Levné letenky Praha

Rezervace letenky

 • Přímé lety Ostrava - Praha

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Praha:


Praha - letenky levně

Prostřednictvím levné letenky Praha přiletíte levně do samého „srdce Evropy“, jak se říká hlavnímu městu České republiky – Praze. Praha je hlavním a zároveň také největším městem České republiky. Praha leží ve střední části Čech. Prahou protéká řeka Vltava, která má svůj pramen v Jižních Čechách. Rozloha Prahy činí přibližně 496 kilometrů čtverečních. Podle posledních údajů žije v Praze 1.186.618 obyvatel. Akční letenky Praha vám umožní poznat lépe nádherné město protkané nádhernými historickými památkami, které vypovídají o historii Prahy. Historické centrum Prahy bylo v roce 1992 zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Praha je sídlem nejdůležitějších státních institucí a organizací.

Rezervace letenek Praha

Do Prahy však přivádí mnoho turistů především již zmiňované historické památky, kterých je opravdu mnoho. Z těch nejvýznamnějších musíme zmínit jako první Pražský hrad. Levné letenky do Prahy vás zavedou do části zvané Hradčany, kde se Pražský hrad nachází. Pražský hrad je od nepaměti sídlem českých panovníků a od roku 1918 také sídlem každého prezidenta republiky. Rezervujte si akční letenky do Prahy a poznejte památky, o jejichž zrod se zasloužil český král Karel IV., a které také ve svém názvu nesou jeho jméno. Z těchto památek je výjimečný Karlův most. Základní kámen k jeho stavbě byl položen v roce 1357. Celý most byl dokončen v roce 1402. Dominantou mostu jsou sochy, které pocházejí z dílny sochaře Matyáše Brauna, Jana Brokoffa a F. M. Brokoffa.  Karlův most patří k nejnavštěvovanějším památkám Prahy.

Praha - letenky online

Mezi další skvosty Prahy patří také Staroměstské náměstí. Díky rezervaci online levné letenky Praha stanete před nádherným a majestátním Orlojem, který je dominantou celého náměstí. Pohled turistů přitahují pohybující se postavy apoštolů. Akční letenky Praha představují neopakovatelné zážitky v podobě překrásných památek, jako je např. toto náměstí, které patří k nejkrásnějším v Evropě. Opravdový unikát však stojí na třetím nádvoří Pražského hradu. Toužíte-li stanout před katedrálou sv. Víta, kupujte online levné letenky do Prahy. Katedrála sv. Víta je chloubou gotického slohu. Tato katedrála byla dějištěm korunovace českých panovníků. Jsou zde uloženy ostatky českých patronů, panovníků a dalších osobností.

Akční letenky Praha

Dalším krásným místem Prahy je Vyšehrad. Chcete-li poznat starou českou pověst o kněžně Libuši, koni Šemíkovi, který svým dlouhým skokem zachránil svého pána Horymíra, pak jsou vám k dispozici akční letenky do Prahy. Vyšehrad patří k nejpamátnějším místům Prahy, které mapuje českou historii. Praha však nabízí mnohem více památek a zajímavostí. Z ostatních jmenujme Prašnou bránu, Národní divadlo, Národní galerii, Národní technické muzeum, Loretu, Zlatou uličku nebo petřínskou rozhlednu. Zmínit musíme také Václavské náměstí s pomníkem sv. Václava, který náměstí dominuje. Pomník představující obrovskou sochu sv. Václava na koni pochází z dílny sochaře Josefa Václava Myslbeka. Jelikož je Praha doslova protkána historickými památkami, jsou zde uvedeny pouze jejich příklady. Praha totiž nabízí několikanásobné množství dalších skvostů, které jsou v obležení turistů. Nejvíce turistů v Praze bývá v letních měsících.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Praha:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:KORUNA
Země: Česká republika
Kontinent: Evropa

Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy