Levné letenky Palermo

Rezervace letenky

 • Levné letenky Palermo - Sicílie

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Palermo:


Levné letenky Palermo

Využijte levné letenky Palermo k cestě do italského města Palermo nacházející se na Sicílii, jednom ze známých a vyhledávaných italských ostrovů. Páté největší italské město je hlavním městem stejnojmenné provincie rozprostírající se na samotném jihu ostrova. Od pevniny jej dělí Messinská úžina, kterou lze snadno překonat za slabou půlhodinku na lodi. Mnozí se přesvědčili, že rozdíl mezi tímto ostrovem a italskou pevninou je stále patrný. Zde na ostrově a také ve městě převládá směs Evropy, Asie i Afriky, samotná Itálie je však čistě evropská. Rezervujte online levné letenky Palermo a poznejte kouzlo tohoto města i celého ostrova.

Letenky Palermo snadno a jednoduše

Pokud vás oslovuje italská kultura, umění, historie a vše okolo, pak si rezervujte levné letenky Palermo snadno a jednoduše online na webu, který funguje 24 hodin denně. Sicílie je místo, které si každý spojuje s mafiánskými klany. To už je naštěstí minulost. Sicílie turistům nabízí kus krásné přírody, malebné pláže, nekonečné háje citrusovníků i skvělou italskou kuchyni. Poznávat krásy ostrova můžete právě v Palermu. Protože kdo nebyl v Palermu, jakoby ani na Sicílii nebyl. Není to však vždy jen procházka růžovou zahradou. V Palermu totiž narazíte na všechno – historické památky, krásné starobylé uličky prosycené vůní koření, ale také neklidná místa plná odpadků a chaosu. Má ale také opojnou atmosféru a místy i exotickou. Chvílemi si možná nebudete ani připadat jako v Evropě. Multikulturní vlivy jsou zde patrné. Možná proto je ale Palermo tak rozmanité a pestré. Rezervujte levné letenky Palermo snadno a jednoduše.

Akční letenky Palermo

Využijte akční letenky Palermo k cestě do sicilského Palerma. Milovníci umění a historie se zde pokochají pohledem krásnou katedrálu pocházející z 12. století, kde jsou uloženy ostatky sicilských králů a panovníků. Katedrála stojí na místě bývalého antického pohřebiště. Součástí katedrály je také kaple sv. Rozálie, zdejší patronky a ochránkyně od všech nemocí a epidemií. Památek se však zde nachází celá řada. Další z nich je Královský palác, jehož součástí je Palatinská kaple. Rovněž stojí za návštěvu zdejší muzea, například muzeum astronomie patří k nejzajímavějším. Rezervujte akční letenky Palermo a poznejte úžasné město na Sicílii.

Levné letenky Palermo online

Prostřednictvím online rezervace levné letenky Palermo můžete poznat všechny místní památky a zajímavosti. Na seznamu všech zdejších památek nemůže chybět kapucínský klášter pocházející ze sedmnáctého století. Jsou zde uloženy ostatky asi osmi tisíc mnichů, kteří zde žili a sloužili Bohu. Pohled na mumie však není zrovna pro citlivější povahy. Další ze zajímavostí Palerma je barokní kostel Gesú ze šestnáctého století. Kdo by řekl, že v Palermu najdete největší divadlo v Itálii! A přece je to pravda – divadlo Teatro Massimo, kde svého času předváděl své umění Enrico Caruso se nachází skutečně v Palermu. Palermo toho nabízí skutečně mnoho. Rezervujte si online levné letenky Palermo a poznejte toto město i vy.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Palermo:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 233 080 111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322
00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy