Levné letenky Nassau

Rezervace letenky

 • Levné letenky na Bahamy

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Nassau:


Rezervace letenek Nassau

Díky rezervaci levné letenky Nassau navštívíte bahamské hlavní a největší město Nassau. Nassau má své místo na malém ostrově New Providence a žijí v něm asi dvě třetiny všech obyvatel Baham (oficiálně Bahamského společenství), tedy asi 300.000 lidí. Břehy města Nassau omývají vody Atlantského oceánu. Rozloha Nassau činí 207 kilometrů čtverečních. Z historie Nassau jsou známy jen základní informace, a to že v minulosti plnilo funkci důležitého přístavu. Původní jméno Nassau bylo Charles Town. V roce 1684 město vypálili Španělé. V současné době je Nassau centrem celých bahamských ostrovů v oblastech ekonomiky, politiky, kultury a společenského dění. Akční letenky Nassau jsou možností, jak poznat jedno z nejkrásnějších měst v oblasti střední Ameriky.

Levné lety Nassau

Levné lety do Nassau vás zavedou do oblasti střední Ameriky, kde se nacházejí Bahamy a jeho metropole Nassau. Ostrov New Providence, kde leží Nassau je se sousedním ostrovem Paradise Island spojen mostem. Krása města je spatřována především v koloniální architektuře, která ve spojení s místní atmosférou působí exotickým a zajímavým dojmem. Jednou ze zajímavostí hlavního města jsou pevnosti Fincastle a Charlotte, které nemůžete vynechat při své cestě po ostrovech. Za návštěvu rovněž stojí také muzea Pompey a Junkanoo, které nabízí mnoho historických exponátů. Prostřednictvím akční letenky do Nassau přiletíte na mezinárodní letiště Lynden Pindling, které se nachází asi patnáct kilometrů od Nassau.

Akční letenky Nassau

Pokud se rozhodnete cestovat na Bahamy, pak využijte nabídku levné letenky Nassau a vydejte se na výlet do bahamské metropole Nassau. V Nassau sice nenajdete historické pamětihodnosti na každém kroku, ale romantická zákoutí, kavárničky, pobřežní promenády, to vše stačí k tomu, že si Nassau zamilujete. Turistickou dominantou Nassau, ale i celých bahamských ostrovů jsou bílé písčité pláže a tyrkysové moře. Místní pláže jsou ideální k provozování vodních sportů, např. potápění, šnorchlování, které patří k nejoblíbenějším, dále windsurfingu atd. Jsou zde také golfová hřiště a kasina. Akční letenky Nassau jsou ideální také pro milovníky přírody, pro něž bude zážitkem prohlídka Národního parku Lucaya, kde se nacházejí podvodní jeskyně.

Nassau - letenky online

Online levné letenky do Nassau můžete využít prakticky kdykoliv, neboť zde panuje teplé a příjemné klima celoročně. Počasí ovlivňují pasáty a Golfský proud, tudíž klima je zde tropické. Nejtepleji je v měsíci srpnu, kdy se teploty vzduchu pohybují v průměru okolo 28°C. Nejchladnějším měsícem je únor, kdy teploty vystoupají průměrně na 21°C. Časový posun oproti České republice činí - šest hodin.  Pro zajímavost uveďme, že přímá vzdálenost z Prahy do Nassau činí 7.995 kilometrů. Doba letu z Evropy do Nassau činí přibližně čtrnáct hodin. Nenechte si ujít akční letenky do Nassau a poznejte bahamské město Nassau.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Nassau:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:BAHAMIAN DOLLAR
Průměrná teplota:srpen 28°C, únor 21°C
Země: Bahamy
Kontinent: Střední Amerika

Zastupitelství v České republice

nemá diplomatické zastoupení pro ČR

Nejbližší zastupitelství k České republice

High Commission of the Commonwealth of the Bahamas
Bahamas Hous, Chesterfield Street 10 GB - London W1X SAH

Kontakt na příslušné zastupitelství:
(0044) 207/408 44 88

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky na Kubě
Ave. Kohly, No. 259, e/ 41 y 43, Nuevo Vedado, La Habana

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00537/8833201, 8833467


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy