Levné letenky Nouméa

Rezervace letenky

 • Levné letenky Nová Kaledonie

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Nouméa:


Levné letenky Nouméa

Prostřednictvím levné letenky Nouméa se nabízí jedinečná příležitost letět do oblasti Oceánie, kde se nacházejí „ostrovy věčného jara“, jak se říká ostrovům s názvem Nová Kaledonie. Tyto ostrovy mají své místo v jižním Pacifiku, konkrétně na východ od Austrálie a severně od Nového Zélandu. Akční letenky Nouméa vás zavedou na ostrov Grande Terre, což je největší ostrov Nové Kaledonie, francouzského zámořského území. Na jižním pobřeží tohoto ostrova pak leží hlavní město celého teritoria Nové Kaledonie, kterým je Nouméa. Nouméa je chloubou tohoto souostroví. Nouméa je pro turisty tím pravým rájem na zemi. Nouméa se pyšní několika atraktivitami, které jsou lákadlem pro mnoho návštěvníků Nové Kaledonie.

Nouméa - letenky online

Pokud patříte k turistům, kteří rádi poznávají málo známá a dosud nepříliš navštěvovaná místa, pak jsou přímo vám určeny online levné letenky do Nouméy. Nouméa nabízí svým návštěvníkům mnoho aktivit. Každý turista si zde přijde na své. Jedním z důvodů proč si koupit online akční letenky do Nouméy je jednoznačně příroda. Procházky po kouzelných zátokách jsou jako stvořené pro romanticky založené páry. Odpočinek pak nabízí mnoho zákoutí, kde se tyčí zelené palmy a místní bohatá květena. Místní pláže s řadou zálivů a zátok jsou ideální příležitostí pro turisty, kteří hledají klid, relaxaci a soukromí. Nouméa je také ideálním místem pro novomanžele, kteří zde tráví líbánky.

Rezervace letenek Nouméa

S rezervací levné letenky Nouméa přiletíte na ostrov Grande Terre, kde se nachází město Nouméa. Místní krásné bílé pláže, křišťálově čisté azurové moře a pražící slunce nabízejí nejen odpočinek, ale také jsou rájem vodních aktivit. Mezi těmito sporty jednoznačně vede potápění a šnorchlování, neboť pod hladinou oceánu se vám naskytne fascinující pohled na pestrobarevný podmořský svět se vším, co k němu patří. Poznávání místní podmořské fauny a flóry patří k těm nejúžasnějším zážitkům, které vás čekají. Co se sportu týče, pak jsou zde ideální podmínky také pro pěší turistiku, cyklistiku nebo běhání. Mezi nejrušnější místa patří L'Anse Vataand Baie des Citrons.

Akční letenky Nouméa

Nenechte si ujít akční letenky Nouméa a poznejte také centrum této pestré, rušné a zajímavé metropole. Srdcem města je La Place des Cocotiers. Zde jsou k vidění několik zajímavých staveb z koloniálního období. Centrum města tvoří Latinská a Čínská čtvrť, mnoho restaurací, obchodů a butiků. Levné letenky do Nouméy jsou určeny také milovníkům historie a kultury. Na své si přijdou hlavně v několika muzeích, např. v Městském muzeu (Musée de la ville), dále pak Námořním muzeu, Historickém muzeu nebo v Centre culturel Tjibaou. Všechna tato muzea mapují melanéskou kulturu a historii celé Nové Kaledonie. Z ostatních zajímavostí nevynechejte například návštěvu Forestier Parku nebo L´ akvarium des lagons.

Při návštěvě Nouméy neminete také církevní stavby. Tou největší je římskokatolická katedrála sv. Josefa, postavená na konci 19. století. Akční letenky do Nouméy představují cestu za kouzelným místem, které si zamilujete.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Nouméa:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:PACIFIC FRANC
Země: Nová Kaledonie
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy