Levné letenky Punta Cana

Rezervace letenky

 • Levné letenky Punta Cana

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Punta Cana:

 • 21.06.2019 | Levné letenky Punta Cana - 12 601 Kč/492 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Punta Cana (PUJ) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od června do července 2019. Lety provozuje letecká společnost United Airlines.

 • 14.12.2018 | Levné letenky Praha - Punta Cana - 13 946 Kč/540 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Punta Cana (PUJ) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje odlety od března do června 2019. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 28.05.2018 | Akční letenky do Dominikánské republiky - 14 057 Kč/521 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Punta Cana (PUJ) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v srpnu až listopadu 2018. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 22.03.2018 | Levné letenky Punta Cana - 13 774 Kč/510 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Punta Cana (PUJ) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v květnu a červnu 2018. Lety provozuje letecká společnost Swiss Airlines.

 • 06.06.2017 | TIP! Levné letenky Punta Cana - 13 048 Kč/466 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Punta Cana (PUJ) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do dubna 2018. Lety provozuje francouzský národní dopravce Air France.

 • 18.04.2017 | Levné letenky Punta Cana - 13 721 Kč/490 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Punta Cana (PUJ) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty lze plánovat na období května až června a září až října 2017. Lety provozuje letecká společnost Air France.  

 • 10.04.2017 | TIP! Letenky Punta Cana - 5 806 Kč/207 EUR

  Levné letenky Barcelona (BCN) - Punta Cana (PUJ) a zpět rezervujte online do 21. dubna 2017 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od června 2017 do února 2018. Lety provozuje letecká společnost Iberia.

 • 20.03.2017 | Levné letenky Punta Cana - 8 523 Kč/304 EUR

  Levné letenky Barcelona (BCN) - Punta Cana (PUJ) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou termíny v období od června 2017 do února 2018. Lety provozují španělské aerolinie Iberia.

 • 18.12.2015 | Letenky do Dominikánské republiky za 12.990 Kč / 464 Euro - 12 990 Kč

  Dominikánská republika patří k perlám Karibského moře. Místní malebné pláže lemované tyrkysovými lagunami, romantickými zátokami i zelenými palmami...to vše oceňují každou sezónu tisíce návštěvníků. Místní pláže jsou také zařazeny na seznam UNESCO. S naší nabídkou si užijete krásy a atraktivity oblíbeného letoviska Punta Cana ležící na východním pobřeží ostrova Hispaniola.

 • 09.09.2015 | Akce! Letenky Punta Cana od 13.394 Kč / 478 Euro - 13 394 Kč

  Dominikánská republika je země bělostných pláží (zapsané na seznam UNESCO), kulturní rozmanitosti, milých a přátelských obyvatel i koloniálních památek...I taková by mohla být stručná charakteristika jedné z nekrásnějších ostrovních zemí Karibiku, turisticky vyhledávané oblasti, která slibuje turistům skutečné zážitky. Prostřednictvím naší nabídky navštívíte pohádkové letovisko Punta Cana, které dokonale vystihuje všechny již zmíněné charakteristiky této země. Dominikánská republika zabírá východ ostrova Hispaniola. Většinu ostrova zabírají horská pásma a lesy. Ty pak společně s plážemi vytvářejí skutečně nádherný obraz místní přírody.  


Rezervace letenek Punta Cana

S rezervací levné letenky Punta Cana přiletíte na mezinárodní letiště Punta Cana International Airport do letoviska Punta Cana nacházející se v Dominikánské republice. Punta Cana má své místo na východě ostrova Hispaniola, jehož polovinu zabírá Dominikánská republika. Punta Cana představuje v současné době jedno z nejvytíženějších a nejoblíbenějších turistických letovisek Karibiku. Pokud mluvíme o Karibiku, mnoho z nás si představí krásné bílé pláže zalité sluncem, azurové moře a závěje kokosových palem, které dodávají místním plážím exotickou atmosféru. Přesně tak se dá popsat také Punta Cana. Ihned po příletu do Dominikánské republiky je nutno přeorientovat se v čase o šest hodin nazpět. Tento časový posun vám však vynahradí jediný pohled do okolí.

Akční letenky Punta Cana

Prostřednictvím akční letenky Punta Cana poletíte vstříc pravému tropickému ráji, který si vás bude doslova hýčkat. Ne nadarmo byly pláže v Dominikánské republice vyhlášeny organizací UNESCO jako nejkrásnější na světě. Objednejte si levné letenky do Punta Cany k poznávání všech krás a zajímavostí tohoto přímořského města. Největším magnetem letoviska Punta Cana je jednoznačně příroda. Nachází se zde na 63 kilometrů pláží, z nichž jmenujme alespoň některé z nich - Playa Macao, Playa Arena Gordo, El Cortecito, Playa Bávaro, Cabeza de Toro y Cabo Engaño. Punta Cana láká také na kouzelné romantické procházky, kde uvidíte stavby z koloniálního období. Největší stavbou města je bazilika La Altagracia. Pokud si rezervujete akční letenky do Punta Cany, čekají vás nevšední a nezapomenutelné zážitky.

Punta Cana - letenky online

Pokud patříte k aktivním turistům, pak si nenechte ujít levné letenky Punta Cana online. Místní pláže nabízejí ideální podmínky k provozování vodních aktivit, např. velmi populárního potápění, šnorchlování, windsurfingu atd. Dominikánská republika je vyhlášená také v oblasti golfu. Najdete zde několik vyhlášených golfových resortů. Pokud holdujete tomuto druhu sportu, pak jsou akční letenky Punta Cana ideální volbou. Punta Cana nabízí také výlety do národních parků, přírodních rezervací a dalších měst, např. Santiago de los Caballeros, La Romana, San Pedro de Macorís. Za návštěvu rozhodně stojí také hlavní město Santo Domingo.

Koupě letenky Punta Cana

Nejvhodnější období ke koupi levné letenky do Punta Cany se nedá přesně určit. Je zde celoročně velmi teplo a příjemně. Mnoho turistů zde tráví svou dovolenou v hlavní turistické sezóně, tzn. v období prosince až března. Toto období se dá považovat za hlavní turistickou sezónu. Teploty se v průměru pohybují okolo 27°C a srážek spadne jen velmi málo. Teploty jsou však příjemné po celý rok, tudíž lze do Punta Cany letět i v jiných měsících. Od května do října je vlhčí období a teploty se pohybují okolo tropické třicítky. V letním období je také velmi vysoká vlhkost vzduchu. Akční letenky do Punta Cany jsou splněným snem každého turisty hledající pravý tropický ráj.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Punta Cana:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:DOMINICAN PESO
Průměrná teplota:květen - říjen cca. 30°C

Zastupitelství v České republice

Generální konzulát Dominikánské republiky
Nad Strakovkou 2291/9, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
241 409 939

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Dominikánské republice
Ave. Bolívar No. 830, La Esperilla, Santo Domingo

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
001809/6856900, 2215602


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy