Levné letenky Port au Spain

Rezervace letenky

 • Náš TIP! Letenky na TRINIDAD

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Port au Spain:


Levné lety Port of Spain

Výhodná nabídka levné lety Port of Spain (Port au Spain) vás zve k návštěvě hlavního města karibského ostrovního státu Trinidad a Tobago. Trinidad a Tobago je malebný ostrovní stát, který se nachází v atraktivní zóně Karibiku. Samotné ostrovy se od sebe však podstatně liší. Hlavní město této ostrovní země je Port of Spain (Port au Spain), avšak nebylo tomu tak vždy. Objednejte si akční letenky Port of Spain (Port au Spain) a poznejte historii a současnost této exotické metropole. V současné době žije v Port of Spain (Port au Spain) přibližně padesát tisíc obyvatel různých etnik.

Levné letenky Port of Spain

Původními obyvateli ostrovů, tedy i měst, byli Arawakové, kteří byli však vytlačeni Kariby. Důležitou roli v historii ostrovů hrála kolonizace. Ostrovy byly pod nadvládou Britů, avšak soupeřili o ně s Nizozemci, Španěli a Francouzi. Nezávislost získaly ostrovy v roce 1962. Prostřednictvím levné letenky do Port of Spain (Port au Spain) navštívíte hlavní město ostrovů Port of Spain (Port au Spain), které nemělo status hlavního města vždy. Po dlouhou dobu bylo hlavním městem Trinidadu a Tobaga město St. Joseph. I přesto, že je Trinidad a Tobago republikou, je stále členem Commonwealthu.

Rezervace letenek Port of Spain

Díky rezervaci akční letenky do Port of Spain (Port au Spain) přiletíte na mezinárodní letiště Piarco International Airport do města Port of Spain (Port au Spain), které se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Trinidad. Port of Spain (Port au Spain) vzniklo z původního bezvýznamného přístavu, ze kterého se postupně stala obydlená osada. Město pak vzniklo poblíž rybářské vesničky Mucurapo, obydlené indiány. Port of Spain (Port au Spain) se stalo hlavním městem Trinidadu a Tobaga v roce 1757. V současné době plní Port of Spain (Port au Spain) funkci důležitého správního, ekonomického, politického a finančního střediska celé země a také je díky své poloze významným přístavem.

Port of Spain - letenky levně

Pokud cestujete do oblasti Karibiku, pak neváhejte a využijte levné letenky Port of Spain (Port au Spain) a levně překročte práh této malebné metropole, která vás zaujme na první pohled. Ve městě je několik zajímavostí a pamětihodností, které stojí za to vidět. Centrem tohoto pohodového města je náměstí Independece Square, které je jakýmsi neoficiálním společenským centrem města. Toto náměstí je dějištěm mnoha festivalů, koncertů, divadelních představení a hudebních akcí. Pokud toužíte zúčastnit se některé ze zajímavých akcí pořádaných právě na tomto náměstí, pak neváhejte a kupujte akční letenky Port of Spain (Port au Spain).

Akční letenky Port of Spain

Akční letenky do Port of Spain (Port au Spain) vás zavedou do příjemného města, které vyzařuje pohodu a klid. Při návštěvě města se nechte zlákat bulváry a pěšími zónami, které jsou rozvětvené po celém centru města. Milovníci nákupů a procházek ocení nákupní třídy Frederick Street a Charlotte Street. Kulturu zastupuje Národní akademie umění a Národní knihovna. Za návštěvu stojí také nádherná botanická zahrada. Z významných staveb města uvidíte radnici, Justiční palác, budovu parlamentu tzv. Červený dům a také anglikánskou katedrálu Nejsvětější Trojice. Levné letenky do Port of Spain (Port au Spain) jsou možností, jak poznat exotické město plné krás, které si vás získají.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Port au Spain:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:jsou vyžadována k pracovnímu pobytu
Měna:TRINIDAD DOLLAR
Země: Trinidad a Tobago
Kontinent: Střední Amerika

Zastupitelství v České republice

nemá diplomatické zastoupení pro ČR

Nejbližší zastupitelství k České republice

Embassy of the Republic of Trinidad and Tobago
14, Avenue de la Faisanderie, 1150 Brussels, Belgium

Kontakt na příslušné zastupitelství:
0032 276 294 00, 276 294 15

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Trinidadu a Tobagu
Third Floor, Sagicor Centre, 21-25, Independence Avenue, San Fernando

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
001868/6298728


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy