Levné letenky Priština

Rezervace letenky

 • Priština - Srbsko od 3.418 Kč

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Priština:

 • 03.04.2013 | Priština - Srbsko od 3.418 Kč - 3 418 Kč

  Přicházíme s nabídkou levné letenky Priština. Rezervujte si levné letenky Srbsko a poznejte málo objevené město Priština. Obdivujte její historické monumenty, např. Hodinovou věž aj. Akční letenky Priština lze pořídit za velmi příznivou cenu s odletem z Mnichova.


Priština - letenky levně

Levné letenky Priština vás levně zavedou na „Balkán“, kde leží město Priština. Priština je hlavním a zároveň také největším městem republiky Kosovo. Priština má své místo na severovýchodě Kosova, kde je z jedné strany obklopeno pohořím Šar a z druhé strany pak pohořím Goljak. Priština je poměrně nedávno vzniknuvší mladé město, které zažívá po všech stránkách svůj boom. V současné době je Priština hlavním kulturním, společenským, politickým i hospodářským centrem Kosova. Priština je místem, kde se soustřeďuje veškeré celostátní dění. Akční letenky Priština představují možnost, jak letět do dosud málo probádané kosovské metropole, ze které vyrůstá moderní a dynamické město se vším všudy.

Prostřednictvím levné letenky do Prištiny levně přiletíte na mezinárodní letiště, které se nachází asi 22 kilometrů od centra města. Jednou z výhod cestování do Prištiny je nulový časový posun a také nevelká vzdálenost od České republiky. Priština se rozprostírá na ploše o celkové rozloze 572 km2. Mezi obyvateli Prištiny potkáte Albánce, Romy, Srby a další. Priština je domovem pro přibližně půl milionu obyvatel. Ač se to nezdá, Priština nabízí turistům a cestovatelům, kteří se zajímají o historii a kulturu mnoho zajímavého. V tomto ohledu vás Priština jistě nezklame. Priština totiž nabízí nespočet zajímavostí a atraktivit, které rozhodně stojí za vidění. Při návštěvě Prištiny poznáte, že je to město, které má rozhodně co nabídnout.

Akční letenky Priština

Akční letenky do Prištiny jsou dobrou volbou pro turisty hledající kulturní monumenty a památky. Z celé plejády turistických zajímavostí jmenujme jako první hlavní pěší zónu pojmenovanou promenáda Matky Terezy. Tato promenáda tvoří samotné srdce města. Při procházce touto promenádou projdete také malým parkem, na jehož konci uvidíte sochu albánského národního hrdiny Skanderbega, ale také samotné mecenášky Matky Terezy. Levné letenky Priština jsou vynikající příležitostí k cestě do kosovské metropole, kde však uvidíte ještě mnohem více. Objednejte si akční letenky Priština k poznávání dalších památek, jako je např. Hodinová věž, jedna z historických monumentů pocházející z 19. století. Věž je postavena z cihel a kamene a patří k chloubám města.

Levné lety Priština

Nenechte si ujít levné lety do Prištiny a pokračujte v objevování města. Dalším významným článkem města, který nesmíte vynechat je muzeum Kosova, jehož dominantou je soška bohyně na trůně z období neolitu. Při prohlídce města jistě nepřehlédnete budovu Národní knihovny, která každého zaujme na první pohled. Její architektonický styl je tak výrazný, že ji není možné přehlédnout. Akční letenky do Prištiny jsou také cestou za poznáváním historie města. Za dob Římanů leželo na dnešním území Prištiny město s názvem Ulpiana. V roce 1389 se zde odehrála bitva na Kosově poli, která se významnou měrou zapsala do místních dějin. Poté byla Priština a celé území Kosova pod nadvládou Osmanské říše.

 

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Priština:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:SERBIAN DINAR

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Republiky Srbsko
Mostecká 15, 118 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 532 075, 257 530 393

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Srbsku a Černé Hoře
Bulevar kralja Aleksandra 22, 11000 Belgrade

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0038111/3336200


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy