Levné letenky Osaka

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Ósaka

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Osaka:


Rezervace letenek Osaka

S rezervací levné letenky Osaka poletíte do „země vycházejícího slunce“, jak se odnepaměti říká Japonsku. Japonské město Osaka se nachází na jednom z japonských ostrovů, Honšú, přesněji v jeho západní části. Osaka má své místo při ústí řeky Jodo do Ósackého zálivu. Akční letenky Osaka vás zavedou do města Osaka, které je třetím největším městem Japonska. Samotná rozloha Osaky činí přibližně 222 kilometrů čtverečních. Žije zde okolo tří milionů obyvatel. Pokud však vezmeme v úvahu celou prefekturu, dostaneme daleko vyšší čísla.

Osaka - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky do Osaky přiletíte na mezinárodní letiště Osaka, které se nachází nedaleko města Toyonaka. Pro zajímavost uveďme, že přímá vzdálenost z Prahy do Osaky činí 8.990 kilometrů. Ihned po příletu na letiště je potřeba vyrovnat se s časovým posunem + 8 hodin. Doba letu do Osaky se pohybuje v rozmezí 14 až 17 hodin. Dlouhý let však turistům vynahradí krásné a turisticky vyhledávané japonské město, které má svou atmosféru a mnoho zajímavostí.

Pokud se rozhodnete strávit nějaký čas v Japonsku, pak využijte online akční letenky do Osaky. Z historie Osaky je známo pouze několik základních faktů. Město bylo založeno v roce 1868 v období zvané Meidži. Původní název města byl Naniwa. Osaka bylo v minulosti obchodním centrem a jedním z nejvýznamnějších průmyslových center v Japonsku. I v současné době hraje průmysl stěžejní roli. Jsou zde ocelárny, chemické továrny, železárny atd.

Levné lety Osaka

Levné lety Osaka jsou možností, jak více poznat toto překrásné japonské město, které v ničem nezaostává za dalšími velkoměsty. Tak jako jinde i zde najdete moderní výškové budovy, mnoho obchodních a nákupních center, krásná náměstí a mnoho zajímavostí, které patří ke každému správnému velkoměstu. Jelikož Osaka byl odedávna důležitým přístavem, mezi turistické atraktivity patří vyhlídkové plavby lodí. Objednejte si akční lety Osaka a zúčastněte se také této plavby, která patří k vyhledávaným zážitkům turistů.

Levné letenky Osaka

Nenechte si ujít levné letenky do Osaky a vydejte se k jednomu ze symbolů Osaky, což je Ósacký hrad. Tento hrad zabírá plochu o rozloze 60.000 metrů čtverečních. Hrad byl postaven ve druhé polovině 16. století a patří mezi nejnavštěvovanější památky v celém Japonsku. Z dalších památek a zajímavostí stojí za návštěvu mnoho chrámů a svatostánků, např. nejstarší buddhistický chrám v Japonsku - Shitennó-ji. Nádherný výhled na město pak nabízí mrakodrap Umeda, což je chlouba Osaky.

Akční letenky Osaka

Akční letenky do Osaky jsou pak určeny také gurmánům a milovníkům dobrého jídla. Osaka je symbolem dobrého jídla odjakživa. Pokud máte dostatek odvahy, můžete okusit pokrmy z chobotnic nebo různé druhy sushi. Osaka je také město muzeí. Za zmínku rozhodně stojí Muzeum vědy, Námořní muzeum a Muzeum historie. Pomyslnou „třešinkou na dortu“ je pak návštěva zábavního parku Universal Studios Japan, kde mořské akvárium se žraloky, delfíny a dalšími mořskými tvory.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Osaka:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:JAPANESE YEN
Země: Japonsko
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Japonska
Maltézské nám. 6, 118 01 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 533 546, 257 530 884, 257 011 011

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Japonsku
16-14, Hiroo 2-chome, Shibuya-ku, 150-0012 Tokyo

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00813/34008122-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy