Levné letenky Nadi

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky na FIDŽI

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Nadi:


Nadi - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Nadi přiletíte do krásného romantického prostředí tropů, exotiky a především krásné přírody. Nadi je město, které najdete na západním pobřeží ostrova Viti Levu, který je součástí Fidži. Nadi je třetím největším městem ostrovů Fidži. Nadi je městem, které slouží některým turistům jako přestupní stanice do několika dalších oblastí a ostrovů Fidži. Pokud však přiletíte do Nadi, pak stojí za to najít si čas na procházku městem a poznat jej blíže. Nadi je kosmopolitním a multikulturním městem. Místní obyvatelé jsou především Fidžijci a Indové, ale žijí zde i lidé jiných národností a etnik. Akční letenky Nadi jsou jedinečnou příležitostí poznat exotické město Nadi, jejíž krásu ocení hlavně turisté ze střední Evropy, pro něž je život v této oblasti naprosto odlišný a proto láká.

Objednávka letenek Nadi

Pokud si pamatujete krásné pláže a nádhernou faunu a flóru z filmu Modrá Laguna, pak vězte, že právě tento film byl natáčen na ostrovech Fidži. Místní pláže ve skutečnosti vypadají přesně jako z prospektů cestovních kanceláří. Jsou panensky krásné a také ideální pro vodní aktivity. Levné letenky do Nadi využijí jistě milovníci potápění a šnorchlování. Na své si přijdou také surfaři. Potápěči si pak musí dát pozor na silné podmořské proudy a také na žraloky. Ve městě je vystavěno množství hotelových komplexů. Nadi je totiž místem, kde je největší koncentrace turistického ruchu. Nadi má mimo jiné funkci obchodního přístavu. Místní obyvatelé se živí především zemědělstvím. Pěstování cukrové třtiny je jedním z hlavních zdrojů tamní ekonomiky. Díky objednávce akční letenky do Nadi poznáte odlišný životní styl místních obyvatel.

Levné lety Nadi

Levné lety Nadi vás zavedou do daleké Oceánie, kde se nachází jedno z překrásných míst naší planety, ostrovy Fidži a jedno z jeho měst, Nadi. I když Nadi není zrovna velkoměsto, ale přece jen několik zajímavých míst zde stojí za návštěvu. V Nadi najdete překrásnou botanickou zahradu Waqadra a tzv. Zahradu spícího obra, kde je přehlídka nádherných orchidejí. Z dalších památek je pozoruhodný hinduistický chrám Sri Siva Subramaniya, který byl vystavěn v letech 1976 – 1986. Jedná se o největší hinduistický chrám na jižní polokouli. Příjemným zpestřením je výlet do vysočiny Nausori nebo do údolí Sabeto a Sigatoka. Akční letenky Nadi nabízejí nevšední zážitky v překrásné exotické přírodě. Procházka městem Nadi by nemohla být úplná bez návštěvy místního tržiště, kde nakoupíte úplně vše, co si budete přát.

Rezervace letenek Nadi

Návštěvu v Nadi si můžete zpříjemnit také pitím místního opojného nápoje zvaného kava, který se připravuje převařením kořene pepřovníku. Tento nápoj má silné opojné účinky. Za zmínku stojí také fakt, že Fidži je v historii známo jako souostroví lidojedů. Levné letenky do Nadi nabízejí cestu do exotického města Nadi, které je splněným snem každého cestovatele. Nejvhodnějším obdobím k rezervaci akční letenky do Nadi je období prosince a ledna, kdy se teploty pohybují okolo 30°C. Nejvíce prší od listopadu do dubna.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Nadi:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:FIJI DOLLAR
Průměrná teplota:prosinec - leden 30°C
Země: Fidži
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zastupitelství v České republice

nemá diplomatické zastoupení pro ČR

Nejbližší zastupitelství k České republice

Vysoká Komise Republiky Fidži
Hyde Park Gate 34 GB - London SW7 5DN

Kontakt na příslušné zastupitelství:
(0044) 171/584 36 61

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Austrálii
8 Culgoa Circuit, O'Malley, Canberra

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0061/2/62901386


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy