Levné letenky Penang

Rezervace letenky

 • Levné letenky Penang - Malajsie

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Penang:

 • 08.07.2019 | Levné letenky Penang - Malajsie - 12 474 Kč/490 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Penang (PEN) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2019 do června 2020 kromě letních prázdnin. Lety provozuje letecká společnosti Qatar Airways.

 • 28.05.2019 | Levné letenky Praha - Penang - 13 505 Kč/523 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Penang (PEN) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od června 2019 do března 2020 kromě letních prázdnin. Lety provozuje letecká společnosti Qatar Airways.

 • 18.03.2019 | Levné letenky Penang - Malajsie - 12 441 Kč/485 EUR

  Levné letenky Budapešť (BUD) - Penang (PEN) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období po celý rok 2019 kromě letních prázdnin. Lety provozuje letecká společnosti Qatar Airways.

 • 11.07.2018 | TIP! Letenky Penang - Malajsie - 15 257 Kč/565 EUR

  Levné letenky Düsseldorf (DUS) - Penang (PEN) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do března 2019. Lety provozuje letecká společnost Singapore Airlines.

 • 07.06.2018 | Levné letenky Penang - Malajsie - 10 495 Kč/389 EUR

  Levné letenky Budapešť (BUD) - Penang (PEN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od září do listopadu 2018. Lety provozuje letecká společnost Qatar Airways.

 • 29.03.2018 | Levné letenky Penang - Malajsie - 10 632 Kč/394 EUR

  Levné letenky Budapešť (BUD) - Penang (PEN) a zpět rezervujte online do 31. března 2018 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od dubna do listopadu 2018. Lety provozuje letecká společnost Qatar Airways.

 • 09.03.2018 | Levné letenky Penang - Malajsie - 10 610 Kč/393 EUR

  Levné letenky Budapešť (BUD) - Penang (PEN) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od dubna do listopadu 2018. Lety provozuje letecká společnost Qatar Airways.

 • 15.01.2016 | Akční letenky Penang - Malajsie od 10.519 Kč / 375 Euro - 10 519 Kč

  Členité pobřeží Malajsie tvoří menší i větší ostrovy a ostrůvky. Mezi nimi je také Penang, který je s pevninou spojen mostem. Podobně jako ostatní ostrovy ležící v jihovýchodní Asii se i tento pyšní kouzelnými plážemi, tyrkysovým mořem i tropickým počasím, což jsou největší lákadla tohoto místa. Využitím naší nabídky poznáte také mnoho památek a zajímavostí, neboť Penang je zapsán na seznam UNESCO.

 • 06.10.2015 | Letenky do Malajsie od 12.255 Kč / 438 Euro - 12 255 Kč

  Malajsie patří k nádherným exotickým zemím, které se pyšní okouzlující tropickou přírodou, památkami, multikulturní atmosféru i příjemným rovníkovým podnebím. Naše nabídka zve na přilehlý ostrov Penang, který je s malajsijskou pevninou spojen mostem. Kromě pláží a moře nabízí tento malebný ostrov i další zajímavosti a zážitky, např. muzeum historie, kde lze podrobně poznat místní dějiny, chrám Sri Mariammam, Hadí chrám, pozůstatky pevnosti Cornwallis aj. Výjimečný pohled na ostrov nabízí kopec Penang Hill.

 • 10.11.2014 | Penang - Malajsie od 13.952 KJč / 123 Euro - 13 952 Kč

  Penang patří k hlavním turistickým atraktivitám exotické Malajsie. Prostřednictvím naší nabídky se ocitnete v lůně překrásné tropické přírody, ale k vidění je zde i několik zajímavostí, např. Hadí chrám (Snake Temple) či Komtar Tower, nejvyšší budova ostrova.


Penang – letenky online

Pokud plánujete strávit nějaký čas v typicky krásné a malebné destinaci, pak si objednejte levné letenky Penang online a vydejte se do kouzelné oblasti Malajsie, kde se nachází také překrásný ostrůvek Penang. Stát Penang se skládá z ostrova Pinang a pevninské části Seberang Perai. Penang splní všechny představy o krásné a malebné destinaci, kde uvidíte překrásnou přírodu, krásné bílé pláže, azurové moře i mnoho zajímavostí. Pokud si k tomu přimyslíte tropické počasí, pak se rázem ocitnete v opravdovém exotickém ráji. Když se řekne Penang, mnoho z nás neví, kde jej hledat. Tento ostrůvek náleží Malajsii a je propojen s pevninou mostem, který byl postaven v roce 1988. Most je 13,5 kilometrů dlouhý.

Akční letenky Penang

Akční letenky Penang vás zavedou do Asie, přesněji na malajský ostrůvek Penang, kde vás čeká mnoho nezapomenutelných zážitků a nevšedních okamžiků. O Penangu se hovoří jako o perle Orientu. Penang je jednou z hlavních turistických atraktivit Malajsie. Penang se nachází asi 370 kilometrů od Kuala Lumpuru, hlavního města Malajsie. Rozloha ostrova Penang činí 293 kilometrů čtverečních. Hlavním městem ostrov Penang je Georgetown. Na ostrově je vybudováno několik turistických resortů s hotely různých úrovní, od jednodušších po nejluxusnější. Nenechte si ujít akční letenky Penang k cestě do Malajsie, kde se nachází překrásný ostrov Penang.

Levné lety Penang

Levné lety Penang jsou určeny všem turistům hledající především odpočinek a relax na pláži. Ty sice nejsou tak výrazné jako jinde v Malajsii, to ale neznamená, že si zde neužijete jako všude jinde. Právě naopak. Nabízejí ideální podmínky pro provozování nejrůznějších vodních radovánek a sportů, např. velmi oblíbeného potápění, šnorchlování, paragliding atd. Panuje zde tropické rovníkové klima s vysokými teplotami okolo 30°C. Hlavní turistická sezóna probíhá od prosince do března. Nejméně srážek je v lednu a únoru, nejvíce pak od září do listopadu. Akční letenky Penang představují zajímavou cestu za poznáváním místní kultury a životního stylu tamních obyvatel.

Rezervace letenek Penang

S rezervací levné letenky Penang poznáte také několik turistických atraktivit ostrova. Jednou z nich je Snake Temple (Hadí chrám), kde je možné spatřit množství hadů. Chrám patří k nejnavštěvovanějším atrakcím na ostrově. Dalším monumentem je Kek Lok Si (chrám nejvyšší blaženosti), největší buddhistický chrám v jihovýchodní Asii stojící nedaleko Georgetownu. Milovníci krásných květin si přijdou na své v botanických zahradách, kde uvidíte také překrásný fascinující vodopád. Každoročně se zde koná také Mezinárodní květinový festival nebo Festival světové hudby. Z ostatních zajímavostí nevynechejte pohled na ostrov z nejvyšší budovy ostrova – Komtar Tower.

Rezervujte si akční letenky Penang k cestě na kouzelný ostrov Penang, z jehož návštěvy si odnesete jen ty nejlepší vzpomínky.

 

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Penang:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MY RINGGIT
Země: Malajsie
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Malajsie
Na Zátorce 675/30, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
234706611

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Malajsii
42/B The Intermark Vista Tower, 182 Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
recepce - 00603/21662900


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy