Levné letenky Papeete

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky na Tahiti

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Papeete:

 • 01.11.2017 | TIP! Letenky na Tahiti - 36 935 Kč/1 368 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Papeete (PPT) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do dubna 2018. Lety provozuje letecká společnost Aeroflot.

 • 26.09.2016 | Náš TIP! Levné letenky Tahiti - 27 080 Kč/967 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - Papeete (PTP) a zpět lze rezervovat online do 30. září 2016 nebo do aktualizace. Odlety jsou možné do 30. června 2017. Lety provozuje letecká společnost Air New Zealand.

 • 23.11.2012 | Papeete - Tahiti od 23.783 Kč - 23 783 Kč

  Právě teď přicházíme s lákavou nabídkou levné letenky Papeete. Objednejte si levné letenky Tahiti k cestě do exotického města Papeete. Akční letenky Tahiti máte možnost získat za příznivou cenu s odletem z Milána a příletem do Barcelony. Let je zajišťován leteckou společností Delta Airlines. Nabídka na levné letenky Papeete je podmíněna odletem v termínu do 27. března 2013 a koupí letenky do 25. listopadu 2012. Akční letenky můžete rezervovat  přes letenky online na stránkách SMILEX. Příkladem může být online rezervace akční letenky Papeete s odletem z Milána dne 24. ledna 2013 a návratem z Papeete (PPT) dne 10. února 2013 do Barcelony (BCN).


Papeete - letenky online

Objednávkou levné letenky Papeete online si splníte svůj sen – poznat opravdový ráj na zemi. Takto můžeme nazvat ostrov Tahiti, jehož hlavním městem je právě Papeete. Ostrov Tahiti je součástí tzv. Společenských ostrovů, které patří do oblasti zvané Francouzská Polynésie. Prostřednictvím akční letenky Papeete online se přenesete do tropického ráje. Tahiti je místem, kterému vévodí nedotčená panenská příroda. Jak již napovídá samotný název oblasti, je ostrov francouzskou kolonií. Úředním jazykem je francouzština, ale v hotelových komplexech se domluvíte bez větších problémů anglicky. Místní obyvatelé hovoří místním jazykem, jež má ještě několik dialektů.

Levné lety Papeete

Levné lety na Papeete jsou pro určeny všechny milovníky krásné přírody, ale hlavně nádherného křišťálového moře, které se postupně mění v bělostné pláže. Tento působivý barevný kontrast doplňují zelené palmy, které lemují pláže v nekonečně dlouhých řadách.Hlavní město Papeete nabízí svým návštěvníkům kulturní památky a turistické zajímavosti. Akční letenky na Papeete jsou k dispozici všem, kteří touží poznat město Papeete. Papeete je důležitým ekonomickým, politickým, kulturním a společenských centrem ostrova.

Levné letenky Papeete

Využitím levné letenky Papeete přiletíte na mezinárodní letiště Faa´a, které se nachází v Papeete. Odtud pak odlétají letadla s turisty, jež cestují na další z ostrovů Francouzské Polynésie. Ostrov Tahiti, stejně jako jeho hlavní město Papeete je dosud Čechy málo navštěvovanou destinací.Centrum města nabízí památky, které stojí za to navštívit. Jsou příjemným odreagováním, pokud už vás nebude bavit ležet na pláži. Přímo v centru města se vyjímá katedrála Notre Dame, která pochází z let 1869-1875. Tato katolická katedrála je inspirována katedrálou v Paříži.

Objednávka letenek Papeete

Objednejte si akční letenky Papeete a zamiřte dále do centra města, kde se nachází Misionářská čtvrť. V této části města stojí za to prohlédnout si nádhernou botanickou zahradu. Květiny jsou vůbec symbolem ostrova. Mnoho filmů a písní se inspiruje právě tahitskou flórou. Krásné Tahiťanky s nádhernými květy kolem krku a ve vlasech vítají turisty…

Papeete nabízí také k prohlídce muzeum perel. Hlavní dominantu města představuje Biskupský palác a jeho zahrady, které jsou ztělesněním krásy v podobě nádherných květin. Do těchto zahrad je citlivě zasazena malá gotická kaple. Objednávka levné letenky na Papeete jsou skvělou příležitostí jak poznávat jinou mentalitu, kulturu, způsob života a další odlišnosti, než jaké známe. Papeete se pyšní protestantským kostelem Paofai. Tento kostel září do dálky díky své růžovo-bílé fasádě. Nedaleko stojí také čínský kostel a synagoga. Procházku dokončete v parku kapitána Bougainvilla, kde stojí námořnická děla a kanóny pocházející z první světové války.

Akční letenky Papeete

Akční letenky na Papeete můžete využít kdykoli během roku, neboť v Papeete stejně jako na celém ostrově panuje velmi příjemné počasí po celý rok. Období dešťů je od listopadu do dubna a období sucha od května do října. Doba letu z Prahy na Papeete trvá přibližně 23 hodin. Časový posun oproti České republice je + 11 hodin. Žádná speciální očkování k cestě na Tahiti nejsou potřeba.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Papeete:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:PACIFIC FRANC
Země: Francouzská Polynésie
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zastupitelství v České republice

-


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy