Levné letenky Quito

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do Ekvádoru

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Quito:


Rezervace letenek Quito

Díky rezervaci levné letenky Quito překročíte práh města Quito, metropole jihoamerického státu Ekvádor. Quito (oficiálně San Francisco de Quito) má své místo na severu Ekvádoru, při řece Guayllabamba. Quito se nachází na úbočí vulkánu Pichincha v Andách. Tato sopka je stále aktivní. Jelikož tato sopka je pro město hrozbou, je neustále pod monitoringem. Naposledy o sobě sopka dala vědět v roce 2006. Okolo se však tyčí další aktivní sopky, např. Cotopaxi, Sincholagua, Antisana, Cayambe, Illiniza atd. Jednou ze zajímavostí je skutečnost, že Quito je nejvýše položeným hlavním městem na světě (2.850 m. n. m.).

Akční letenky Quito

Akční letenky Quito vám umožní letět do města, které bylo založeno v 16. století. Vyrostlo na místě, kde už byly jen trosky po obyvatelích kmene Inků. Přestože město postihlo v roce 1917 ničivé zemětřesení, jeho historické centrum se řadí k nejzachovalejším v celé oblasti Latinské Ameriky. Pokud se rozhodnete cestovat do města Quito, pak jsou vám k dispozici levné letenky do Quita. Ve městě Quito uvidíte několik kostelů, chrámů, katedrál, muzeí a dalších pamětihodností. V roce 1978 bylo historické centrum Quita zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO.

Quito - letenky levně

Využijte levně akční letenky do Quita, v němž žije přibližně 2.240.000 obyvatel. Centrem historické části města je náměstí Independence Square (Plaza Grande), kde jsou k vidění opravdové skvosty, např. hotel Plaza Grande, honosný Arcibiskupský palác, katedrála, budova radnice a nádherná budova Prezidentského paláce, kterou poznáte podle bílé barvy fasády. Prezidentský palác je sídlem vlády a také domovem prezidenta Ekvádoru. Stavba reprezentuje maurskou architekturu. Objednejte si levné letenky Quito a poznejte levně památky a zajímavosti Quita.

Akční lety Quito

Akční lety Quito jsou určeny mimo jiné pro milovníky kultury a umění. V historické části Quita máte možnost navštívit několik muzeím např. Museo de la Ciudad, ve kterém se seznámíte s historií metropole, dále zavítejte do muzea Casa del Alabado nebo muzea medicíny Ecuador National Museum of Medicine. Odpočinek najdete v jednom z mnoha městských parků, např. Parque Metropolitano Guanguiltagua. Parky jsou také místem pro piknik, ale také pro bruslaře, cyklisty atd.

Quito - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky do Quita přiletíte do města, které se může pochlubit množstvím kostelů, chrámů a dalších svatých míst. Za návštěvu stojí nádherný jezuitský kostel The Church of the Society of Jesus, který se pyšní nádherným interiérem. Nevynechejte vskutku překrásnou baziliku Catedral Consagración de Jesús, která nabízí fascinující pohled na město a hory ze své věže. Za zmínku stojí také kostel Plaza St. Domingo, který stojí na stejnojmenném náměstí.

Historické centrum Quita je příkladem baroka, kde se mísí španělské, maurské, italské a další vlivy. Nenechte si ujít online akční letenky do Quita, které nabízí neopakovatelné zážitky třeba v podobě návštěvy Národní parku Cotopaxi, kterému dominuje stejnojmenný vulkán. Tato sopka je druhým nejvyšším vrcholem Ekvádoru.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Quito:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: Ekvádor
Kontinent: Jižní Amerika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Ekvádorské republiky
ul. Rejtana 15 m. 15, 02-516 Warsaw

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004822-848 72 30

Zastupitelství ČR v dané zemi:

onorární konzulát České republiky v Ekvádoru
Jorge Washington 716 y Amazonas, Edificio Rocafuerte, Quito

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00593-2-2235710 ext. 105


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy