Levné letenky Nagoya

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Nagoya

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Nagoya:

 • 30.08.2018 | Levné letenky Praha - Nagoya - 13 572 Kč/503 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Nagoya (NGO) a zpět rezervujte online do 10. října 2018 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od 28. října 2018 do května 2019. Lety provozuje letecká společnost Finnair.

 • 31.10.2017 | Akční letenky Praha - Nagoya - 9 727 Kč/360 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Nagoya (NGO) a zpět rezervujte online do 17. listopadu 2017 nebo doaktualizace. Tarif zahrnuje odlety do 31. prosince 2017. Lety provozuje letecká společnost China Eastern Airlines.

 • 18.05.2016 | Akční letenky Praha - Nagoya - 12 389 Kč/442 EUR

  S leteckou společností China Eastern Airlines můžete poznávat japonské město Nagoya. Levné letenky Praha (PRG) - Nagoya (NGO) a zpět můžete rezervovat do vyprodání či aktualizace. Cestovat lze během letního období. Konkrétní termíny na dotaz. Přestup v Šanghaji.

 • 24.11.2015 | Akce! Letenky Praha - Nagoya od 13. 901 Kč / 496 Euro - 13 901 Kč

  Země plná tajemství, překvapení, nevšední kultury i kontrastů - to je Japonsko. S naší nabídkou poletíte na japonský ostrov Honšú, kde má své místo město Nagoya. I přesto, že toto město není ještě v povědomí turistů příliš známé a rozšířené lze i tady poznat památky i typické symboly této nádherné ostrovní země. Ze zdejších památek stojí za návštěvu např. místní hrad, což je asi největší dominanta města.

 • 24.09.2015 | Letenky Praha - Nagoya od 13.185 Kč / 471 Euro - 13 185 Kč

  Daleké Japonsko všichni známe jako "zemi vycházejícího slunce", ale také jako zemi s naprosto charakteristickou kulturou, architekturou i přírodou. Japonské ostrovy lze navštívit prostřednictvím naší nabídky, kdy přiletíte na letiště ve městě Nagoya nacházející se v centrální části ostrova Honšú. Centrum města zdobí jak moderní, tak starobylé budovy, zajímavým zážitkem je návštěva muzea robotů aj. Ať už jste kdekoli v Japonsku, setkáte s také se známými symboly této země, např. sushi aj.

 • 23.04.2015 | Praha - Nagoya od 12.737 Kč / 455 Euro - 12 737 Kč

  Japonsko je úžasná ostrovní země, která láká turisty především svou charakteristickou kulturou i filozofií. Prostřednictvím naší nabídky zamíříte do města Nagoya ležící na ostrově Honšú. Jednou ze zdejších zajímavostí je mimo jiné tamní hrad aj.

 • 23.10.2014 | Praha - Nagoya od 13.468 Kč / 481 Euro - 13 468 Kč

  Nagoya je hlavním městem Aichi prefektury a také čtvrtým největším městem Japonska. Využitím naší nabídky poletíte do "země vycházejícího slunce", která nabízí nevšední zážitky. Z turistických atraktivit stojí za zmínku např. největší nádraží světa či televizní věž sahající do výšky 180 metrů.


Levné letenky Nagoya

Levné letenky Nagoya nabízejí příležitost k cestě do „země vycházejícího slunce“, konkrétně na ostrov Honšú, kde leží město Nagoya. Nagoya patří spolu s Ósakou, Tokyem a Yokohamou mezi největší a nejvýznamnější průmyslová a finanční centra celých japonských ostrovů. Právě z hlediska tohoto významu je zdejší tempo a životní styl snad příliš uspěchané. Místní lidé se však snaží „jít s dobou“, což vyžaduje přizpůsobení se současnému trendu. Právě z těchto důvodů není Nagoya příliš turisticky vyhledávaná a patří mezi města, na které turisté spíše zapomínají. Zároveň je však třeba dodat, že toto město poskytuje dostatečný prostor k poznávání japonské kultury a životního stylu jako takového. S koupí akční letenky Nagoya poletíte poznávat typické symboly Japonska i mnoho dalšího.

Akční lety do Nagoyi

Využijte akční lety do Nagoyi, která dává možnost vytvořit si pokud možno objektivní pohled na život v japonském velkoměstě, a to i přesto, že toto město nenabízí turistům historické památky na každém rohu. Nějaké zajímavosti se však zde přece jen najdou, ostatně jako v každém městě. V Nagoyi je to mimo jiné televizní věž dosahující výšky 180 metrů. Velmi působivý je pohled na věž po setmění, kdy je krásně osvícená. Mezi další turistické atrakce patří také budova radnice, kongresový dům atd. Na své si zde přijdou také děti, neboť je zde zábavní park s mnoha atrakcemi včetně obřího ruského kola. Levné letenky do Nagoyi jsou možností, jak poznat atmosféru a zajímavá místa typického japonského města.

Nagoya – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Nagoya navštívíte město Nagoya, metropoli prefektury Aichi ležící v regionu Chubu. Rozloha města je menší než rozloha Prahy, s tím rozdílem že je v ní asi o milion obyvatel více. Kulturní a společenský život ve městě zajišťují divadla, kina, koncertní sály atd. Na své si zde přijdou také milovníci nakupování. Nagoya byla v roce 2005 dějištěm EXPO 2005, kterého se účastnily desítky milionů návštěvníků. Nagoya je také sídlem několika světových automobilek, např. Mitsubishi, Honda a Toyota. Žádný turista by neměl vynechat návštěvu čtvrti Shikemichi. Přírodu v Nagoyi reprezentují parky, krásná je procházka okolo řeky Orno. Nenechte si ujít akční letenky Nagoya a poznejte více kulturu i život Japonců.

Nagoya – letenky levně

S objednávkou levné letenky do Nagoyi přiletíte na jedno ze dvou letišť nedaleko Nagoyi, a to Chubu Centair nebo Komaki AKB. A nakonec přijde největší dominanta města a to je Nagoyský hrad. Hrad byl vystavěn roku 1612. Poznávacím znamením hradu jsou zlatí delfíny, umístění na jeho střeše. Akční letenky do Nagoyi představují bezesporu zajímavou cestu za poznáním i zážitky.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Nagoya:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:JAPANESE YEN

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Japonska
Maltézské nám. 6, 118 01 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 533 546, 257 530 884, 257 011 011

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Japonsku
16-14, Hiroo 2-chome, Shibuya-ku, 150-0012 Tokyo

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00813/34008122-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy