Levné letenky New York

Rezervace letenky

 • Cenový hit! Letenky do NEW Yorku

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro New York:


New York - levné letenky online

Americké město New York (oficiální název The New York City) kam můžete letět, když se rozhodnete využít nabídku na online levné letenky New York je mezi širokou veřejností vnímáno jako světové obchodní centrum. Prostřednictvím akční letenky New York můžete okusit atmosféru tohoto obrovského města, které je mimo obchodních aktivit také centrem kultury, umění a sportu. New York je hospodářské, ekonomické a politické centrum, je zde sídlo OSN, je zde největší finanční sílo – burza. New York je také významným dopravním uzlem. Má tři významná letiště- J.F. Kennedy Airport, Newark a La Guardia.

Město New York má zhruba osm milionů obyvatel a patří mezi nejlidnatější na světě. Etnické složení New Yorku – běloši 49%, černoši 25%, Hispánci 20% a Asijci 6%. Pokud budeme hledat v mapě město New York, najdeme jej v severovýchodní části Spojených Států, v jihovýchodní části státu New York. Rezervací levné letenky do New Yorku můžete poznat největší velmoc na světě, kde se soustřeďují mezinárodní a diplomatické vztahy. Oproti České republice (tedy SEČ) je v New Yorku časový posun o zhruba  – 6 hodin. Rozloha města činí 1 214,4 km2. New York leží při ústí řeky Hudson.

Akční letenky New York

New York se skládá celkem z pěti městských obvodů – Manhattan, Brooklyn, Bronx, Queens a Staten Island. Pokud se chcete projít po slavném Manhattanu, rezervujte si akční letenky do New Yorku. Mezi nejvýznamnější památky New Yorku patří Socha Svobody, Central Park, Wall Street, Empire State Building a také někdejší World Trade Center.

New York je turisticky nejatraktivnějším městem v oblasti kultury. Koupí levné letenky New York můžete navštívit taková místa jako je Carnegie Hall, Metropolitan museum of Art, která mají celosvětový kulturní význam. Akční letenky New York jsou výborným prostředkem k tomu, abyste shlédli představení v divadle Brodway, jež je nezapomenutelným zážitkem.

Rezervace letenek New York levně

Jelikož se město New York nachází na pobřeží oceánu je pro něj typické vlhké klima. V zimním období jsou na pobřeží vyšší teploty než jsou ve vnitrozemí. Léta jsou naopak horká a suchá. Teploty vzduchu se pohybují okolo 30°C. Využijte nabídky na rezervaci levné letenky do New Yorku a můžete zde strávit krásné léto s využitím všech aktivit, které město New York nabízí.

Pro sportovní fanoušky je New York opravdovým rájem. Díky nabídce na akční letenky do New Yorku máte možnost zúčastnit se především hokejových, baseballových a basketbalových utkání. Slavná NHL a NBA je lákadlem pro sportovní nadšence. Stojí za zmínku, že basketbal je v New Yorku populárnější než například americký fotbal.

Levné lety New York

New York nabízí svým obdivovatelům všechny dominanty, které stojí za návštěvu a také proto je jedním z nejvyhledávanějších světových turistických letovisek. Proto neváhejte a využijte levné lety New York, dokud jsou knihovací třídy dostupné.

Další užitečné informace pro cestu do destinace New York:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy