Levné letenky Neapol

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Neapol

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Neapol:

 • 06.06.2019 | Levné letenky Praha - Neapol - 1 070 Kč/42 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Neapol (NAP) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. K dispozici jsou termíny od ledna do března 2020. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Easyjet.

 • 15.04.2016 | TIP! Letenky Praha - Neapol - 2 225 Kč/79 EUR

  Využijte jeden z akčních tarifů aerolinek EasyJet. Levné letenky Praha (PRG) - Neapol (NAP) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Vybírat lze z termínů od 30. října 2016 do 28. února 2017. Uvedená cena je platná při rezervaci pro 2 osoby. V ceně letenky jsou příruční zavazadla o rozměrech 56 x 45 x 25 cm.  

 • 13.05.2014 | Praha - Neapol od 2.588 Kč / 93 Euro - 2 588 Kč

  Neapol řadíme bezesporu k tomu nejkrásnějšímu, co nám může Itálie nabídnout. Toto město láká své návštěvníky nejen celou paletou historických památek, ale také svým neméně působivým okolím i atmosférou. Ne náhodou nese toto město pečeť UNESCO. Využitím naší nabídky pak uvidíte ty největší skvosty města - církevní stavby, hrady a mnoho dalšího.

 • 12.06.2012 | Itálie - Neapol od 2.540 Kč - 2 540 Kč

  Využijte levné letenky Itálie - Neapol. Levné letenky Neapol vás zavedou do třetího největšího města Itálie. Levné letenky do Itálie s odletem z Prahy můžete získat za skvělou cenu. Let je zajišťován nízkonákladovou leteckou společností Wizzair. Nabídka na levné letenky do Neapole platí vždy pro odlet v pondělí a v pátek a omezeny jsou jen koupí letenky do vyprodání míst v nejlevnější třídě. Let je operován nízkonákladovou leteckou společností Wizzair. Jako jedni z mála cestovních agentur nabízíme i letenky nízkonákladových dopravců. K letenkám z Prahy nabízí agentura SMILEX vlakové jízdenky s transferem na letiště zdarma za zvýhodněnou cenu, se slevou až 50%.


Neapol - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Neapol přiletíte na letiště do jednoho z nejstarších měst Evropy – do Neapole. Neapol (italsky Napoli) je nádherné město, které vyzařuje historickou atmosféru. Neapol je jedním z mála měst, kde to „žije“. Akční letenky Neapol vás zavedou do města, které leží na západním pobřeží Itálie a spadá do regionu Kampánie. Turisticky zajímavá Neapol je magnetem nejen pro své historické památky a atmosféru, ale také láká turisty svým okolím, kde je mnoho zajímavého. Rozloha Neapole činí 117 km2.

Neapol leží v podhůří slavné sopky Vesuv, které dotváří vzhled města. Neapol také plní funkci velmi důležitého přístavu. Online levné letenky do Neapole lákají turisty a cestovatele se zájmem o kulturu, umění, historii ale i přírodu. Neapol je zcela právem zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Půvab města spočívá v nádherných starodávných uličkách, malebných náměstíček, dvorků, obchodů a obchůdků. Tyto uličky vyzařují atmosféru dob dávno minulých. Nasajete vzduch 15. století, kdy byla Neapol veledůležitým uměleckým centrem Itálie.

Akční letenky Neapol

V současné době se v Neapoli mísí tyto starodávné doby středověku s moderními prvky 21. století. Turisté, kteří si objednají akční letenky do Neapole, mají jedinečnou příležitost poznat okouzlující město, kde vládne také chaos a zmatek, tak typický symbol Itálie. Pakliže vás nebaví chodit po městě po svých, máte možnost vypůjčit si auto. Avšak pozor! Itálie je pověstná absencí jakýchkoliv pravidel, takže musíte počítat s tím, že ten kdo je rychlejší, jede. Také je normální, že italští řidiči neustále troubí, takže pokud máte slabší nervy, raději se spolehněte na své vlastní nohy. Avšak i jako chodec musíte být obezřetný.

Levné lety Neapol

Levné letenky Neapol jsou určeny pro turisty a cestovatele milující historii, kulturu a umění. Chcete-li vidět to nejkrásnější z Neapole, pak vaše první kroky povedou do centra na náměstí, které protíná ulice Spaccanapoli. Tato ulice je páteří města a dělí Neapol na dvě části. Neapol disponuje mnoha kostely, chrámy, muzei, galeriemi, hrady a dalšími uměleckými památkami. Pokud vás lákají právě tyto monumenty, pak jsou vám k dispozici akční letenky Neapol. Mezi ty nejznámější dominanty Neapole patří kostel sv. Kláry, Nový kostel Páně, Neapolský dóm, kostel sv. Dominika, bazilika sv. Františka z Pauly a další.

Rezervace letenek Neapol

Neapol je také město „hradů“. Díky rezervaci levné letenky do Neapole máte možnost obdivovat hrad Castel dell'Ovo, ke kterému se váže pověst o jenom rozbitém vejci, dále hrad Castel Sant´Elmo, Castel Nuovo, sv. Eliáše a Kapujský hrad. Z dalších významných staveb nesmíme opomenout Královský palác, královská rezidence Capodimonte, Národní archeologické muzeum nebo nákupní galerie Umberta I. Akční letenky do Neapole však využívají turisté hlavně kvůli sopce Vesuv a bájných Pompejích, které představují hlavní magnet pro turisty.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Neapol:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Itálie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233080111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322, 00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy