Levné letenky Pisa

Rezervace letenky

 • Předvánoční letenky do PISY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Pisa:


Levné letenky do Pisy

Pisa je typické město, kam míří turisté hlavně za památkami. Levné letenky Pisa jsou určeny pro cestovatele se zájmem o památky a turistické atraktivity. Pakliže patříte také mezi tyto turisty, objednávejte levné letenky Pisa. Pisa je město nacházející se na severu Itálie, v Toskánsku. Pisa leží na západním pobřeží Itálie, při řece Arno. Celková rozloha města je 185 kilometrů čtverečních a žije zde přibližně 88 tisíc obyvatel. Akční letenky Pisa vás zavedou do města, které je proslulé hlavně svou Šikmou věží (Torre pendente). Právě tato památka je turisticky velmi vyhledávaná a způsobuje, že je neustále v obležení turistů. Jedná o zvonici, která stojí na písčitém základě, proto se začala časem takto naklánět. Pokud také toužíte vidět tento architektonický „skvost“, pak si rezervujte levné letenky do Pisy.

Akční letenky do Pisy

Nutno dodat, že Pisa má řadu dalších zajímavostí, kterými ohromuje své obdivovatele. Například náměstí Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků) patří mezi hlavní magnety Pisy. Na tomto náměstí se (kromě již zmíněné Šikmé věže) nacházejí překrásné stavby reprezentující nejrůznější architektonické slohy, např. dóm Panny Marie Nanebevzaté, románská bazilika pocházející z přelomu 11. a 12. století nebo Baptisterium. Toto náměstí patří k tomu nejkrásnějšímu, co je v Pise k vidění. Stačí si koupit akční letenky do Pisy a ocitnete se v srdci jednoho z nejkrásnějších italských měst. Náměstí je od roku 1987 součástí seznamu památek UNESCO.

Pisa – rezervace letenek online

Prostřednictvím online rezervace levné letenky Pisa máte jedinečnou příležitost letět do italské Pisy, která nabízí skutečné umělecké a kulturní poklady. Další zastávkou by mohlo být náměstí Piazza dei Cavalieri, kde je také na co se dívat. Uvidíte zde třeba kostel Santo Stefano dei Cavalieri, palác Palazzo della Carovana, kostel Santa Maria della Spina atd. Milovníky květin a nejrůznějších rostlin jistě nadchne univerzitní botanická zahrada (dell’Università di Pisa), která se pyšní titulem nejstarší botanická zahrada na světě. Byla totiž založena již v roce 1544 a přežila všechny světové války a další katastrofy. Akční letenky Pisa vás zavedou do Itálie, která je kolébkou umění a kultury. Pisa je toho typickým příkladem.

Levné lety do Pisy

Levné lety do Pisy jsou také určeny pro milovníky historie. Samotná minulost Pisy je pestrá a zajímavá. Podle některých pramenů byla Pisa založena v průběhu 13. století. Rozkvět město zaznamenalo především v období Říma, kdy bylo centrem středomoří. Opravdový „boom“ Pisa prožívala pod nadvládou Florencie, v roce 1405. Právě v této době byla Florencie uměleckým a kulturním centrem. Z Pisy také pochází slavný astronom Galileo Galilei, který zde vyučoval na univerzitě. Objednávejte akční letenky do Pisy, která vás okouzlí. Pisa má svou starobylou atmosféru, ale jdou zde i prvky moderního města.

 

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Pisa:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233080111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322, 00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy