Levné letenky Nice

Rezervace letenky

 • AKČNÍ letenky Praha - Nice

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Nice:


Nabídka levné letenky Nice

Nechte se zlákat kouzelnou oblastí Azurového pobřeží ve Francii a využijte nabídku levné letenky Nice. Nice je město nacházející se na jihu Francie, přesněji na Azurovém pobřeží Středozemního moře. Nice patří do francouzského departementu Alpes-Maritimes a najdete jej mezi Monakem a Cannes. V Nice žije okolo 400 tisíc obyvatel. Pokud však připočteme okolní aglomerace, dostaneme se k číslu, které z něj činí pátou největší aglomeraci ve Francii. Celková rozloha Nice činí 72 km2. Využijte nabídku akční letenky Nice a vydejte se vstříc nádhernému městu, které má svou nezaměnitelnou atmosféru. Nice je nádherné centrum, kde také potkáte nejrůznější celebrity a slavné osobnosti světa showbyznysu.

Nice - levné letenky online

Online levné letenky do Nice představují cestu do francouzského města Nice, které ke kulturním  střediskem Francouzské riviéry. Každým rokem navštíví Nice několik milionů turistů. A že je vskutku co obdivovat. Každého zaujmou především krásné a dlouhé pobřežní promenády lemované krásnými dobovými stavbami a zelenými palmami. Z těch nejznámějších jmenujme např. Promenade des Anglais. Pro všechny návštěvníky Nice, kteří si koupí online akční letenky do Nice, bude procházka městem určitě zážitkem, na který budou vzpomínat. Nice je kulturním, společenským a administrativním centrem Azurového pobřeží.

Pokud se rozhodnete strávit nějaký čas ve Francii, pak jsou pro vás připraveny online levné letenky Nice. Nice je město, kde se nebudou nudit ani milovníci kultury a umění. Jelikož z tohoto francouzského města pochází řada umělců a významných osobností, je zde kulturní a umělecký odkaz opravdu silný. V Nice najdete řadu muzeí a galerií. Jelikož z Nice pochází slavný postimpresionistický malíř Henri Matiss, je zde na jeho počest zřízeno muzeum Henriho Matisse, kde mohou nejen turisté, ale i místní obyvatelé obdivovat jeho díla. Z dalších význačných osobností, kteří jsou spjatí s městem Nice stojí za zmínku Marc Chagall, Friedrich Nietzsche, hudební skladatel Rossini, Louis Armstrong a mnoho dalších.

Objednávka akční letenky Nice

Dalším důvodem, proč si objednat akční letenky Nice je místní gastronomie. Nice je město ideální pro turisty – gurmány. V místní kuchyni se mísí prvky z provensálské, skandinávské a italské kuchyně, ale i jiných evropských zemí. Právě tím je místní kuchyně specifická. Vybrané speciality a lahůdky si můžete dopřát v několika skvělých restauracích, které v Nice najdete. Objednávka levné letenky do Nice vás zavedou do srdce města, kterým je Cours Saleya, kde jsou proslulé trhy s čerstvými rybami a květinami. Všechna krásná místa Nice, ať už jsou to luxusní vilové čtvrti, muzea a kulturní zařízení, hudební a divadelní festivaly, nádherné secesní domy, krásné prosluněné pláže a celková atmosféra města, činí z Nice jedno z nejvyhledávanějších měst Evropy.

Objednejte si akční letenky do Nice a poznejte krásné francouzské město Nice, které je pravým francouzským městem plné elegance, půvabu i historie.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Nice:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Francie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Francouzské republiky
Velkopřevorské nám. 2, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
251171711

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Francii
15, Avenue Charles Floquet, 75007 Paris

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00331/40651300, sekretariát vv.-40651301, sekretariát dipl.-40651303, OEÚ-40651315


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy