Levné letenky Oslo

Rezervace letenky

 • Podzimní letenky do NORSKA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Oslo:


Levné letenky Oslo

Levné letenky Oslo zvou do severské metropole Oslo nacházející se v samotném cípu Oslofjordu na jihovýchodním pobřeží Norska. Oslo plní funkci nejen správního města celého Norska, ale také významnou roli přístavu. Akční letenky Oslo vás zavedou do jednoho z nejrozlehlejších měst Evropy. Oslo se rozprostírá na ploše o rozloze 454 km2. Oslo je tudíž nejen hlavním,ale bezkonkurenčně také největší město Norska. Skandinávská metropole Oslo je domovem pro více než 600.000 obyvatel. Oslo je jednou ze severských měst, které každoročně navštěvují tisíce turistů. Oslo patří k turisticky nejoblíbenějším místům Skandinávie.

Rezervace letenek Oslo

Prostřednictvím levné letenky do Osla přiletíte na letiště do severského města Oslo, které bylo založeno v roce 1048 tehdejším králem Haraldem III. Hardradou. V historii města Oslo však neprobíhalo všechno úplně idylicky. V roce 1627 bylo město zničeno požárem a poté znovu vystavěno tehdejším panovníkem Christianem IV. Na základě této skutečnosti neslo město jméno Christiania. K přejmenování došlo však až později a v roce 1814 se stalo hlavním městem. Díky rezervaci akční letenky do Osla máte jedinečnou možnost navštívit Oslo a poznat ještě více nejen z historie města, ale i celého Norska.

Levné lety Oslo

Levné lety Oslo jsou určeny pro milovníky kultury, historie, památek, přírody a sportu, neboť Oslo nabízí v tomto směru svým turistům mnoho zajímavostí a atrakcí. Začít můžete u již zmíněné historie a kultury, neboť v Oslu najdete mnoho muzeí (více než 50). Mezi ta úplně nejnavštěvovanější patří muzeum Muncha, Norské muzeum kulturní historie a další. Využitím akční letenky Oslo se naskýtá příležitost zúčastnit se tradičních festivalů a aktivit, které muzea pořádají. Nemůžeme opomenout také symbol muzeum Kon-Tiki, které je spjato s bájným Thorem Heyerdahlem. V muzeu jsou k vidění nejen zbytky jeho člunu, ale také ostatní plavidla, např. dřevěná polární loď Fram, která patří k nejobdivovanějším a váže se k norskému objeviteli Roaldu Amundsenovi.

Oslo - letenky online

Online levné letenky do Osla jsou k dispozici všem nadšencům vyznávající zimní sporty, především lyžování. Jedinečnost osla spočívá v tom, že jen kousek od centra města je vybudováno lyžařské středisko, kde se můžete lyžování naplno oddávat. Nejen lyžování, ale leckteré oko spočine na krásné okolní přírodě, která je úchvatná jak v zimě, tak v létě. S tímto velmi oblíbeným sportem je spojeno muzeum lyžování Holmenkollen. Je to vůbec nejstarší muzeum na světě zabývající se lyžováním a jeho historií. Zajímavostí je, že je vybudováno přímo ve skokanském můstku. Pakliže vás zajímá, jaké lyže používali Vikingové, objednejte si online akční letenky do Osla.

Turisticky velmi oblíbená je pevnost Akershus pocházející z roku 1299. Plní roli pevnosti, středověkého zámku i královské rezidence. Nevynechejte také katedrálu, která je zajímavá svými malbami. V Oslu najdete také mnoho galerií a divadel. V neposlední řadě navštivte Tusenfrydský zábavní park, který nabízí mnoho atrakcí nejen pro děti, ale i dospělé.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Oslo:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:NORWAY KRONE
Země: Norsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Norského království
Hellichova 1/458, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257323737

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Norsku
Fritzners gate 14, 0244 Oslo

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0047/22 12 10 31


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy