Levné letenky Nantes

Rezervace letenky

 • Zajímavý tip! Letenky NANTES

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Nantes:


Levné lety Nantes

Využijte levné lety Nantes k cestě do země galského kohouta, která láká na několik přitažlivých turistických cílů. Jedním z nich je také město Nantes ležící na samotném západě Francie při řeše Loiře. Nantes je významným francouzským městem, které co do počtu obyvatel je šestým největším v této západoevropské zemi. Od břehů Atlantského oceánu dělí Nantes pouhých padesát kilometrů. Čilý turistický ruch městu zaručuje nedaleké mezinárodní letiště. Nantes je hlavním městem regionu Pays de la Loire. Rozloha města činí 65 km2. Nenechte si ujít akční letenky Nantes a poznejte příjemné a malebné město nabízející památky, kulturní a společenské vyžití a další zajímavosti.

Akční letenky do Nantes

Akční letenky do Nantes vás zavedou na západ Francie, kde má své místo Nantes. Z historie Nantes je známo, že prvními obyvateli města byli Keltové, v roce 56. př. n. l. město obsadil Julius Caesar. Ve 3. století zde byla vybudována obranná zeď, jejíž pozůstatky byly zachovány až do dnešní doby. Po rozpadu Západořímské říše se Nantes stalo součástí Francké říše. Na čas město ovládali také Vikingové. Velký význam pro bohatství města měl přístav na řece Loiře, který byl v 18. a 19. století jedním z nejfrekventovanějších v Evropě. Díky obchodu se zámořím a hlavně s otroky v tomto období město nesmírně zbohatlo. Důkazem jsou zachovalé měšťanské domy s ozdobnými architektonickými prvky. Objednejte si levné letenky do Nantes a získejte více informací o historii Nantes třeba návštěvou Muzea historie Nantes ( Musée d´Histoire de Nantes).

Nantes – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Nantes navštívíte historické centrum města Centre-Ville, kde jsou k vidění hlavní památky města. K těm nejvyhledávanějším patří katedrála sv. Petra a Pavla reprezentující gotický sloh. Stavba katedrály započala v roce 1434, ale dokončena byla až o 457 let později, tedy v roce 1891. Další dominantou Nantes je zámek vévodů bretaňských Château des ducs de Bretagne. Tento komplex budov byl vystavěn v průběhu 15. a 16. století. Součástí tohoto komplexu je také námořní muzeum Musée des Salorges. Za procházku stojí také náměstí Place du Buffay s kavárnami a městskými trhy, náměstí Place St. Croix s barokním kostelem Saint Croix či historické náměstí Place Roayal z roku 1790 s fontánou z roku 1865. Rezervujte si akční letenky Nantes, kde si užijete pohled na překrásné historické památky.

Nantes – letenky levně

Využijte levné letenky do Nantes a levně přiletíte na letiště nedaleko Nantes, překrásného města vyzařující kus historie a starobylé atmosféry. Z ostatních zajímavých místa památek, které stojí za vidění jmenujme např. hradní palác Le Grand Logis, neogotický kostel Saint – Nicolas de Nantes, budova nanteské opery Théâtre Graslin z konce 18. století a mnoho dalších. Akční letenky do Nantes slibují vzrušující chvíle v Nantes, rodišti slavného spisovatele Julese Verna.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Nantes:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Francouzské republiky
Velkopřevorské nám. 2, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
251171711

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Francii
15, Avenue Charles Floquet, 75007 Paris

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00331/40651300, sekretariát vv.-40651301, sekretariát dipl.-40651303, OEÚ-40651315


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy