha města Muscat činí 3.500 km2. V sedmdesátých letech 20. století se ujal vlády sultán Kábús bin Saíd.

Rezervace letenek Muscat

Díky rezervaci levné letenky do Muscatu přiletíte do arabského města Muscat, které je charakteristické bílými nízkými domy, čistými plážemi a hostnými masivy. Díky tomu působí Muscat střídmým a příjemným dojmem. Muscat není turisticky vytíženou metropolí, ale díky tomu zde naleznete klid a pohodu. Oproti jiným arabským metropolím nenabízí okázalý luxus, jako třeba turisty vyhledávaná metropole Dubaj, ale spíše sází na historii, kulturní pamětihodnosti a krásy přírody. Akční letenky do Muscatu jsou k dispozici turistům, kteří prahnou po dobrodružné cestě za zajímavými monumenty, azurovým mořem s jemným pískem a také za pouští a beduíny. Muscat uspokojí požadavky všech turistů, neboť je to město, které vyzařuje svou jedinečnou a vskutku orientální atmosféru.

Muscat - letenky levně

Jednou z velkých dominant Muscatu je bezesporu Velká mešita sultána Kábúse, což je současný panovník Ománu. Mešita je vystavěna v okázalém a pompézním stylu a pojme neuvěřitelných šest a půl tisíce věřících. Využijte levné letenky Muscat levně a překročte práh tohoto svatostánku, který stojí uprostřed areálu, jehož rozloha činí 416 tisíc metrů čtverečních. Areál je vyzdoben květinami a orientálními prvky. Stavba mešity byla dokončena v roce 2001. Největším lákadlem mešity je obrovský ručně tkaný vzácný koberec, který je opravdovým unikátem mešity. Koberec váží 21 tun a je opravdovou raritou. Nikde jinde na světě se s žádným takovým kobercem nesetkáte. Objednejte si akční letenky Muscat levně a nechte se uchvátit podívanou na tuto mešitu, která vás ohromí.

Levné lety Muscat

Levné lety do Muscatu jsou určeny turistům, kteří rádi poznávají exotické a cizí kraje. Muscat je jedním z měst, které má typickou arabskou atmosféru s nádechem orientu. Zejména stará část města s názvem Mutrah stále vypadá, jakoby se zde zastavil čas. Na každém kroku jsou trhovci, kteří nabízejí orientální zboží, šperky, textil, amulety a také suvenýry. Právě tady koupíte typický symbol Ománu – dýku chandžar, která je také ve státním znaku Ománu. Akční letenky do Ománu jsou možností jak navštívit další z dominant Muscatu, což jsou tři skalní pevnosti, které se nacházejí přímo ve městě. Muscat toho nabízí ve skutečnosti mnohem více. Návštěva Muscatu se určitě stane jedním z nejzajímavějších zážitků.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Muscat:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:RIAL OMANI
Země: Omán
Kontinent: Asie

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Sultanátu Omán
Währinger Strasse 2-4/24, A-1090 Vienna

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00431-310 86 43

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Saúdské Arábii
Saad Bin Gharir Street, Al-Nuzha District, 11693 Rijád P.O.B. 94305

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00966/1/4503617-19


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy