Levné letenky Phoenix

Rezervace letenky

 • Jarní letenky z Prahy do Phoenixu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Phoenix:

 • 05.03.2020 | Jarní letenky z Prahy do Phoenixu - 9 724 Kč/384 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Phoenix (PHX) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: od dubna 2020 Letecká společnost: Condor

 • 13.01.2020 | Low cost letenky Praha - Phoenix - 10 906 Kč/432 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Phoenix (PHX) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: duben 2020  Letecká společnost: Condor

 • 12.09.2019 | Levné letenky Phoenix - USA - 8 948 Kč/346 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Phoenix (PHX) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2019 do března 2020. Lety provozuje letecká společnost British Airways.

 • 19.03.2018 | Levné letenky Praha - Phoenix - 11 490 Kč/426 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Phoenix (PHX) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Aerolinky nabízejí jeden jediný termín 14. až 24. září 2018, další termíny na dotaz. Lety provozuje letecká společnost Condor.

 • 17.10.2016 | Akční letenky Phoenix - USA - 13 356 Kč/477 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Phoenix (PHX) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace. Letenky jsou dostupné v období od října 2016 do března 2017. Lety provozují aerolinky KLM a Delta Airlines.

 • 02.03.2016 | Levné letenky do Phoenixu - 12 678 Kč/453 EUR

  S novým tarifem Delta Airlines lze cestovat do amerického Phoenixu. Levné letenky Düsseldorf (DUS) - Phoenix (PHX) a zpět, s přestupem v Atlantě lze rezervovat do 8. března 2016 nebo do vyprodání. Cestovní období od 6. května do 7. července a od 22. srpna 2016. Maximální délka pobytu je 3 měsíce.

 • 05.01.2016 | Akční letenky do Phoenixu od 11.972 Kč / 427 Euro - 11 972 Kč

  Phoenix, hlavní město státu Arizona ležící na jihozápadě Spojených států je významným ekonomickým, kulturním i společenským centrem této oblasti. Jelikož se nachází v oblasti Sonorské pouště panují zde značná vedra a obecně suché horké klima. Jeden z oblíbených turistických cílů láká na nespočet památek i turistických atrakcí, typických symbolů "Ameriky" atd.

 • 18.12.2015 | Letenky Praha - Phoenix od 11.419 Kč / 408 Euro - 11 419 Kč

  Naše nabídka tentokrát zve k návštěvě amerického státu Arizona, jemuž vévodí město Phoenix. Co do počtu obyvatel šesté největší město celých Spojených států má velmi kosmopolitní atmosféru a uspokojí nároky všech cestovatelských povah, jelikož je zde velmi bohaté kulturní, společenské i sportovní vyžití. K zajímavostem města patří suché pouštní klima, což je dáno blízkostí Sonorské pouště.

 • 23.11.2015 | Akce! Letenky do Phoenixu od 12.549 Kč / 448 Euro - 12 549 Kč

  Do nekonečné řady zajímavých turistických cílů Spojených států amerických patří město Phoenix. Leží na jihozápadě ve státě Arizona. Metropole zaujme snad všechny cestovatelské nátury, neboť nabízí od všeho něco - kulturní i společenské vyžití, umění, historii i sportovní zážitky. Mimo všech památek a atrakcí je specifikem Phoenixu suché pouštní podnebí. Jelikož leží v oblasti Sonorské pouště, pak velmi vysoké teploty a sucho jsou zde samozřejmostí.

 • 03.09.2015 | Akce! Letenky do Phoenixu od 9.338 Kč / 333 Euro - 9 338 Kč

  Phoenix je významné a kosmopolitní americké město ležící ve státě Arizona. Turistům nabízí opravdu bohaté vyžití, ať už jde o kulturu, historii i sport. Kromě kulturních institucí jako jsou muzea, divadla aj. si zde přijdou na své sportovci a třeba i milovníci horkého klimatu, neboť město leží v oblasti Sonorské pouště, a tak jsou vysoké teploty pro město typické. Prostřednictvím naší nabídky poznáte příjemné město s mnoha zajímavostmi.


Levné letenky Phoenix

Pokud patříte mezi cestovatele, kteří mají v itineráři významná města Spojených států, pak nemůžete vynechat město Phoenix. Levné letenky Phoenix vás zavedou na jihozápad Spojených států, kde má Phoenix své místo. Phoenix je hlavním a největším městem státu Arizona. Asi 1,5 milionů obyvatel činí z Phoenixu šesté největší město celých Spojených států. Rozloha města překračuje 1.200 kilometrů čtverečních. Phoenix je kosmopolitním městem, téměř polovina obyvatel má hispánský původ, ale potkáte zde také bělochy, černochy, Asiaty, Indiány či původní obyvatele Pacifiku. Díky rezervaci akční letenky Phoenix máte možnost poznat jedno z nejvýznamnějších amerických měst.

Levné lety do Phoenixu

Levné lety do Phoenixu jsou určeny pro všechny cestovatelské nátury. Na své si zde přijdou zájemci o kulturu, umění, historii i sport. Za uměleckými zážitky lze jít do Phoenix Symphony Hall, kde pořádá své koncerty symfonický orchestr či do divadla Orpheum, kde sídlí metropolitní opera. Za návštěvu stojí také několik muzeí, např. Phoenix Art Museum, kde uvidíte exponáty moderní umění a moderního designu. Sportovní nadšenci pak mohou jít fandit hokejovému klubu Phoenix Cojotes, který hraje v NHL. Phoenix nežije jen hokejem, velmi oblíbeným týmem je také basketbalové a basebalové mužstvo. Akční letenky do Phoenixu jsou však lákadlem i pro ostatní turisty.

Phoenix – rezervace letenek online

Pokud patříte ke skupině turistů zajímající se o historii, pak si rezervujte online levné letenky Phoenix. Historie Phoenixu sahá do daleké minulosti. Toto území obýval indiánský kmen Hohokam. Oficiální založení města se datuje k 25. únoru 1881. Phoenix leží nedaleko soutoku řek Salt River a Gila. Svůj velký „boom“ město zažilo během druhé světové války, kdy zde byla vybudována v roce 1941 vojenská letecká základna Luke Air Force Base, která je v provozu dodnes. Rezervujte si online akční letenky Phoenix a navštivte toto město, které si zájem turistů rozhodně zaslouží.

Koupě letenek do Phoenixu

S koupí levné letenky do Phoenixu přiletíte na mezinárodní letiště Sky Harbor International Airport nacházející se nedaleko centra města. Tento vzdušný přístav patří mezi nejrušnější letiště ve Spojených státech a také plní funkci důležité dopravní křižovatky. K zajímavostem města patří jednoznačně také suché a pouštní klima. Phoenix je zasazen do severovýchodní oblasti Sonorské pouště, tudíž velmi vysoké teploty jsou pro město typické. Phoenix je na prvním místě žebříčku měst s nejvyšším teplotním průměrem v celých Spojených státech. Z tohoto důvodu je zde vybudováno mnoho rekreačních ploch, jsou zde dva zábavní parky, aquaparky a další oddechová místa. Z těchto míst jmenujme např. South Mountain Park. Akční letenky do Phoenixu jsou bezesporu lákadlem, kterého nelze nevyužít.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Phoenix:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy