Levné letenky Riga

Rezervace letenky

 • Mega cena! Letenky do RIGY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Riga:


Rezervace letenek Riga

Díky rezervaci levné letenky Riga přiletíte do města Riga, která je hlavním městem pobaltského státu Lotyšsko. Riga se rozkládá přibližně na 307 km2. Riga je největším městem Pobaltí. Riga je někdejší hanzovní město a jeho historické centrum je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Riga leží při březích řeky Daugavy. Akční letenky Riga využijte pro poznávání nádherných historických památek, které z Rigy činí prestižní město srovnatelné s Vídní a jinými. Procento zahraničních turistů v Rize v posledních letech roste.

Prostřednictvím levné letenky do Rigy se dostanete do města Riga, jehož atmosféra se již oprostila od sovětského vlivu. Nejen svým historickým jádrem, ale i kavárnami a obchůdky vám učaruje. Pokud cestujete do Rigy, jsou určeny právě vám tyto řádky, které vám pomohou vybírat to, co byste měli určitě vidět.

Koupě letenek Riga

V Rize najdete především velké množství kostelů. Poblíž Radničního náměstí se tyčí kostel sv. Petra, jehož 123 metrů vysoká věž je vskutku famózní. Kostel pochází z roku 1209. Jen kousek od tohoto kostela uvidíte kostel sv. Jana, který je spojen s dominikánským klášterem a kostel sv. Jiří, který poznáte podle toho, že je celý vystavěný z bílých cihel. Kupujte akční letenky do Rigy a poznávejte další skvosty města.

Kostel sv. Jakuba stojí hned naproti budově lotyšského parlamentu. Tento kostel je vystavěn z červených cihel a jeho dominantou je věž měřící osmdesát metrů. Řetěz kostelů, které patří k největším v Rize, uzavírá románská katedrála stojící na náměstí Doma laukums. V této katedrále jsou umístěny varhany s 6.800 píšťalami. Pokud si koupíte levné letenky Riga, čekají vás další krásné památky, které stojí za vidění.

Akční lety Riga

Akční lety Riga jsou k dispozici všem, kteří touží vidět jednu z turisticky nejoblíbenějších památek Rigy, a tou je Prašná věž. Prašná věž pochází ze 14. století a představuje pozůstatek bývalých městských hradeb. Tato věž dlouhou dobu chátrala, ale ujali se jí němečtí studenti a začali jí spravovat. Celou věž zrekonstruovali a díky nim je dodnes zachována. V současné době platí za chloubu Rigy, kterou můžete obdivovat také, pokud si objednáte levné letenky do Rigy. V současné době v ní najdete také Lotyšské vojenské muzeum.

Akční letenky Riga

Mezi další výčet zajímavostí a historických skvostů Rigy patří Dům u černých hlav. Tato budova, která byla vystavěna v průběhu 14. století byla za druhé světové války zničena a pak obnovena. Nenechte si ujít akční letenky do Rigy a navštivte také Památník svobody, který se tyčí mimo centrum města. Tato dominanta Rigy byla důležitá hlavně v době, kdy Lotyšsko patřilo pod správu Sovětského svazu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Riga:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:LATVIAN LAT
Země: Lotyšsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Lotyšské republiky
Hradešínská 3, P.O.Box 54, 101 00 Praha 10

Kontakt na příslušné zastupitelství:
255700881

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Lotyšsku
Elizabetes iela 29a, LV-1010 Riga

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00371/67217814, 67287306, 67338181, sekretariát-00371/67338182, KO-67338184


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy