Levné letenky New Orleans

Rezervace letenky

 • AKCE na letenky do NEW ORLEANS

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro New Orleans:


Rezervace letenek New Orleans

Díky rezervaci levné letenky New Orleans přiletíte do amerického města New Orleans, které najdete v americkém státě Louisiana. Městem protéká řeka Mississippi. Přibližně 170 km severně od města leží Mexický záliv. Rezervujte si akční letenky New Orleans a můžete navštívit město, jehož motto zní: „Let the good times roll“ (Nalož se do pohody). New Orleans je jedno z nejbohémštějších měst na světě. V severní části města se rozprostírá slané jezero Pontchair Train. Je to druhá největší slaná plocha na území USA.

Levné lety New Orleans

Levné letenky do New Orleans jsou skvělou příležitostí pro romantické procházky městem. New Orleans je jako stvořené k tomu, abyste se nechali unášet šumem majestátní řeky Mississippi a kochali se pohledem na obrovské výletní lodě, jež sem pravidelně přivážejí houfy turistů z celého světa. Centrum města se na určitou dobu promění v živé pulzující město, kde vás obklopí obchody, restaurace, kavárničky, bary. Využitím akční letenky do New Orleans máte jedinečnou příležitost vrhnout se do víru velkoměsta, ochutnat místní jídlo, které nese prvky španělské, africké, karibské a italské kuchyně a tropické nápoje. To vše dokresluje živá hudba z ulic, kdy uslyšíte rytmy jazzu, blues a rocku.

Levné letenky New Orleans

Prostřednictvím levné letenky New Orleans máte možnost navštívit nejvýznamnější místo ve městě – historickou francouzskou čtvrť French Quarter, které vévodí velmi rušná ulice Bourbon Street. V této čtvrti se soustředí veškerý život. Je zde spousta větších podniků, restaurací, barů, kaváren atd. V této čtvrti se také nachází asi osmdesát domovních bloků, jež jsou rozprostřeny kolem náměstí Jackson Square. Pomocí rezervace akční letenky New Orleans obdivujte překrásnou katedrálu St. Louis Cathedral, která byla postavena v roce 1794.

New Orleans - letenky online

Kupujte online levné letenky do New Orleans a najdete zde další zajímavosti. Například uvidíte Cabildo, což je bývalá budova radnice a Nejvyššího soudu. V současné době je budova součástí Státního muzea Louisiany. Vedle katedrály stojí Pesbytére, kde sídlí muzeum Mardi Gras, kde se každoročně koná karneval. Za zmínku stojí také farmaceutické muzeum. Typickým znakem domů ve French Quarter jsou balkony plné rozkvetlých květin. V této čtvrti se můžete také projíždět kočárem taženým koňmi. K tomuto místu se také váže tematika woodoo a dalších okultních záležitostí. Místní obyvatelé totiž věří v existenci duchů…

Hlavním lákadlem New Orleansu je bezesporu hudba. Obecně se jih Ameriky považuje za kolébku hudby, konkrétně pak New Orleans se považuje za kolébku jazzu. Pokud si koupíte online akční letenky do New Orleans, přesvědčíte se, že téměř na každém kroku se zde setkáte s muzikanty. Hudbu uslyšíte téměř z každého podniku, zvláště pak na Bourbon Street a na dalších živějších místech města. Zde v New Orleans začínal také slavný Louis Armstrong.

Další užitečné informace pro cestu do destinace New Orleans:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy