Levné letenky Phnom Penh

Rezervace letenky

 • NÁŠ TIP! Letenky do Kambodže

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Phnom Penh:


Levné lety Phnom Penh

Využijte levné lety Phnom Penh a vydejte se do jihovýchodní Asie, kde leží Kambodža a její metropole Phnom Penh. Přestože Kambodža jako taková není typickou dovolenkovou destinací, je Phnom Penh velmi lákavým turistickým cílem, a to hlavně pro svou kulturu a památky. Phnom Penh má své místo ve vnitrozemí Kambodže, přesněji v její jižní části. Phnom Penh leží na soutoku tří řek - Mekong, Bassac a Tonlé Sap. Phnom Penh se rozprostírá na ploše o celkové rozloze 678 kilometrů čtverečních, přičemž zde žijí více než 2,2 milionů obyvatel. Levné lety Phnom Penh jsou skvělou možností, jak letět do exotické metropole Phnom Penh a poznat jeho krásy a pozoruhodná místa.

Akční letenky Phnom Penh

Akční letenky Phnom Penh jsou určeny pro všechny turisty, kteří rádi objevují a poznávají nová místa a především zajímavé památky a monumenty. Právě kambodžská metropole Phnom Penh je proto ideální volbou. Největší dominantou Phnom Penh je jednoznačně Královský palác. Tento komplex budov byl vystavěn v šedesátých letech 19. století. Na střeše paláce se pak tyčí tvář Buddhy. Při prohlídce paláce můžete obdivovat např. Stříbrnou pagodu, která dostala jméno podle stříbrné podlahy. Královský palác je velmi podobný paláci v Bangkoku. Objednejte si akční letenky Phnom Penh a navštivte úžasnou metropoli Phnom Penh a všechny jeho atraktivity.

Rezervace letenek Phnom Penh

S rezervací levné letenky Phnom Penh přiletíte na mezinárodní letiště Phnom Penh International Airport ležící nedaleko města. Historie Phnom Penh se začala psát v roce 1372. Status metropole pak město získalo v roce 1443. Phnom Penh bylo pod správou Francouzů. Právě z této koloniální doby je zachováno několik budov, které reprezentují tuto architekturu. V roce 1953 pak Kambodža získala nezávislost. V druhé polovině dvacátého století pak byla země zmítána tyranií Rudých Khmérů. I z tohoto nedávného smutného období se dochovalo několik památek. V současné době je Phnom Penh nejvýznamnějším politickým, ekonomickým, kulturním i společenským centrem Kambodže.

Phnom Penh – letenky online

Pokud plánujete cestu do Kambodže, pak využijte levné letenky Phnom Penh online a vydejte se do města, které se původně jmenovalo Čakdomukh. Což můžeme přeložit jako „čtyři ramena“. Současný název města pochází z khmerštiny a doslova jej překládáme jako „kopec paní Penh“. Kromě již zmíněného Královského paláce nesmíte vynechat muzeum genocidy Tuol Sleng nebo Národní muzeum. Podnebí je tropické a vlhké. Počasí určují dva monzuny. Chladnější a suchý, který trvá od listopadu do února a teplejší a vlhký trvající od května do října. Teploty jsou celoročně příjemné. Akční letenky Phnom Penh online jsou k dispozici všem zájemcům o exotická a dosud málo probádaná místa.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Phnom Penh:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:KAMPUCHEN RIEL
Země: Kambodža
Kontinent: Asie

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Kambodžského království
Benjamin-Vogelsdorff-Strasse 2, 13187 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-4863 7901

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Thajsku
71/6 Ruam Rudee Soi 2, Ploenchit Rd., 10330 Bangkok

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0066/22509223, 22509224


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy