Levné letenky Podgorica

Rezervace letenky

 • Letenky do ČERNÉ HORY na léto

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Podgorica:


Levné letenky Podgorica

Prostřednictvím levné letenky Podgorica přiletíte do města Podgorica, které je hlavním a zároveň také největším městem evropského státu Černá Hora. V černohorské metropoli žije přibližně 173.000 obyvatel. Podgorica je ekonomické, kulturní a správní centrum Černé Hory. Díky rezervaci akční letenky Podgorica máte možnost navštívit město Podgorica, které se rozprostírá v jižní části státu. Podgorica leží na soutoku řek Morača a Ribnica. Podgorica je významnou dopravní křižovatkou země. Podgorica se rozkládá na území o rozloze 144 km2.

Objednávka letenek Podgorica

Pokud si objednáte levné letenky do Podgorici, navštívíte město Podgorica, které má za sebou bohatou a pohnutou minulost. Podgorica byla založena před více než 2 tisíci lety. Území dnešního města bylo osídleno ilyrskými kmeny Lobeatů a Docleatů, které byly posléze pod nadvládou Římanů. Černohorská metropole se dříve jmenovala Titograd. V roce 1992 dostalo město opětovně zpět název Podgorica. Dnešní Podgorica se prezentuje jako moderní město s designovými budovami, širokými bulváry a parky. Podgorica utrpěla během druhé světové války, když bylo zničeno mnoho významných památek.

Akční letenky Podgorica

Akční letenky do Podgorici vás zavedou do města, které nabízí turistům mnoho zajímavého. V samotném centru města je nejhlavnější a nejrušnější Ulice svobody, která se táhne až k Náměstí republiky. Tato pěší zóna je nejvýznamnější obchodní třídou ve městě. Cestou na náměstí potkáte řadu obchodů a butiku světoznámých renomovaných značek, budovy bank, restaurace a divadla. Levné letenky Podgorica vám umožní poznat metropoli, která má svou osobitou atmosféru.

Akční letenky Podgorica jsou určeny všem turistům a návštěvníkům, jež touží poznávat dosud neobjevené památky a zajímavosti. Za takovými monumenty můžete vyrazit třeba právě do města Podgorica. Nejvýznamnějším centrem města je již zmiňované Náměstí republiky. Toto náměstí zabírá plochu o rozloze 15.000 m2. Původně zde bylo obrovské tržiště, ale díky rekonstrukci je zde krásná fontána, která nabízí večer působivou a efektní podívanou, neboť bývá osvětlena. Díky koupi levné letenky do Podgorici ji můžete spatřit také vy.

Akční lety Podgorica

 Z církevních pamětihodností je nádherný chrám Vzkříšení, kolem kterého protéká řeka Morača. Tato ortodoxní katedrála je jeden z nejkrásnějších monumentů na celém Balkánském poloostrově. Ortodoxní církev zastupuje také klášter Dajbabe. Klášter se vyznačuje freskami a také faktem, že zde má hrobku svatý Simeon. Akční lety do Podgorici jsou k dispozici také návštěvníkům, kteří si chtějí vychutnat jedno ze zajímavých představení v Národním divadle, které stojí přímo na Náměstí Republiky.

Z ostatních památek stojí za návštěvu také závěsný most Milenia vedoucí přes řeku Moraču, dále archeologické naleziště Duklja, Zimní královský palác nebo historická část Stara Varoš. Odpočívat jděte do Karadordeho parku.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Podgorica:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Černá Hora
Kontinent: Evropa

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Černé Hory
Nibelungengasse 13, 1010 Vienna

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00431-715 31 02

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Konzulární jednatelství České republiky v Černé Hoře
Partizanski put 6A, Tološi, 81 000 Podgorica

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00 382 (0) 20 281 103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy