Levné letenky Philadelphia

Rezervace letenky

 • Akce! Letenky Philadelphia - USA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Philadelphia:

 • 15.01.2019 | Akce! Letenky Philadelphia - USA - 7 566 Kč/296 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Philadelphia (PHL) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do dubna 2019. Lety provozují aerolinky British Airways a Finnar.

 • 24.03.2017 | Levné letenky Praha - Philadelphia - 11 279 Kč/403 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Philadelphia (PHL) a zpět rezervujte online do 28. března 2017 nebo do vyprodání. K dispozici jsou volné termíny v období od dubna do října 2017. Lety provozuje letecká společnost British Airways.

 • 28.12.2016 | Levné letenky Praha - Philadelphia - 10 685 Kč/382 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Philadelphia (PHL) a zpět rezervujte online do 9. ledna 2017 nebo do vyprodání. Cestovat lze od 15. května do 26. června 2017. Lety jsou kombinací leteckých dopravců Air Canada, Lufthansa a United Airlines.

 • 16.09.2015 | Akce! Letenky Philadelphia - USA od 7.392 Kč / 264 Euro - 7 392 Kč

  Philadelphia je jedno z amerických velkoměst ležící v jihovýchodní části státu Pensylvánie. U nás se město proslavilo především jako název oblíbeného filmu. I ve skutečnosti však jde o kulturní, společenské, průmyslové i obchodní centrum tohoto státu. K místním památkám a zajímavostem patří budova radnice City Hall či Independence National Historical Park. Nelze nezmínit také slavné muzeum umění atd. Prostřednictvím naší nabídky poznáte příjemné americké město, které mnohé překvapí svou atmosférou i mnoha zajímavými místy.

 • 10.09.2013 | Philadelphia - USA od 12.006 Kč. - 12 006 Kč

  Levné letenky Philadelphia - USA jsou k dispozici na webu cestovní agentury SMILEX, provozovatele serveru SVĚT LETENEK. Nechte se zlákat atraktivní nabídkou levné letenky do USA a navštívíte město Philadelphia. Tyto akční letenky Philadelphia - USA koupíte již nyní za velmi výhodnou cenu s odletem z Vídně.


Philadelphia - letenky online

Philadelphia je největším městem amerického státu Pensylvánie. Prostřednictvím online levné letenky Philadelphia přiletíte do jihovýchodní části státu Pensylvánie. Philadelphia je bývalé hlavní město Pensylvánie. Do dnešní doby však platí za velmi důležité finanční centrum celých Spojených států amerických. Akční letenky Philadelphia online vás zavedou do velmi významného města v oblasti hospodářství a ropného a chemického průmyslu. Philadelphia disponuje letištěm Philadelphia International Airport, které je nejdůležitější v okolí.

Levné lety Philadelphia

Levné lety do Philadelphie jistě využijí příznivci kultury a sportu. Právě kulturní a historický odkaz města je velmi silný. Toto město se zapsalo do historie USA hned několika událostmi. Například zde byly sepsány dokumenty  jako je Deklarace nezávislosti USA a Ústava Spojených států amerických. Philadelphia mělo status hlavního města, a to v letech 1790-1800.

Mezi největší památky a turistické zajímavosti Philadelphie patří bezesporu Indenpence National Historical Park. Využijte akční letenky do Philadelphie a navštivte toto místo, které je z historického hlediska velmi významné. Tento komplex se skládá z několika částí. Celý park se rozkládá na ploše o velikosti 18 hektarů. Z nejvýznamnějších budov tohoto komplexu stojí za zmínku Liberty Bell. Liberty Bell představuje mezinárodní symbol svobody.

Levné lety Philadelphia vás zavedou před další turistický monument a to je Independence Hall (Dům nezávislosti). Tato historická stavba byla postavena v roce 1753. Právě zde byly sepsány výše umíněné důležité dokumenty pro celé USA, tedy Deklarace nezávislosti a Ústava USA. Tato národní kulturní památka je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO.

Rezervace letenek Philadelphia

Další zajímavou stavbou, kterou si můžete prohlédnout je budova radnice (City Hall). Objednejte si akční letenky Philadelphie a obdivujte v současné době nejvyšší budovu radnice v USA. Byla postaven v roce 1871 a dosahuje výšky 167 metrů. Díky rezervaci levné letenky do Philadelphie se vydejte se také do jednoho z největších a nejslavnějších amerických muzeí – Museum of Art (muzeum umění)&“Rocky Steps“. Toto muzeum bylo založeno v roce 1876. Svým návštěvníkům představuje více než 300.000 exponátů. Až půjdete po schodišti vedoucí do muzea, vzpomeňte si, že bylo pojmenováno po slavné filmové postavě Rockyho Balboa. Pokud chcete projít všechna zajímavá místa tohoto města, pak vám ještě připomeneme velice známou ulici s názvem Benjamin Franklin Parkway & Logan Circle. Začíná u budovy City Hall a vede dále kolem Muzea umění. Při procházce touto ulicí ještě uvidíte Rodinovo muzeum nebo Franklinův institut. Ulici dominuje Logan Cicrcle s překrásnou fontánou. Právě nejslavnější zdejší obyvatel Benjamin Franklin dal ulici jméno.

Akční letenky Philadelphia

Pokud se rozhodnete cestovat do Philadelphie pomocí akční letenky do Philadelphie, pár tipů ještě stojí za to. Pokud vás na cestě doprovází děti, využijte místní zoologickou zahradu. Zklamáni nebudou ani sportovní příznivci, především hokejoví fanoušci, neboť ve městě sídlí slavný hokejový klub NHL Philadelphia Flayers, kde působí i náš nejslavnější hokejista Jaromír Jágr.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Philadelphia:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy