Levné letenky Orlando

Rezervace letenky

 • Levné letenky Orlando - USA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Orlando:

 • 20.03.2018 | Levné letenky Orlando - USA - 8 648 Kč/320 EUR

  Levné letenky Düsseldorf (DUS) - Orlando (ORL) a zpět rezervujte online do 15. dubna 2018 nebo do aktualizace. Odlety jsou možné v období od srpna do října 2018. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 06.10.2017 | Levné letenky Orlando - USA - 9 204 Kč/341 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - Orlando (ORL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. Odlety jsou možné v období do 24. března 2018. Lety provozuje letecká společnost Icelandair.

 • 03.08.2017 | Levné letenky Orlando - USA - 9 376 Kč/335 EUR

  Levné letenky Drážďany (DRS) - Orlando (ORL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Pro tarif je platné cestovní období od září 2017 do března 2018. Lety provozuje nízkonákladový dopravce Eurowings.

 • 28.07.2017 | Levné letenky Orlando - USA - 8 529 Kč/305 EUR

  Levné letenky Düsseldorf (DUS) - Orlando (ORL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od října 2017 do března 2018. Lety provozují aerolinky British Airways a Iberia.

 • 27.06.2017 | Akční letenky Orlando - USA - 8 286 Kč/296 EUR

  Levné letenky Düsseldorf (DUS) - Orlando (ORL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty je možné plánovat na období od konce srpna do konce října 2017. Lety provozuje letecká společnost British Airways.

 • 30.12.2016 | Levné letenky Orlando - USA - 9 676 Kč/346 EUR

  Levné letenky Düsseldorf (DUS) - Orlando (ORL) a zpět rezervujte online do 15. ledna 2017 nebo do vyprodání. Odlety jsou možné do 29. června 2017. Lety provozují alianční dopravci KLM, Delta Airlines a Air France.

 • 07.03.2016 | Letenky do Orlanda - 13 431 Kč/480 EUR

  Britský dopravce British Airways zve k cestě do amerického Orlanda. Levné letenky Vídeň (VIE) - Orlando (ORL) a zpět lze rezervovat do 16. března 2016. Odlety jsou možné do 26. června 2016. Maximální délka pobytu je 3 měsíce.  Přestupy v Londýně, dále dle individuální volby letu.

 • 09.07.2015 | Akční letenky do Orlanda od 13.853 Kč / 495 Euro - 13 853 Kč

  Je známo, že americkou Floridu berou turisté jako jeden z nejatraktivnějších cílů celých Spojených států. Mezi hlavní lákadla patří především známá turistická letoviska ležící na pobřeží. Za vidění stojí však také další, neméně zajímavá města, jakým je například Orlando. Páté největší město tohoto státu leží ve vnitrozemí a patří k nejnavštěvovanějším.

 • 09.07.2014 | Orlando - USA od 10.585 Kč / 378 Euro - 10 585 Kč

  Americké město Orlando najdete na prosluněné Floridě přibližně 68 kilometrů od břehů Atlantského oceánu. Návštěva tohoto města přinese nespočet zážitků nejen dospělým, ale hlavně dětem, neboť toto město je prošpikováno množstvím zábavních parků. Naše nabídka je lákavá příležitost, jak si užít spoustu legrace a zábavy.

 • 09.07.2013 | Orlando - USA od 9.035 Kč - 9 035 Kč

  Využijte speciální nabídku cestovní agentury SMILEX, provozotele webu SVĚT LETENEK a navštivte americké město Orlando, které má své místo na slunné Floridě. Pokud se rozhodnete využít nabídku levné letenky Orlando - USA, pak poznáte zajímavosti a atraktivní místa jednoho z turisticky nejnavštěvovanějších měst USA.


Levné lety Orlando

Nechte se zlákat skvělou nabídkou levné lety Orlando a vydejte se do města Orlando, které najdete v centrální oblasti Floridy. Orlando leží ve vnitrozemí Floridy a je největším městem regionu Orange Country. Orlando dělí od břehů Atlantského oceánu přibližně 68 kilometrů, od Mexického zálivu pak asi 120 kilometrů. Celková rozloha Orlanda činí 262 kilometrů čtverečních, přičemž zde žije asi 240 tisíc obyvatel. Akční letenky Orlando vás zavedou na americkou Floridu, kde leží Orlando, jedno z turisticky nejnavštěvovanějších amerických měst, což dokazuje fakt, že do Orlanda ročně zavírá na 52 milionů turistů!

Akční letenky Orlando

Prostřednictvím akční letenky do Orlanda přiletíte na mezinárodní letiště Orlando International Airport. Ihned po příletu do Orlanda je nutné posunout ručičky svých hodinek o šest hodin nazpět. Orlando je typické americké město plné mrakodrapů a nezbytných neonových nápisů. Pohled na noční Orlando patří k nejkrásnějším zážitkům, který vás čeká. Jednoznačným turistickým lákadlem Orlanda jsou však zábavní parky. Zábavní parky zvučných jmen jsou největší doménou Orlanda. V tom tkví jedinečnost Orlanda. Jestliže jste příznivci této zábavy, pak neváhejte a kupujte akční letenky do Orlanda.

Orlando - letenky online

Levné letenky Orlando online jsou určeny především pro rodiny s dětmi. Co všechno vás tedy v Orlandu čeká a na co se můžete těšit? Například návštěva v zábavním parku Walt Disney World Park. Tento obrovský komplex vás naprosto ohromí. Návštěva tohoto parku vám zabere minimálně tři dny. Je zde např. Magic Kingdom (Kouzelné Království) s Popelčiným zámkem (Cinderella’s Castle) a mnoho dalších neuvěřitelných atrakcí. Z ostatních atrakcí stojí za to Universal Studios, potěšení pro všechny fanoušky filmů. Mezi nejoblíbenější patří také Sea World Orlando, kde uvidíte třeba show s kosatkou. V těchto zábavních parcích najdou odreagování a zábavu nejen děti, ale také dospělí.

Rezervace letenek Orlando

S rezervací akční letenky do Orlanda se nabízí jedinečná příležitost zábavy, a to v podobě návštěvy Orlanda. Levné letenky Orlando zapříčiní, že na Orlando budete vzpomínat pouze v superlativech. Nevěříte? Prvním krokem k přesvědčení je rezervace akční letenky Orlando. Než vyrazíte do Orlanda, poznejte také pár faktů z historie města. Orlando vzniklo v roce 1885 v jezerní oblasti. Orlando bylo původně docela obyčejným městečkem, které postupně měnilo svou tvář. Z ostatních památek a zajímavostí Orlanda je třeba zmínit zoologickou zahradu, která má světovou pověst. Levné letenky do Orlanda jsou určeny turistům milujícím adrenalinové zážitky.

Z ostatních zajímavostí Orlanda určitě nevynechejte budovu Staré radnice, kde je v současné době zbudováno muzeum. Jednu ze zastávek si naplánujte také u jezera Eola nebo také v Hard Rock Café. Akční letenky do Orlanda představují cestu „za velkou louži“, kde se nachází Orlando. Zbývá dodat, že z Orlanda pochází slavný americký herec Wesley Snipes.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Orlando:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy