Levné letenky Rhodos

Rezervace letenky

 • SUPER CENA! Letenky na RHODOS

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Rhodos:

 • 03.07.2020 | SUPER CENA! Letenky na RHODOS - 1 819 Kč/68 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Rhodos (RHO) rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Cestovní období: od července 2020 bez omezení Letecká společnost: Ryanair

 • 11.02.2020 | Jarní letenky na Rhodos - 1 707 Kč/68 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) ↔ Rhodos (RHO) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: duben 2020  Letecká společnost: Laudamotion

 • 01.04.2019 | Akční letenky na Rhodos - 1 590 Kč/62 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Rhodos (RHO) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje volné termíny od května do září 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 09.10.2018 | Levné letenky Praha - Rhodos - 3 502 Kč/128 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Rhodos (RHO) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do března 2019. Lety provozuje letecká společnost Aegean Airlines.

 • 23.05.2018 | Levné letenky Praha - Rhodos - 3 496 Kč/139 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Rhodos (RHO) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. K dispozici jsou volné termíny v období od října do prosince 2018. Lety provozuje letecká společnost Aegean Airlines.

 • 13.10.2017 | Levné letenky Praha - Rhodos - 3 514 Kč/130 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Rhodos (RHO) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v cestovním období od listopadu 2017 do března 2018. Lety provozuje letecká společnost Aegean Airlines.

 • 10.07.2017 | Levné letenky Praha - Rhodos - 3 618 Kč/131 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Rhodos (RHO) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2017 do března 2018. Lety provozuje letecká společnost Aegean Airlines.

 • 21.07.2015 | Akce! Letenky na Rhodos od 3.643 Kč / 130 Euro - 3 643 Kč

  Stále mnoho turistů dává přednost léty prověřeným destinacím, kam se pak rádi vrací. Jedním z takových míst je také řecký ostrov Rhodos. Využitím naší nabídky strávíte příjemné chvíle relaxace i aktivního odpočinku na tamních plážích, které jsou vyhlášené a světově proslulé. Mezi typické dovolenkové zážitky patří také výlety po okolí či poznávání historických památek.

 • 13.04.2015 | Ostrava - Rhodos od 8.386 Kč / 299 Euro - 8 386 Kč

  Rhodos patří již po dlouhou dobu na přední místa žebříčku turistické oblíbenosti řeckých ostrovů. S naší nabídkou navštívíte malebný ostrov, který se pyšní nejen překrásnou přírodou, ale také svým historickým odkazem. Na své si zde kromě jiného přijdou také milovníci sportu.

 • 16.08.2012 | Super levné letenky Ostrava - Rhodos - Ostrava od 4.900 Kč - 4 900 Kč

  Právě teď přicházíme se super nabídkou levné letenky na Rhodos (Řecké ostrovy). Levné letenky do Řecka - vyhledávané prázdninové destinace nyní lze pořídit za super cenu, a to již od 4.990 Kč. Přímé lety z Ostravy na Rhodos jsou zajišťovány v týdenních cyklech v úterý. Tyto akční letenky nelze objednat přes letenky online na stránkách SMILEX. Nabídka na akční letenky Rhodos je omezena letní prázdninovou sezónou 2012 a samozřejmě vyprodáním volných míst. Pro cestovatele - "baťůžkáře" nyní nabízíme možnost koupě samostatné letenky na Rhodos za skvělou cenu. V naší nabídce máme letenky na Rhodos již od 4.990 Kč za zpáteční letenku. Levné letenky za uvedenou cenu NELZE zakoupit prostřednictvím našich webových stránek LEVNÉ LETENKY A VÍZA. Letenky je nutné objednat přímo v naší kanceláři. Cestovní agentura SMILEX nabízí akční letenky do Řecka a dalších destinací celého světa.


Levné lety Rhodos

Levné lety Rhodos jsou připraveny pro turisty milující slunce, modré moře a malebné pláže. Právě toto najdete na ostrově Rhodos. Ostrov Rhodos je jeden z řeckých ostrovů, který je součástí souostroví Dodekanes. Ostrovu Rhodos se říká ostrov slunce. Prostřednictvím akční letenky Rhodos přiletíte na jeden z řeckých ostrovů, který se těší velkému turistickému zájmu. Přestože je ostrov Rhodos každoročně v obležení turistů, jsou zde také místa nedotčená civilizací, která si zachovávají svou panenskou krásu. Hlavním městem ostrova je stejnojmenné město.

Ostrov Rhodos je asi 75 kilometrů dlouhý, jeho nejširší místo měří asi 30 kilometrů. Břehy Rhodosu jsou z jedné strany omývány vodami Středozemního moře a z druhé vodami Egejského moře. Celková rozloha ostrova činí 1.398 km2. Levné lety na Rhodos jsou k dispozici všem turistům, kteří mají rádi krásnou přírodu, pláže s čistým mořem a romantické procházky. Rhodos je jako stvořený k romantické dovolené ve dvou. O tom všem se přesvědčíte sami, pokud využijete internetovou nabídku akční letenky na Rhodos.

AKční letenky Rhodos

Akční letenky Rhodos jsou ideální možností jak prožít skvělou dovolenou a poznat místa, která jsou nedotčená cestovním ruchem. Rhodos nabízí pláže, které poskytují naprosté soukromí, ale samozřejmě jsou nejvytíženější pláže u hotelů. Nejvytíženější letoviska ostrova Rhodos jsou Faliraki, Ixia - Ialyssos, Kallithea, Kolymbia a Kremasti. Levné letenky Rhodos jsou dobrou volbou pro milovníky aktivní dovolené, kteří se mimo vodní hrátky zajímají také o historii a nejrůznější pamětihodnosti. Historie ostrova sahá až do doby kamenné.

Rezervace letenek Rhodos

Právě na ostrově Rhodos si přijdou takoví turisté na své. Díky rezervaci levné letenky na Rhodos navštívíte např. chrám bohyně Athény a akropole v Lindosu. Najdete zde také lázně s termálními prameny. Pro děti je ideální aquapark ve Faliraki a milovníci golfu mohou využít osmnácti jamkové golfové hřiště. Dominantou ostrova Rhodos je Údolí motýlů, které je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Z ostatních památek a zajímavostí si nenechte ujít Palác velmistrů, hrad Monolithos, tureckou čtvrť, kde se nachází Sulejmanova mešita, amfiteátr atd.

Rhodos - letenky online

Pokud využijete online akční letenky na Rhodos, nemusíte se obávat velkého časového posunu, který činí pouze + 1 hodinu. Doba letu ze střední Evropy na ostrov trvá přibližně tři hodiny. V hotelových komplexech a centrech jsou rozprostřeny velmi oblíbené taverny a restaurace, kde ochutnáte mnoho místních specialit. Řecká kuchyně patří k nejchutnějším a nejpopulárnějším vůbec. Počasí na ostrově je velmi horké a suché. Teploty v letních měsících dosahují až 40°C. Horko zpříjemňuje vítr, který fouká od moře. Při návštěvě Rhodosu poznáte také více z bohaté a zajímavé historie ostrova.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Rhodos:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Řecko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Řecké republiky
Na Ořechovce 19, 162 00 Praha 6 - Střešovice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
222 250 943, 222 250 955

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Řecku
Capsis Hotel Rhodos, Leoforos Trianton, 85 100 Ixia

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
hotelová centrála-22410/25025


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy