Levné letenky Punta Cana

Rezervace letenky

 • Letenky do DOMINIKÁNSKÉ REPUBLIKY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Punta Cana:


Rezervace letenek Punta Cana

S rezervací levné letenky Punta Cana přiletíte na mezinárodní letiště Punta Cana International Airport do letoviska Punta Cana nacházející se v Dominikánské republice. Punta Cana má své místo na východě ostrova Hispaniola, jehož polovinu zabírá Dominikánská republika. Punta Cana představuje v současné době jedno z nejvytíženějších a nejoblíbenějších turistických letovisek Karibiku. Pokud mluvíme o Karibiku, mnoho z nás si představí krásné bílé pláže zalité sluncem, azurové moře a závěje kokosových palem, které dodávají místním plážím exotickou atmosféru. Přesně tak se dá popsat také Punta Cana. Ihned po příletu do Dominikánské republiky je nutno přeorientovat se v čase o šest hodin nazpět. Tento časový posun vám však vynahradí jediný pohled do okolí.

Akční letenky Punta Cana

Prostřednictvím akční letenky Punta Cana poletíte vstříc pravému tropickému ráji, který si vás bude doslova hýčkat. Ne nadarmo byly pláže v Dominikánské republice vyhlášeny organizací UNESCO jako nejkrásnější na světě. Objednejte si levné letenky do Punta Cany k poznávání všech krás a zajímavostí tohoto přímořského města. Největším magnetem letoviska Punta Cana je jednoznačně příroda. Nachází se zde na 63 kilometrů pláží, z nichž jmenujme alespoň některé z nich - Playa Macao, Playa Arena Gordo, El Cortecito, Playa Bávaro, Cabeza de Toro y Cabo Engaño. Punta Cana láká také na kouzelné romantické procházky, kde uvidíte stavby z koloniálního období. Největší stavbou města je bazilika La Altagracia. Pokud si rezervujete akční letenky do Punta Cany, čekají vás nevšední a nezapomenutelné zážitky.

Punta Cana - letenky online

Pokud patříte k aktivním turistům, pak si nenechte ujít levné letenky Punta Cana online. Místní pláže nabízejí ideální podmínky k provozování vodních aktivit, např. velmi populárního potápění, šnorchlování, windsurfingu atd. Dominikánská republika je vyhlášená také v oblasti golfu. Najdete zde několik vyhlášených golfových resortů. Pokud holdujete tomuto druhu sportu, pak jsou akční letenky Punta Cana ideální volbou. Punta Cana nabízí také výlety do národních parků, přírodních rezervací a dalších měst, např. Santiago de los Caballeros, La Romana, San Pedro de Macorís. Za návštěvu rozhodně stojí také hlavní město Santo Domingo.

Koupě letenky Punta Cana

Nejvhodnější období ke koupi levné letenky do Punta Cany se nedá přesně určit. Je zde celoročně velmi teplo a příjemně. Mnoho turistů zde tráví svou dovolenou v hlavní turistické sezóně, tzn. v období prosince až března. Toto období se dá považovat za hlavní turistickou sezónu. Teploty se v průměru pohybují okolo 27°C a srážek spadne jen velmi málo. Teploty jsou však příjemné po celý rok, tudíž lze do Punta Cany letět i v jiných měsících. Od května do října je vlhčí období a teploty se pohybují okolo tropické třicítky. V letním období je také velmi vysoká vlhkost vzduchu. Akční letenky do Punta Cany jsou splněným snem každého turisty hledající pravý tropický ráj.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Punta Cana:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:DOMINICAN PESO
Průměrná teplota:květen - říjen cca. 30°C

Zastupitelství v České republice

Generální konzulát Dominikánské republiky
Nad Strakovkou 2291/9, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
241 409 939

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Dominikánské republice
Ave. Bolívar No. 830, La Esperilla, Santo Domingo

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
001809/6856900, 2215602


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy