Levné letenky Porto

Rezervace letenky

 • Akční letenky Praha - Porto

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Porto:


Porto – rezervace letenek online

Online rezervace levné letenky Porto odstartuje počátek cesty do jižní části Evropy, konkrétně do portugalského města Porto. Porto je významné turistické letovisko nacházející se v severozápadní části Portugalska při ústí řeky Douro. Málokdo ví, že Porto je druhým největším městem hned po Lisabonu, portugalské metropoli. Porto spolu s letoviskem Algarve tvoří základ turistického ruchu v Portugalsku. Akční letenky Porto jsou možností, jak si užít nejen pláží a moře, ale poznat místní pamětihodnosti a další symboly města. Porto je domovem pro přibližně 250 tisíc obyvatel (v širší aglomeraci je to milion obyvatel) a jeho rozloha čítá okolo čtyřiceti kilometrů čtverečních.

Akční lety do Porta

Akční lety do Porta jsou příslibem mnoha zážitků, neboť město je známé svým bohatým kulturním životem. Nabízí tak spoustu vyžití. Jedním ze symbolů města je známé a vynikající portské víno a proto si každý znalec a milovník tohoto lahodného moku nenechá ujít návštěvu nedalekého města návštěvu vinných sklepů ve městě Vila Nova de Gaia spojenou s jejich ochutnávkou. Do městečka lze dojít po mostě Luise I. vedoucí přes řeku Douro. Tento most patří k dominantám města. Bohatý kulturní vyžití, portské víno i další významné pamětihodnosti se zasloužily o to, že bylo Porto vyhlášeno nejlepší evropskou destinací roku 2012. Páteří města je Avenida dos Aliados s restauracemi, obchody, vládními budovami a státními institucemi. Využijte levné letenky do Porta a užijte si všech nabízejících se radovánek.

Levné letenky Porto

Levné letenky Porto představují výlet do nevšedního města, kde si přijdou na své také milovníci pláží a přírody. Pláže a okolí města je asi největším lákadlem turistů. Pláže se sice nenacházejí přímo ve městě, nicméně cesta k nim není dlouhá (asi sedm kilometrů). O to více se nabaží hlavně milovníci surfování. Atlantský oceán zde dovede ukázat svoji sílu a je bouřlivější než kde jinde, proto jsou zde ideální podmínky k provozování tohoto sportu. V letních měsících zde panují příjemné teploty, v zimním období zde vlivem oceánu spadne větší množství srážek. Akční letenky Porto jsou skvělou volbou pro turisty toužící poznávat přírodu, památky a kulturu zdejších obyvatel.

Porto – letenky levně

S koupí levné letenky do Porta přiletíte levně na letiště nacházející se nedaleko města. Samostatnou kapitolou tohoto města jsou historické památky a turistické atraktivity. Z tohoto pohledu je téměř „povinnou“ zastávkou každého návštěvníka historická čtvrť Ribeira, která je zapsána na seznam UNESCO. Z těch nejvýznamnějších je to katedrála Sé stojící na kopci Penaventosa, jejíž součástí je kaple Capela de Sao Vicente. Dále stojí za zmínku kostel Santa Clara či železniční nádraží Sao Bento patřící k uměleckým památkám města. V centru je pak turisticky vytížené náměstí Svobody s budovou radnice, kterou zdobí 70 metrová zvonice. Akční letenky do Porta jsou bezesporu zajímavým výletem za nevšedními zážitky a poznáním.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Porto:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Portugalské republiky
Pevnostní 9, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 311 230, 257 311 231

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Portugalsku
Rua Pero de Alenquer, 14, 1400-294 Lisboa

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00351/21/3010487, sekretariát-00351/21/3001014 nebo 3001012


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy