Levné letenky Québec

Rezervace letenky

 • Levné letenky Quebec - Kanada

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Québec:


Levné letenky Québec

Pokud plánujete dovolenou či poznávací cestu po Kanadě, pak si rezervujte levné letenky Québec a těšte se na skvělé zážitky. Québec (oficiálně Québec City) je hlavní město stejnojmenné provincie nacházející se v jihovýchodní části provincie při řece sv. Vavřince. V samotném městě žije zhruba půl milionu obyvatel. V celé metropolitní oblasti však počet obyvatel šplhá až k sedmi milionům. Objednejte si levné letenky Québec a poznejte jedno z největších a také nejvýznamnějších měst celé Kanady.

Online rezervace letenky Québec

K návštěvě kanadského Québecu využijte možnost online rezervace letenky Québec. Turisté se ve městě domluví jak anglicky, tak francouzsky. Z historie města víme, že bylo založeno již v roce 1608 Francouzem Samuelem de Champlainem. V roce 1629 město dobyli Angličané, kteří jej poté opět vrátili Francouzům. Anglie se ještě s Francií několikrát střetla v bitvě o město. Dle pařížské smlouvy z roku 1763 byla Kanada přiřknuta anglické koruně. Po osamostatnění Kanady v roce 1867 se stal Québec hlavním městem provincie. Rezervujte online akční letenky Québec.

Letenky Québec – rychle a jednoduše

Levné letenky Québec pořídíte rychle a jednoduše na webu prodejce letenek. Můžete se těšit na zajímavá místa i památky kanadského Québecu. Od roku 1985 je Québec zapsán na seznamu Světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Návštěvníky možná překvapí evropský vzhled města. Město se dělí na horní a dolní část. Výčet památek i zajímavostí je nekonečný. Přesto při samotné prohlídce města nemůžete přehlédnout budovu parlamentu pocházející z roku 1886. Jde o nejvýznamnější historickou stavbu ve městě. Původní stavbu tři roky předtím zničil požár. Okolo celého historického centra stojí pevné hradby v délce více než jeden a půl kilometru. Kupujte rychle a jednoduše levné letenky Québec.

Akční letenky Québec

Využijte akční letenky Québec k poznávání těch největších památek a zajímavostí města. Nelze nezmínit baziliku Notre Dame, která je vůbec nejstarší severoamerickou katedrálou. Pochází z roku 1678. K této bazilice se dostanete z vyhlídky Cape Diamond. Za zmínku rovněž stojí nedaleký hotel Chateau Frontenac pocházející z roku 1893. Nejen tento hotel, ale i jiné patří mezi historické památky Kanady. Výčet památek a zajímavých míst můžeme zakončit náměstím Place Royal se socho krále Ludvíka XIV. v dolní části města. Celkem v Québecu najdete na třiatřicet historických památek Kanady. K příjemným zpestřením prohlídky města patří také zastavení v místních kavárnách a restauracích, kde lze ochutnat místní speciality včetně kávy a dalších dobrot.

Město působí celkově příjemným dojmem a starobylou atmosférou. Patří bezesporu k místům, kam se turisté rádi vracejí.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Québec:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:CANADIAN DOLLAR

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Kanady v Praze
Muchova 6/240, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
272101800

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Kanadě
251 Cooper Street, Ottawa

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
001613/5623875, linka 11-ústředna, linka 21 - sekretariát, linka 13,22-KO


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy