Levné letenky Palma Mallorca

Rezervace letenky

 • Zářijové letenky na MALLORCU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Palma Mallorca:


Palma de Mallorca - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Palma de Mallorca přiletíte na mezinárodní letiště Aeropuerto de Palma de Mallorca nacházející se nedaleko města Palma de Mallorca. Palma de Mallorca je hlavním a největším městem turisticky velmi oblíbeného ostrova Mallorca. Ostrov Mallorca patří do skupiny Baleárských ostrovů. Mallorca leží ve středozemním moři a náleží Španělsku. Palma de Mallorca leží jihozápadní části ostrova Mallorca, přesněji v Zátoce Palem. Celková rozloha města Palma de Mallorca činí 209 kilometrů čtverečních a žije zde více než 400.000 obyvatel, převážně římskokatolického vyznání. Akční letenky Palma de Mallorca vás zavedou do oblasti středomoří, kde leží oblíbené letovisko Palma de Mallorca.

Rezervace letenek Palma de Mallorca

Díky rezervaci levné letenky do Palma de Mallorcy máte možnost letět do kosmopolitního města Palma de Mallorca, které má turistům co nabídnout. Bezesporu největší dominantou města je vskutku impozantní katedrála La Seu, která reprezentuje gotický sloh. Stavba této nejvyhledávanější památky města trvala skoro pět set let! První základy ke stavbě této katedrály byly položeny už v roce 1230. Původně sloužila jako opevnění proti nájezdům pirátů, teprve poté plnila účel katedrály. Interiér katedrály je také úchvatný. Lustr pochází z dílny slavného Antonia Gaudího. Objednejte si akční letenky do Palma de Mallorcy a pokochejte se pohledem na tuto slavnou a okázalou stavbu, jež je chloubou města i celého ostrova.

Levné letenky Palma de Mallorca

Nenechte si ujít levné letenky Palma de Mallorca k návštěvě středomořského ostrova Mallorcy a její metropole Palma de Mallorcy. Hlavní turistické lákadlo města i ostrova je spatřováno samozřejmě v krásných písčitých plážích, které se zde nacházejí. Podél pláží jsou vystavěny hotely všech úrovní služeb. V posledních letech obliba ostrova Mallorca mezi turisty značně stoupla, proto dochází k rozšiřování hotelů i služeb. Nejoblíbenější a nejvyhledávanější pláží ve městě je Platja de Palma. Místní pláže jsou vhodné také k provozování nejrůznějších vodních hrátek a sportů. Za krásami města Palma de Mallorca létá každým rokem stále více turistů. Pokud se chcete řadit mezi ně, pak si rezervujte si akční letenky Palma de Mallorca.

Levné lety Palma de Mallorca

Levné lety do Palma de Mallorcy jsou ponejvíce využívány v hlavní turistické sezoně, tj. v letních měsících, kdy je velmi teplo. Teploty mnohdy přesahují tropickou třicítku. Palma de Mallorca však neznamená jen ležet na pláži a relaxovat pod slunečníky. Procházka po městě Palma de Mallorca je příjemným zpestřením vaší dovolené. Palma de Mallorca nemá jen jednu katedrálu. Je zde ještě mnoho zajímavých míst a památek. Za návštěvu stojí také muzeum Joana Miróa, světoznámého malíře, hrad Bellver pocházející ze 14. století a mnoho paláců, náměstí, secesních domů, trhů s květinami a dalších pozoruhodností. Akční letenky do Palma de Mallorcy jsou tak určeny opravdu pro každého.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Palma Mallorca:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Španělsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4
170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 233 097 211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24
280 16 Madrid
Espaňa

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+34 913 531 880
+34 913 531 882 - (sekretariát)
+34 913 531 896 - 7 (KO)


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy