Levné letenky Praia

Rezervace letenky

 • Levné letenky na Kapverdy

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Praia:


Levné letenky Praia

Levné letenky Praia vás zavedou na Kapverdské ostrovy, konkrétně do jejich hlavního města Praia. Kapverdy se rozkládají asi 500 kilometrů od afrického Zeleného mysu, který dal také ostrovům jméno. Kapverdská metropole Praia leží na jižním pobřeží ostrova Santiago. Jeho břehy omývají vody Atlantského oceánu. Praia je domovem pro zhruba 130 tisíc obyvatel, převážně afrického původu. Prostřednictvím akční letenky Praia přiletíte na mezinárodní letiště Praia International Airport, které se nachází nedaleko města. Toto letiště je druhým největším vzdušným přístavem na celých Kapverdách. Praia je pochopitelně nejvýznamnější ekonomické, kulturní, správní i politické centrum celých Kapverdských ostrovů.

Rezervace letenek Praia

Objednejte si levné letenky do Praia a dozvíte se více o pohnuté historii města i celých Kapverdských ostrovů. Kapverdy byly portugalskou kolonií. V minulosti byly napadeny piráty a téměř vylidněny. Praia sloužilo také jako centrum obchodu s otroky. První písemná zmínka o tomto městě pochází z roku 1615. Praia se stala hlavním městem v roce 1858. Kapverdy a tedy i město Praia získaly nezávislost poměrně nedávno, v roce 1975. Do současnosti zde vládne demokracie. Díky rezervaci akční letenky do Praia se dozvíte více o bezesporu zajímavé historii města i celých Kapverdských ostrovů.

Praia - letenky levně

Pokud se rozhodnete využít levné letenky Praia a navštívit levně města Praia, počítejte s letem trvajícím okolo šesti hodin. Pro zajímavost uveďme, že přímá vzdálenost z Prahy do města Praia činí 5.143 kilometrů. Ihned po příletu do města se nutno posunout ručičky svých hodinek o dvě hodiny nazpět. Ne nadarmo se Kapverdských ostrovům říká „ostrovy věčného slunce“. Jelikož se Kapverdy nacházejí v tropickém podnebném pásu, počasí je zde velmi horké a suché ovlivněné pasáty ze Sahary. Průměrné teploty se zde pohybují kolem 30°C. Vedle několika památek, které uvidíte přímo v centru města Praia, je největší dominantou bezesporu okolí města a jeho příroda. Akční letenky Praia jsou určeny milovníkům kultury a historie, ale také přírody.

Levné letenky Praia

Pokud využijete levné letenky do Praia, pak máte možnost navštívit náměstí Albuquerque, které tvoří srdce města. Zde je k vidění budova staré radnice nebo prezidentský palác pocházející z konce 19. století. Z dalších významných monumentů můžete obdivovat Palác kultury, Národopisné muzeum, Muzeum Etnográfico nebo Národní historický archiv. Praia je také zajímavá co do zábavy. Poskytuje prostor a vyžití pro noční život. Akční letenky do Praia jsou také pozvánkou na panensky krásné pláže s azurovými vodami Atlantiku. Vedle plážového lenošení můžete také provozovat vodní sporty a aktivity. Ať už letíte na Kapverdy z jakéhokoliv důvodu, je téměř jisté, že si tyto ostrovy zamilujete. Město Praia je také dobrým výchozím bodem do hornatého okolí ostrova, kde lze provozovat také pěší turistiku atd.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Praia:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:C. VERDE ESCUDO
Průměrná teplota:30°C
Země: Kapverdy
Kontinent: Afrika

Zastupitelství v České republice

Konzulát Kapverdské republiky
Šítkova 1, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224916205

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Kapverdské republice
Condomínio MIRAMAR, Bloco B -2 Andar Esquerdo, Palmarejo Baixo - Ilha de Santiago, Cidade da Praia, Praia

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00238/9912966


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy