Levné letenky Palermo

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky na Sicílii

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Palermo:

 • 20.06.2019 | TIP! Letenky na Sicílii - 525 Kč/20 EUR

  Levné letenky Norimberk (NUE) - Palermo (PMO) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Letenky jsou dostupné od října do prosince 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Letenky je možné poptat na adrese obchod@smilex.cz.


Levné letenky Itálie

Prostřednictvím levné letenky Itálie se vám otevře nádherná země, která má díky svým nádherným historickým památkám opojnou atmosféru. Do Itálie se vydávají tři skupiny turistů - především znalci historie a milovníci umění, dále ti, kteří vychutnávají krásu pláží a moře a nakonec ti, kteří do Itálie jezdí za sportem.

Využijte akční letenky Itálie, díky nimž můžete navštívit zemi, která se rozprostírá v jižní části Evropského kontinentu. Itálie leží na Apeninském poloostrově. Se svými 60 miliony obyvatel patří k nejlidnatějším států, Evropy. Hlavní město Itálie je od roku 1870 Řím. Mezi největší města Itálie patří Milán, Neapol, Turín, Janov a další. Itálie se dělí na dva městské státy Vatikán a San Marino. Itálie sousedí s Francií, Švýcarskem, Slovinskem a Rakouskem. Břehy Itálie omývají Jaderské moře, Jónské moře, Tyrhénské moře a Ligurské moře. K Itálii patří také ostrovy Sicílie a Sardinie. Oficiální měnou je EURO. Díky skutečnosti, že je Itálie členem EU, NATO, OSN a Schengenského prostoru, nemusí turisté žádat o vízum, ale postačí cestovní pas.

Letenky do Itálie levně

Turistům, kteří si objednají levně letenky do Itálie, se naskytne pohled na všechny historické a umělecké dominanty, kterými tato země disponuje. Za zmínku stojí historické centrum Říma, Florencie a Neapole. Dále je to slavná Šikmá věž v Pise, nebo kostel a dominikánský konvent v Miláně, který nabízí asi nejcennější historický skvost – obraz „Poslední večeře Páně“ od světoznámého malíře a umělce Leonarda da Vinciho. Pokud využijete nabídky na akční letenky do Itálie, můžete se kochat dalšími dominantami země, např. Katedrálou Torre Civica a Piazza Grande v Modeně, botanickou zahradou v Padově, Královským palácem v Casertě s nádherným parkem plným fontán a anglickou zahradou, dále Caste del Monte, středověkým hradem pocházejícím ze 13. století a dalšími památkami, které nesou pečeť dědictví UNESCO.

Nabídka letenek Itálie

Nabídku levné letenky Itálie mohou využít také ti, kteří vyrážejí za sluncem a mořem. Itálie může nabídnout pláže, jejichž celková délka je 7600 km. Ročně navštěvují italská letoviska tisíce lidí z celé Evropy. Ponejvíce jsou to Češi, Slováci, Slovinci, Němci atd. Pro milovníky moře, plavání a dalších vodních sportů je Itálie ideálním místem pro dovolenou u moře.

Pokud využijete nabídku akční letenky Itálie, můžete se například zúčastnit přímého přenosu Velké ceny vozů Formule 1 na okruhu v San Marinu.  Pro vyznavače zimních sportů má Itálie jednoznačné zastoupení v lyžování, neboť se v Itálii rozprostírají Alpy, jedny z největších pohoří v Evropě.

Cestujete-li do Itálie pomocí levné letenky do Itálie, počítejte s rozdílnými teplotami, co se týče počasí. Itálie se nachází v mírném podnebném pásu. Zimy jsou na severu v horách mrazivé, na jihu u moře jsou velmi mírné, ovlivněné středozemním prouděním. V létě je na jihu velmi teplo, na severu bývají v létě velmi příjemné teploty.

Zveme vás na návštěvu Itálie prostřednictvím nabídky akční letenky do Itálie, která je velmi dostupnou zemí a odnesete si z ní ty nejlepší zážitky.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Palermo:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 233 080 111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322
00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy