Levné letenky Ottawa

Rezervace letenky

 • AKCE na letenky do kanadské OTTAWY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Ottawa:


Levné letenky Ottawa

Nenechte si ujít výhodnou nabídku levné letenky Ottawa a nechte se pozvat k návštěvě této kanadské metropole, která leží na březích řeky Ottawy. Ottawa se nachází v jihozápadní části kanadské provincie Ontario. Ottawa se rozkládá na 2.778 km2. Ottawa je sice hlavním, ale co do počtu obyvatel až druhým největším městem Kanady. V Ottawě žije více než 800.000 obyvatel. Ottawa se skládá z šesti územních částí – Kanata, Nepean, Downtown, Gloucester, Orléans a Cumberland.

Akční letenky Ottawa

Akční letenky Ottawa vás zavedou do centra města, kterému je přezdíváno „Silicon Valley of the North“, a to z důvodu velkého počtu technologických firem ve městě. Z dalších zajímavostí města Ottawy uveďme například fakt, že Ottawa je jedním z nejvzdělanějších měst vůbec. Většina jejich obyvatel vystudovala střední a vysokou školu. Objednejte si levné letenky do Ottawy a poznáte, že v tomto městě je největší koncentrace inženýrů a obyvatel s vědeckými hodnostmi.

Do prohlídky této metropole určitě zahrňte také návštěvu budovy parlamentu. V této budově uvidíte kromě zasedací místnosti parlamentu také knihovnu se sochou královny Victorie. Akční letenky do Ottawy vás zavedou také k další zajímavé stavbě s názvem The Supreme Court of Canada, budově nejvyššího soudu, která pochází z roku 1875. Centrum města se pyšní dalšími zajímavostmi, které stojí za to navštívit. Například je to budova The Royal Canadian Mint, kde se vyrábějí veškeré kanadské mince, ale i mince jiných zemí. V těsné blízkosti této budovy stojí Národní galerie (National Gallery of Kanada), stavba pocházející z roku 1988, která má celoprosklený vzhled.

Rezervace letenek Ottawa

Zavítejte také na obrovské tržiště stojící na Byward Market. Nenechte si ujít zajímavé nákupy a rezervujte si levné letenky Ottawa. Nakoupíte zde mimo ovoce a zeleniny také evropské pečivo a zabíjačkové pochoutky. Najdou se zde i klasické kanadské hospůdky a restaurace, kde můžete ochutnat místní kuchyni. Rezervací akční letenky Ottawa poznejte také neméně zajímavou historii města, což dokládá socha Samuela de Champlain. Socha je památkou prvního Evropana, který se proslavil tím, že po řece proplouval už v roce 1615. Socha se tyčí na malém kopci, odkud je nádherný výhled na část města.

Nabídka letenek Ottawa

Využitím nabídky levné letenky do Ottawy se dozvíte také více o vzniku názvu města. Ottawa získala své jméno odvozením od slova „odawa“, což znamená v překladu obchod, obchodníci. V roce 1857 rozhodla královna Victorie o Ottawě jako o hlavním městě. K tomuto rozhodnutí se dále vážou další pověsti a legendy. Akční letenky do Ottawy využijí jistě také milovníci sportu, především hokeje. Kanada je jak známo kolébkou hokeje, takže téměř v každém větším kanadském městě najdeme hokejový klub. Hokejový klub Ottawa Senators proslavili také výborní čeští hokejisté, jako jsou Martin Straka, Vladimír Růžička nebo slavný Dominik Hašek.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Ottawa:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:CANADIAN DOLLAR
Země: Kanada
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Kanady v Praze
Muchova 6/240, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
272101800

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Kanadě
251 Cooper Street, Ottawa

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
001613/5623875, linka 11-ústředna, linka 21 - sekretariát, linka 13,22-KO


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy