Levné letenky Paphos

Rezervace letenky

 • TOP cena! Letenky na KYPR

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Paphos:


Levné lety Paphos

Levné lety Paphos (česky též Pafos) vás zavedou do kouzelného města nacházející se na jihozápadním pobřeží ostrova Kypr. Toto letovisko není největší a nejrušnější na ostrově, ale právě proto má svůj půvab. Paphosu se totiž vyhnula výstavba mohutných turistických komplexů i masový turismus. Právě proto jsou akční letenky Paphos ideální příležitostí pro turisty, kteří touží po klidu a soukromí na nepřeplněných plážích. Kromě pláží a křišťálově čistého moře nejvíce lákají antické památky, kterých je zde několik. Historie Paphosu je opředena mytologickými bájemi a pověstmi. Podle jedné z legend je právě Paphos místem zrození bohyně Afrodity. Není proto divu, že je zde mnoho památek a turistických atrakcí pojmenováno právě po bohyni lásky, např. Afroditiny lázně apod.

Akční letenky do Paphosu

Využijte akční letenky do Paphosu k cestě na Kypr, který je téměř po celém obvodu lemován turistickými letovisky. Jedním z menších a klidnějších je také Paphos. Turistům toto místo nabízí nejen odpočinek na plážích a provozování vodních aktivit, ale také romantické procházky po pobřežních promenádách, malebných zátokách i v úzkých uličkách starých měšťanských domů. Za návštěvu stojí tak přilehlé starobylé vesničky lemované plantážemi a poli. Jedním z častých cílů turistů je starověká pevnost, která je považována za jednu z dominant města. Vypíná se přístavu na malém ostrůvku, kde je také k vidění celá expozice. Levné letenky do Paphosu jsou zárukou nevšedních chvil strávených na tomto ostrově.

Paphos – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Paphos přiletíte do malebného kyperského letoviska Paphos. Pokud se ptáte, co zajímavého můžete ještě v Paphosu vidět, pak to bude jistě Archeologický park. To nejvzácnější přestavují starověké mozaiky pocházející z 2 až 5. století n. l. Byly objeveny v roce 1962 místním zemědělcem. Mezi turistické atrakce patří také Královské hrobky nebo Katakomby sedmi Makabejských, což je komplex hrobů pocházející z helénistického období. Nesmíme opomenout také Petra tou Romiou (Řekova skála), což je právě to bájné místo, kde vystoupila z lůna mořských vln bohyně Afrodité. Není divu, že historické jádro Paphosu bylo zapsáno na seznam UNESCO. Pokud patříte k milovníkům historie a řecké mytologie, pak neváhejte a objednávejte online akční letenky Paphos.

Paphos – letenky levně

S koupí levné letenky Paphos poletíte levně do Středomoří, kde se nachází ostrov Kypr a jedno z nejkrásnějších letovisek – Paphos. Místní vody nabízejí také řadu dobrodružství. Kromě vodních sportů, jako je např. šnorchlování či jízda na vodních lyžích mohou milovníci adrenalinu podniknout zajímavou výpravu do hlubin moře k vrakům lodí, které zde ztroskotaly. Za zmínku stojí také botanická zahrada či Paphos Bird and Animal Park. Akční letenky Paphos jsou zkrátka příslibem úžasně strávené dovolené či zajímavého výletu do minulosti.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Paphos:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Kyperské republiky
Pod Hradbami 9, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 316 833, 224 319 961

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky na Kypru
48, Arsinois Str., Acropolis, 2001, Nicosia

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00357/22421118, 314058


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy