Levné letenky Paříž

Rezervace letenky

 • Víkendové letenky Praha - Paříž

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Paříž:


Rezervace letenek Paříž

Hlavní město západoevropského státu Francie, které je zároveň největším městem v celé Francii, můžete navštívit díky rezervaci levné letenky Paříž. Paříž patří mezi nejlidnatější metropole Evropy. Její rozloha činí přibližně 1.200 km2 a žije v ní asi 2,2 milionů obyvatel. Navštivte toto krásné město prostřednictvím akční letenky Paříž, které je synonymem krásy, romantiky, kultury, historie a také především módy. O Paříži můžeme říci, že je multikulturním městem, neboť v ní žije mnoho obyvatel různých národností a etnik. Vlivem imigrační vlny se během 19. a 20. století dostali do Paříže imigranti různých ras a národností, tudíž je normální, že v Paříži potkáte nejen bělochy, ale také černochy, asiaty atd.

Pokud sledujete současné módní trendy, máte příležitost díky rezervaci levné letenky do Paříže nakupovat výrobky světoznámých módních značek jako je např. Dior, Channel, Louis Vuitton mnoho dalších. Mezi největší lákadla Paříže patří bezesporu kulturní a historické památky, které můžete osobně navštívit, pokud využijete naši nabídku akční letenky do Paříže. Jsou to např. katedrála Notre-Dame, Porte Saint-Denis a Porte Saint-Martin, Champs Elysées, náměstí Bastily a známá Eiffelova věž. Jelikož se mnoho památek nachází podél řeky Seiny, bylo roku 1991 ústí řeky Seiny až po Eiffelovu věž zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Koupě letenek Paříž

Nejvyšším bodem Paříže je kopec Montmartre, které leží 131 m nad mořem. Je to známá pařížská čtvrť, kterou můžete navštívit díky koupi levné letenky Paříž. V této čtvrti se nachází význačná památka bazilika Sacré-Coeur a také známý podnik Moulin Rouge. Vyberte si z nabídky akční letenky Paříž a vychutnejte si atmosféru tohoto francouzského kabaretu. Při cestování po Paříži můžete využít metro, rychlodráhu RER, autobusy nebo také taxislužbu. Ač se to na první pohled nezdá, je pařížská doprava velmi přehledná a není problém se v ní dobře orientovat.

Levné lety Paříž

Mimo kulturních a historických památek nabízí Paříž také zábavu. Pro děti a rodiče je vybudován obrovský zábavní komplex Disneyland. Další důvod proč si objednat levné lety do Paříže je udělat svým dětem radost a splnit jejich sen v podobě narozeninového dárku.Disneyland má více než padesát atrakcí, dva parky, zábavní centrum, golfové hřiště, dále se v rámci tohoto komplexu nachází hotely, restaurace a nákupní středisko.

Akční letenky Paříž

Paříž se nachází v mírném podnebném pásu a je ovlivněna oceánským klimatem, to znamená, že v letních měsících je zde poměrně chladno. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem 18°C. Zimy jsou zde mírné a poměrně vzácné na sníh. Pro Paříž je charakteristické často se měnící počasí podobně jako třeba v Londýně. Rezervujte si akční letenky do Paříže a vychutnejte si atmosféru tohoto města, které není jen kulturním, historickým a módním centrem, ale také patří mezi politický střed mnoha evropských politických institucí.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Paříž:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Francie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Francouzské republiky
Velkopřevorské nám. 2, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
251171711

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Francii
15, Avenue Charles Floquet, 75007 Paris

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00331/40651300, sekretariát vv.-40651301, sekretariát dipl.-40651303, OEÚ-40651315


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy