Levné letenky Phuket

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky na PHUKET

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Phuket:


Phuket - levné letenky online

S rezervací levné letenky Phuket přiletíte do oblíbeného a turisticky vyhledávaného letoviska nacházející se v exotickém Thajsku. Phuket je se svou rozlohou 543 kilometrů čtverečních a 300 tisíci obyvateli největším thajským ostrovem. Phuket má své místo v jižní části Thajska. Phuket měří 48 kilometrů na délku a široký je 22 kilometrů. S pevninou je spojen mostem „saphán Sarasim“, kterému se říká „most milenců“. Akční letenky Phuket vás zavedou do thajské destinace Phuket, který se přímo „prohýbá“ pod náporem turistů, kterých je za rok několik milionů. I přes tuto obrovskou návštěvnost si však nadále zachovává svou krásu v podobě krásných písečných pláží a azurového moře.

Akční letenky Phuket

Prostřednictvím levné letenky na Phuket přiletíte na ostrov Phuket, který leží asi 700 kilometrů jižním směrem od hlavního města Bangkok. Phuket představuje pravý tropický ráj se vším, co k němu patří. Místní pláže lemované zelenými palmami a rozkvetlou květenou vypadají přesně jako z prospektů cestovních kanceláří. Najdete zde více než 600 hotelů nabízející služby na té nejvyšší úrovni. Z nejoblíbenějších místních pláží jmenujme alespoň některé z nich - Patong beach, Karon Beach, Kata beach, Surin beach a mnoho dalších. Kromě plážového lenošení nabízejí místní pláže také ideální podmínky pro vodní hrátky, jako jsou např. potápění, šnorchlování, jízdu na raftu, jízdu na vodních lyžích atd. Nenechte si ujít akční letenky na Phuket k návštěvě thajského ostrova Phuket, který mimo plážových radovánek nabízí mnoho dalšího vyžití. Příjemným zážitkem je výlet k hoře Khao Rang, která se nachází severovýchodně od města Phuket.

Rezervace letenek Phuket levně

Levné letenky Phuket nabízejí další turistické zajímavosti, jako je např. bronzová socha bývalého guvernéra ostrova Phraa Ratsada Nupradita. Dominantou ostrova Phuket je bezesporu chrám Wat Chalong, který patří k nejuctívanějším na ostrově. Při vašem pobytu na ostrově Phuket určitě nevynechejte muzeum mušlí, kde jsou k vidění skutečné klenoty. Z ostatních atraktivit ostrova nevynechejte ani prohlídku motýlí farmy, parku orchidejí nebo mořského akvária, kde je k vidění více než sto druhů mořských živočichů. Mimo akvárií se můžete projít skleněným tunelem, kde uvidíte kolem sebe nádherný podmořský svět. Pro zvídavější turisty se nabízí možnost účasti na některém z četných festivalů. To vše můžete shlédnout, jen pokud si objednáte akční letenky Phuket.

Levné lety Phuket

Využitím levné letenky na Phuket přiletíte na mezinárodní letiště International Airport Phuket, které se nachází na severu ostrova. Břehy ostrova Phuket omývají vody Andamanského moře a Indického oceánu. Všichni návštěvníci thajského ostrova Phuket by neměli vynechat také tradiční thajské masáže nebo místní speciality v některé z četných restaurací. Akční letenky na Phuket je možné využít v období hlavní turistické sezóny, která probíhá od listopadu do března. Počasí je ovlivněno monzuny, ale obecně lze říci, že při návštěvě ostrova Phuket určitě „nezmrznete“. Teploty jsou zde velmi příjemné, většinou se pohybují okolo 30°C.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Phuket:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:THAILAND BAHT
Průměrná teplota:30°C
Země: Thajsko
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Thajského království
Romaina Rollanda 3, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
220 571 435, 220 570 055

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Thajsku
44 Chalerm Prakiat R. 9 Road, 83000 Phuket

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+66-(0)76-249400 linka 1501


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy