Levné letenky Pisa

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Pisa

  Levné letenky Praha (PRG) - Pisa (PSA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Nejlevnější termíny jsou
  k dispozici v říjnu a listopadu 2019. Lety pr
  ovozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

  Cena akční letenky od:

  1 018 Kč 39 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Přímé lety z Prahy.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava příručního zavazadla (40 x 20 x 25 cm). Odbavené zavazadlo za příplatek dle ceníku leteckého dopravce.
 • Termíny: 31. 10. - 7. 11. 2019 a další.
 • Letenky lze také rezervovat přímo na stránkách společnosti Ryanair.
 • V případě, že potřebujete jakoukoliv radu nebo informaci nás prosím kontaktujte.

Historie levných letenek pro Pisa:

 • 20.08.2019 | Levné letenky Praha - Pisa - 1 018 Kč/39 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Pisa (PSA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Nejlevnější termíny jsou k dispozici v říjnu a listopadu 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 18.06.2019 | TIP! Letenky Pisa - Itálie - 520 Kč/20 EUR

  Levné letenky Norimberk (NUE) - Pisa (PSA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Letenky jsou dostupné od 23. června 2019 bez omezení. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Letenky je možné poptat na adrese obchod@smilex.cz.

 • 25.03.2019 | Akční letenky Praha - Pisa - 1 175 Kč/46 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Pisa (PSA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje volné termíny od května 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 09.04.2018 | Akční letenky Praha - Pisa - 1 898 Kč/70 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Pisa (PSA) a zpět rezervujte online do vyprodání volných míst nebo aktualizace. Tarif zahrnuje odlety od 30. října 2018. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 26.07.2016 | Akční letenky Pisa - Itálie - 1 596 Kč/57 EUR

  Levné letenky Krakow (KRK) - Pisa (PSA) a zpět lze rezervovat online do vyprodání volných míst nebo ukončení akce. Letenky lze využít na období října a listopadu 2016. Lety provozuje irský letecký dopravce Ryanair.

 • 27.11.2015 | Letenky Praha - Pisa od 3.214 Kč / 115 Euro - 3 214 Kč

  Světově proslulou Šikmou věž zná snad každý. Za notoricky známou památkou a turistickou atrakcí se vydejte do italské Pisy, která však nabízí mnohem více - historické skvosty reprezentující všechna umělecká údobí, současné stavby i neopakovatelnou atmosféru. Naše nabídka vás zavede do oblasti Toskánska rozkládající se na severu Itálie. Z dalších lákadel jmenujme náměstí Piazza dei Miracoli, kde stojí Baptisterium, dóm Panny Marie Nanebevzaté aj.

 • 24.04.2015 | Praha - Pisa od 3.241 Kč / 116 Euro - 3 241 Kč

  Italské město Pisa zná každý především pro slavnou Šikmou věž. Využitím naší nabídky navštívíte perlu Toskánska, která nabízí mimo památek také okouzlující přírodu.

 • 19.11.2014 | Praha - Pisa od 3.266 Kč / 117 Euro - 3 266 Kč

  Pisa, italské město proslavené zejména svou unikátní Šikmou věží patří k oblíbeným turistickým cílům Toskánska. Využitím naší nabídky však poznáte i další neméně zajímavá místa, která si zaslouží zájem turistů.

 • 09.06.2014 | Praha - Pisa od 2.797 Kč / 100 Euro - 2 797 Kč

  Pisu, perlu italského Toskánska si nejvíce užijí milovníci historie. Toto italské letovisko proslavila především pověstná "Šikmá věž". Využitmí naší nabídky pak máte možnost poznat i jiné skvosty tohoto města.

 • 13.03.2014 | Praha - Pisa od 2.680 Kč / 98 Euro - 2 680 Kč

  V italském Toskánsku, kde má své místo Pisa a proslulá "Šikmá věž". Mimo to vás čeká v Pise ještě mnoho dalších památek a atraktivit, např. hlavní náměstí Piazza dei Cavalieri. S naší nabídkou na levné letenky můžete poznat další ze zajímavých měst Itálie.


Levné letenky do Pisy

Pisa je typické město, kam míří turisté hlavně za památkami. Levné letenky Pisa jsou určeny pro cestovatele se zájmem o památky a turistické atraktivity. Pakliže patříte také mezi tyto turisty, objednávejte levné letenky Pisa. Pisa je město nacházející se na severu Itálie, v Toskánsku. Pisa leží na západním pobřeží Itálie, při řece Arno. Celková rozloha města je 185 kilometrů čtverečních a žije zde přibližně 88 tisíc obyvatel. Akční letenky Pisa vás zavedou do města, které je proslulé hlavně svou Šikmou věží (Torre pendente). Právě tato památka je turisticky velmi vyhledávaná a způsobuje, že je neustále v obležení turistů. Jedná o zvonici, která stojí na písčitém základě, proto se začala časem takto naklánět. Pokud také toužíte vidět tento architektonický „skvost“, pak si rezervujte levné letenky do Pisy.

Akční letenky do Pisy

Nutno dodat, že Pisa má řadu dalších zajímavostí, kterými ohromuje své obdivovatele. Například náměstí Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků) patří mezi hlavní magnety Pisy. Na tomto náměstí se (kromě již zmíněné Šikmé věže) nacházejí překrásné stavby reprezentující nejrůznější architektonické slohy, např. dóm Panny Marie Nanebevzaté, románská bazilika pocházející z přelomu 11. a 12. století nebo Baptisterium. Toto náměstí patří k tomu nejkrásnějšímu, co je v Pise k vidění. Stačí si koupit akční letenky do Pisy a ocitnete se v srdci jednoho z nejkrásnějších italských měst. Náměstí je od roku 1987 součástí seznamu památek UNESCO.

Pisa – rezervace letenek online

Prostřednictvím online rezervace levné letenky Pisa máte jedinečnou příležitost letět do italské Pisy, která nabízí skutečné umělecké a kulturní poklady. Další zastávkou by mohlo být náměstí Piazza dei Cavalieri, kde je také na co se dívat. Uvidíte zde třeba kostel Santo Stefano dei Cavalieri, palác Palazzo della Carovana, kostel Santa Maria della Spina atd. Milovníky květin a nejrůznějších rostlin jistě nadchne univerzitní botanická zahrada (dell’Università di Pisa), která se pyšní titulem nejstarší botanická zahrada na světě. Byla totiž založena již v roce 1544 a přežila všechny světové války a další katastrofy. Akční letenky Pisa vás zavedou do Itálie, která je kolébkou umění a kultury. Pisa je toho typickým příkladem.

Levné lety do Pisy

Levné lety do Pisy jsou také určeny pro milovníky historie. Samotná minulost Pisy je pestrá a zajímavá. Podle některých pramenů byla Pisa založena v průběhu 13. století. Rozkvět město zaznamenalo především v období Říma, kdy bylo centrem středomoří. Opravdový „boom“ Pisa prožívala pod nadvládou Florencie, v roce 1405. Právě v této době byla Florencie uměleckým a kulturním centrem. Z Pisy také pochází slavný astronom Galileo Galilei, který zde vyučoval na univerzitě. Objednávejte akční letenky do Pisy, která vás okouzlí. Pisa má svou starobylou atmosféru, ale jdou zde i prvky moderního města.

 

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Pisa:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233080111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322, 00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy