Levné letenky Pointe a Pitre

Rezervace letenky

 • Letenky na karibský GUADELOUPE

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Pointe a Pitre:


Pointe a Pitre - letenky levně

Levné letenky Pointe a Pitre vás levně zavedou do pravého ráje na zemi. Tropický ostrov Guadeloupe, též nazýván jako ostrov bílých pláží se nachází v oblasti Karibiku. Společně s dalšími ostrovy tvoří souostroví Malé Antily. Díky objednávce akční letenky Pointe a Pitre se přenesete asi 600 kilometrů severně od jihoamerického kontinentu. Rozloha ostrova činí přibližně 1.780 km2. Ostrov patří Francii. Oficiální název země je Zámořský departement Guadeloupe a dependence. Úředním jazykem ostrova je francouzština a kreolština. Platnou měnou je Euro.

S využitím levné letenky do Pointe a Pitre levně vás čekají vskutku úchvatné pláže s bělostným pískem, které se noří do tyrkysových vod moře. Pláže jsou lemovány vzrostlými zelenými palmami. Původní název ostrova byl Karukera, což znamená ostrov krásných vod. O této pravdě se můžete přesvědčit velmi snadno. Stačí si objednat akční letenky do Pointe a Pitre. Ostrov Guadeloupe dělí od kontinentální Evropy asi sedm tisíc kilometrů. Samotný let z Evropy na ostrov trvá přibližně osm hodin.

Levné lety Pointe a Pitre

Ostrov Guadeloupe se dělí na dvě části: Grande Terre a Basse-Terre. Centrum všeho dění je právě část Grande Terre. Každý rok létá na ostrov Guadeloupe tisíce turistů, hlavně z Francie a USA. Nenechte si ujít nabídku levné letenky Pointe a Pitre a navštivte největší hospodářské, kulturní a společenské centrum, město Pointe-á-Pitre. Přestože není hlavním městem, sdružuje se zde veškerý společenský ruch. Atmosféra města Pointe-á-Pitre se nese v duchu koloniální architektury. Jsou zde patrné francouzské vlivy, ale také vůně Karibiku. Město Pointe-á-Pitre je moderní obchodní a ekonomické centrum ostrova.

Akční letenky Pointe a Pitre

Využijte akční letenky Pointe a Pitre, což je skvělá možnost jak více poznat město Pointe-á-Pitre. Asi nejhlavnější turistický zájem se soustředí kolem obrovské tržnice, kde místní ženy ozdobené turbany prodávají tropické ovoce a zeleninu, koření a květiny. Rybáři nabízejí k prodeji čerstvě ulovené mořské ryby. Koupit zde můžete také přírodní afrodiziakum Bois Bande, které mají v oblibě hlavně muži. Vaše procházka může pokračovat až na náměstí Place de la Victoire, kde si můžete vychutnat atmosféru města v některé z pouličních kaváren. Svou procházku městem byste mohli zakončit třeba prohlídkou některého z muzeí, které se ve městě nacházejí.

Rezervace letenek Pointe a Pitre 

Pokud si rezervujete levné letenky do Pointe a Pitre, vaše zážitky z cesty na tento nádherný ostrov začnou už v letadle. Pohled z ptačí perspektivy vám nabídne ostrov ve tvaru motýlích křídel. Na západní části ostrova se nachází po dnes aktivní sopka La Soufriére. Okolí sopky je obestřeno národním parkem.

Nejoblíbenějším letoviskem turistů je oblast Gosier. Nádherné pláže bývají v období hlavní turistické sezony vytížené, ale v průběhu vaší dovolené najdete i méně zaplněné pláže, o kterých turisté ještě moc nevědí. Akční letenky do Pointe a Pitre jsou splněným snem mnoha turistů, kteří touží relaxovat v tropickém ráji obklopeném panenskou přírodou.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Pointe a Pitre:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:EURO
Země: Guadeloupe
Kontinent: Severní Amerika

Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy