Levné letenky Ponta Delgada

Rezervace letenky

 • Zářijové letenky na AZORY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Ponta Delgada:


Koupě letenek Ponta Delgada

S koupí levné letenky Ponta Delgada se přenesete na Azorské ostrovy, jimž vévodí město Ponta Delgada. Azorské ostrovy představují pomyslný mezník mezi evropským a americkým kontinentem. Ponta Delgada je největší město na Azorských ostrovech, které jsou autonomním územím Portugalska. Najdete jej v západní části ostrova São Miguel. S koupí akční letenky Ponta Delgada vstoupíte do lůna těchto úchvatných ostrovů, kde hraje prim především překrásná a jedinečná příroda.

Levné letenky Ponta Delgada

Ponta Delgada je největším a také nejnavštěvovanějším městem na Azorech. Představují jakési centrum všeho dění. Jako správná metropole nabízí svým návštěvníkům několik zajímavostí a památek, které stojí za vidění, proto si objednejte levné letenky do Ponta Delgada a přesvědčte se o jeho kráse a přitažlivosti. Že jsou akční letenky do Ponta Delgada ta správná volba svědčí několik tisíc turistů, kteří Azory navštěvují. Ponta Delgada disponuje mezinárodním letištěm nacházejícím se nedaleko centra města.

Ponta Delgada – rezervace letenek Ponta Delgada

Azorské ostrovy vznikly před milióny let díky bohaté vulkanické činnosti na dně oceánu. Samotné Ponta Delgada bylo osídleno někdy okolo roku 1450 a vzniklo jako malá rybářská vesnička. Postupným vývojem se z vesnice stal významný přístav. Největší rozmach město zažívalo v průběhu 19. století. V současné době je Ponta Delgada největším městem na Azorských ostrovech. Chcete-li poznat více z historie města i celých ostrovů, rezervujte si levné letenky Ponta Delgada.

Akční letenky Ponta Delgada

Akční letenky Ponta Delgada vás zavedou na Azorské ostrovy, konkrétně na ostrov São Miguel. Nenechte si ujít náměstí Largo de Gonçalo Velho Cabral, kde uvidíte řadu zajímavostí patřící k dominantám města i celého ostrova. Mezi ně patří také trojoblouk městské brány Portas da Cidade nebo pomník Cabrala. Další náměstí, které stojí za pozornost je náměstí Praça 5 de Outubro, kterému vévodí renesanční pevnost Fortaleza de São Bras. Při procházce náměstím narazíte také na klášter Convento da Esperança.

Ponta Delgada – letenky levně

Využijte levně levné letenky do Ponta Delgada k poznávání překrásného okolí města. Místní přírodní scenerie patří k největším pokladům Azorských ostrovů. Jedním z charakteristických rysů Azorských ostrovů jsou hluboké krátery a jezera. Jedinečným zážitkem je pohled na vlny Atlantského oceánu narážející na vysoké útesy pokryté zelenými pastvinami, kde roste pestrobarevná květena. Uvidíte malé vesnické domky a pasoucí se stáda dobytka.

Akční letenky do Ponta Delgada je možné využít kdykoliv během roku. Na Azorských ostrovech panuje totiž docela stabilní klima, podobné tomu středomořskému. V zimě se teploty pohybují okolo 15°C a v létě pak v průměru okolo 27°C. Díky teplému Golfskému proudu je i teplota moře relativně stabilní.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Ponta Delgada:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Portugalské republiky
Pevnostní 9, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 311 230, 257 311 231

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Portugalsku
Rua Pero de Alenquer, 14, 1400-294 Lisboa

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00351/21/3010487, sekretariát-00351/21/3001014 nebo 3001012


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy