Levné letenky Ponta Delgada

Rezervace letenky

 • Levné letenky na Azorské ostrovy

  Cena akční letenky od: 6 451 Kč 239 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ponta Delgada (PDL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od února do srpna 2018. Lety provozuje portugalský dopravce TAP Portugal.

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě z pražského letiště Václava Havla s mezipřistáním v Lisabonu.
 • V ceně letenky je zahrnuta také přeprava jednoho příručního zavazadla o hmotnosti do 8 kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm, odbavené zavazadlo za poplatek dle ceníku letecké společnosti.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 •  V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Koupě letenek Ponta Delgada

S koupí levné letenky Ponta Delgada se přenesete na Azorské ostrovy, jimž vévodí město Ponta Delgada. Azorské ostrovy představují pomyslný mezník mezi evropským a americkým kontinentem. Ponta Delgada je největší město na Azorských ostrovech, které jsou autonomním územím Portugalska. Najdete jej v západní části ostrova São Miguel. S koupí akční letenky Ponta Delgada vstoupíte do lůna těchto úchvatných ostrovů, kde hraje prim především překrásná a jedinečná příroda.

Levné letenky Ponta Delgada

Ponta Delgada je největším a také nejnavštěvovanějším městem na Azorech. Představují jakési centrum všeho dění. Jako správná metropole nabízí svým návštěvníkům několik zajímavostí a památek, které stojí za vidění, proto si objednejte levné letenky do Ponta Delgada a přesvědčte se o jeho kráse a přitažlivosti. Že jsou akční letenky do Ponta Delgada ta správná volba svědčí několik tisíc turistů, kteří Azory navštěvují. Ponta Delgada disponuje mezinárodním letištěm nacházejícím se nedaleko centra města.

Ponta Delgada – rezervace letenek Ponta Delgada

Azorské ostrovy vznikly před milióny let díky bohaté vulkanické činnosti na dně oceánu. Samotné Ponta Delgada bylo osídleno někdy okolo roku 1450 a vzniklo jako malá rybářská vesnička. Postupným vývojem se z vesnice stal významný přístav. Největší rozmach město zažívalo v průběhu 19. století. V současné době je Ponta Delgada největším městem na Azorských ostrovech. Chcete-li poznat více z historie města i celých ostrovů, rezervujte si levné letenky Ponta Delgada.

Akční letenky Ponta Delgada

Akční letenky Ponta Delgada vás zavedou na Azorské ostrovy, konkrétně na ostrov São Miguel. Nenechte si ujít náměstí Largo de Gonçalo Velho Cabral, kde uvidíte řadu zajímavostí patřící k dominantám města i celého ostrova. Mezi ně patří také trojoblouk městské brány Portas da Cidade nebo pomník Cabrala. Další náměstí, které stojí za pozornost je náměstí Praça 5 de Outubro, kterému vévodí renesanční pevnost Fortaleza de São Bras. Při procházce náměstím narazíte také na klášter Convento da Esperança.

Ponta Delgada – letenky levně

Využijte levně levné letenky do Ponta Delgada k poznávání překrásného okolí města. Místní přírodní scenerie patří k největším pokladům Azorských ostrovů. Jedním z charakteristických rysů Azorských ostrovů jsou hluboké krátery a jezera. Jedinečným zážitkem je pohled na vlny Atlantského oceánu narážející na vysoké útesy pokryté zelenými pastvinami, kde roste pestrobarevná květena. Uvidíte malé vesnické domky a pasoucí se stáda dobytka.

Akční letenky do Ponta Delgada je možné využít kdykoliv během roku. Na Azorských ostrovech panuje totiž docela stabilní klima, podobné tomu středomořskému. V zimě se teploty pohybují okolo 15°C a v létě pak v průměru okolo 27°C. Díky teplému Golfskému proudu je i teplota moře relativně stabilní.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Ponta Delgada:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Portugalské republiky
Pevnostní 9, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 311 230, 257 311 231

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Portugalsku
Rua Pero de Alenquer, 14, 1400-294 Lisboa

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00351/21/3010487, sekretariát-00351/21/3001014 nebo 3001012


Historie levných letenek pro Ponta Delgada:

 • 03.01.2018 | Levné letenky na Azorské ostrovy - 6 451 Kč/239 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ponta Delgada (PDL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od února do srpna 2018. Lety provozuje portugalský dopravce TAP Portugal.

 • 05.10.2017 | Levné letenky na Azorské ostrovy - 6 495 Kč/241 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ponta Delgada (PDL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2017 do dubna 2018. Lety provozují portugalské aerolinky TAP Portugal.

 • 14.09.2017 | Levné letenky na Azory - 6 546 Kč/234 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ponta Delgada (PDL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od srpna 2017 do dubna 2018. Lety provozují portugalské aerolinky TAP Portugal.

 • 21.08.2017 | Levné letenky na Azory - 6 595 Kč/236 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ponta Delgada (PDL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od srpna 2017 do dubna 2018. Lety provozují portugalské aerolinky TAP Portugal.

 • 19.06.2017 | Levné letenky Azorské ostrovy - 6 602 Kč/236 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ponta Delgada (PDL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od června 2017 do dubna 2018. Lety provozuje letecká společnost TAP Portugal.

 • 09.05.2017 | Levné letenky na Azory - 6 649 Kč/237 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ponta Delgada (PDL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje poměrně dlouhé cestovní období od června 2017 do dubna 2018. Lety provozuje portugalský dopravce TAP Portugal.

 • 02.09.2016 | Levné letenky Praha - Azorské ostrovy - 6 991 Kč/250 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ponta Delgada (PDL) a zpět rezervujte online do vyprodání volných míst. K dispozici jsou termíny od října 2016 do března 2017. Lety provozuje portugalský dopravce Tap Air Portugal.

 • 30.11.2015 | Akce! Letenky na Azory od 4.323 Kč / 154 Euro - 4 323 Kč

  Portugalské Azory jsou skvělou volbou především pro cestovatele se zájmem o poznávání míst, kde zanechala svůj odkaz mnohdy až tisíce let stará historie. Na své si zde však přijdou také milovníci pláží, moře a sportovních aktivit. S naší nabídkou navštívíte ostrov Sao Miguel a město Ponta Delgada. Opravdovým zážitkem je procházka po staré historické čtvrti, ale i po přístavu apod. Celkový dojem umocňuje místní atmosféra.

 • 23.11.2015 | Akční letenky Praha - Ponta Delgada od 3.855 Kč / 137 Euro - 3 855 Kč

  Azorské ostrovy tvoří jakousi pomyslnou hranici mezi Evropou a Amerikou. Autonomní území patřící Portugalsku je hojně turisty využíváno jako oblíbené prázdninové letovisko. S naší nabídkou přiletíte na ostrov Sao Miguel, kde se nachází město Ponta Delgada. Největším lákadlem ostrovů je kromě příjemného podnebí a přírody, kterou zde vytvořila bohatá vulkanická činnost také mnoho památek a historických monumentů.

 • 19.08.2015 | Letenky na Azory od 7.998 Kč / 285 Euro - 7 998 Kč

  Azorské ostrovy jsou známou a oblíbenou prázdninovou destinací ležící v Atlantiku dělící Evropu a Ameriku. S naší nabídkou můžete poznat ostrov Sao Miguel a jeho metropoli Ponta Delgada, což je významný přístav i kulturní, turistické a společenské centrum tohoto ostrova. Nejvíce samozřejmě lákají místní pláže a příroda, která je právě na Azorech jedinečná díky vulkanické činnosti. Pozadu nezůstanou ani památky, kterých je nejvíce v samotném centru města.

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy