Levné letenky Pointe a Pitre

Rezervace letenky

 • Levné letenky na Guadeloupe

  Levné letenky Paříž (PAR) - Pointe á Pitre (PTP) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty je možné plánovat na období září až října 2018. Lety provozuje letecká společnost Iberia.

  Cena akční letenky od:

  6 401 Kč 237 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Přímé lety v ekonomické třídě.
 • Cena letenky zahrnuje přepravu jednoho příručního zavazadla do 10 kg o rozměrech 56 x 45 x 25 cm.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Historie levných letenek pro Pointe a Pitre:

 • 14.05.2018 | Levné letenky na Guadeloupe - 6 401 Kč/237 EUR

  Levné letenky Paříž (PAR) - Pointe á Pitre (PTP) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty je možné plánovat na období září až října 2018. Lety provozuje letecká společnost Iberia.

 • 28.03.2018 | Levné letenky na Guadeloupe - 12 852 Kč/476 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Pointe á Pitre (PTP) a zpět rezervujte online do 29. března 2018 nebo do vyprodání. Cesty je možné plánovat na období května až června a od září do listopadu 2018. Lety provozují aerolinky Air France.

 • 29.11.2017 | TIP! Letenky na Guadeloupe - 6 390 Kč/237 EUR

  Levné letenky Paříž (PAR) - Pointe-á-Pitre (PTP) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od srpna do října 2018. Lety provozuje letecká společnost Iberia.

 • 22.06.2017 | TIP! Levné letenky na Guadeloupe - 11 742 Kč/419 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Pointe-á-Pitre (PTP) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od září 2017 do března 2018. Lety provozují aerolinie KLM a Air France.

 • 15.06.2017 | TIP! Levné letenky Guadeloupe - 10 848 Kč/387 EUR

  Levné letenky Paříž (PAR) - Pointe-á-Pitre (PTP) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty je možné plánovat na období od září 2017 do března 2018. Lety provozuje letcká společnost Corsair.

 • 05.01.2017 | Akční letenky Guadeloupe - 13 767 Kč/492 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Pointe-á-Pitre (PTP) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty lze plánovat na období od ledna do listopadu 2017. Lety provozuje letecká společnost AirFrance.

 • 26.08.2016 | Levné letenky na Guadeloupe - 12 421 Kč/444 EUR

  Levné letenky Budapešť (BUD) - Pointe-á-Pitre (PTP) a zpět lze rezervovat online do 14. září 2016 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období od 1. září 2016 do 30. června 2017. Lety provozuje francouzský dopravce Air France.

 • 17.03.2016 | TIP! Letenky na Guadeloupe - 9 974 Kč/356 EUR

  Výhodné letenky na karibský Guadeloupe lze aktuálně najít v nabídce francouzského dopravce Air France. Levné letenky Paříž (PAR) - Pointe-á-Pitre (PTP) a zpět lze rezervovat na období od 26. dubna do 20. července 2016. Prodej letenek do 22. března 2016 nebo do vyprodání.

 • 07.01.2016 | Akční letenky na Guadeloupe od 13.256 kč / 473 Euro - 13 256 Kč

  Guadeloupe je romantické souostroví, jež je součástí karibské oblasti. Náleží mu všechny krásy a půvaby jako všem ostatním ostrovům, nicméně právě toto místo patří k nejméně navštěvovaným. Díky své nedotčené přírodě a nepřeplněným plážím zaručuje turistům dostatek soukromí i komfort. S naší nabídkou poletíte do hlavního města Pointe-á-Pitre, kde lze poznat ukázky kreolské kultury i mnoho dalších zajímavostí.

 • 03.10.2015 | Letenky na Guadeloupe od 11.347 Kč / 405 Euro - 11 347 Kč

  Celou karibskou oblast tvoří množství nádherných exotických ostrovů, jež jsou vyhlášenými turistickými destinacemi. Jednou z pohádkových ostrovních zemí je mimo jiné Guadeloupe, kam vás zavede naše nabídka. Ostrovu dominují malebné pláže nořící se do hlubin smaragdového moře, ale také okolí. Na své si zde přijdou milovníci potápění, ale také rybolovu či jiných aktivit. Poznávání tohoto ostrova začíná a končí na letišti u hlavního města Pointe-á- Pitre, které nabízí ukázky koloniální architektury i moderní stavby.


Pointe a Pitre - letenky levně

Levné letenky Pointe a Pitre vás levně zavedou do pravého ráje na zemi. Tropický ostrov Guadeloupe, též nazýván jako ostrov bílých pláží se nachází v oblasti Karibiku. Společně s dalšími ostrovy tvoří souostroví Malé Antily. Díky objednávce akční letenky Pointe a Pitre se přenesete asi 600 kilometrů severně od jihoamerického kontinentu. Rozloha ostrova činí přibližně 1.780 km2. Ostrov patří Francii. Oficiální název země je Zámořský departement Guadeloupe a dependence. Úředním jazykem ostrova je francouzština a kreolština. Platnou měnou je Euro.

S využitím levné letenky do Pointe a Pitre levně vás čekají vskutku úchvatné pláže s bělostným pískem, které se noří do tyrkysových vod moře. Pláže jsou lemovány vzrostlými zelenými palmami. Původní název ostrova byl Karukera, což znamená ostrov krásných vod. O této pravdě se můžete přesvědčit velmi snadno. Stačí si objednat akční letenky do Pointe a Pitre. Ostrov Guadeloupe dělí od kontinentální Evropy asi sedm tisíc kilometrů. Samotný let z Evropy na ostrov trvá přibližně osm hodin.

Levné lety Pointe a Pitre

Ostrov Guadeloupe se dělí na dvě části: Grande Terre a Basse-Terre. Centrum všeho dění je právě část Grande Terre. Každý rok létá na ostrov Guadeloupe tisíce turistů, hlavně z Francie a USA. Nenechte si ujít nabídku levné letenky Pointe a Pitre a navštivte největší hospodářské, kulturní a společenské centrum, město Pointe-á-Pitre. Přestože není hlavním městem, sdružuje se zde veškerý společenský ruch. Atmosféra města Pointe-á-Pitre se nese v duchu koloniální architektury. Jsou zde patrné francouzské vlivy, ale také vůně Karibiku. Město Pointe-á-Pitre je moderní obchodní a ekonomické centrum ostrova.

Akční letenky Pointe a Pitre

Využijte akční letenky Pointe a Pitre, což je skvělá možnost jak více poznat město Pointe-á-Pitre. Asi nejhlavnější turistický zájem se soustředí kolem obrovské tržnice, kde místní ženy ozdobené turbany prodávají tropické ovoce a zeleninu, koření a květiny. Rybáři nabízejí k prodeji čerstvě ulovené mořské ryby. Koupit zde můžete také přírodní afrodiziakum Bois Bande, které mají v oblibě hlavně muži. Vaše procházka může pokračovat až na náměstí Place de la Victoire, kde si můžete vychutnat atmosféru města v některé z pouličních kaváren. Svou procházku městem byste mohli zakončit třeba prohlídkou některého z muzeí, které se ve městě nacházejí.

Rezervace letenek Pointe a Pitre 

Pokud si rezervujete levné letenky do Pointe a Pitre, vaše zážitky z cesty na tento nádherný ostrov začnou už v letadle. Pohled z ptačí perspektivy vám nabídne ostrov ve tvaru motýlích křídel. Na západní části ostrova se nachází po dnes aktivní sopka La Soufriére. Okolí sopky je obestřeno národním parkem.

Nejoblíbenějším letoviskem turistů je oblast Gosier. Nádherné pláže bývají v období hlavní turistické sezony vytížené, ale v průběhu vaší dovolené najdete i méně zaplněné pláže, o kterých turisté ještě moc nevědí. Akční letenky do Pointe a Pitre jsou splněným snem mnoha turistů, kteří touží relaxovat v tropickém ráji obklopeném panenskou přírodou.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Pointe a Pitre:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:EURO
Země: Guadeloupe
Kontinent: Severní Amerika

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy