Levné letenky Řím

Rezervace letenky

 • Letenky na víkend do Říma

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Řím:


Řím - letenky online

Málokterá metropole na světě je významná svým historickým odkazem jako italské hlavní město Řím. Poznejte tzv. „Věčné město“ a objednejte si online levné letenky Řím. Toto město bylo více než 1500 let hlavním centrem Evropy. Řím byl sídlem Caesara i Papeže. V Římě je zachováno nejvíce kulturních a historických památek, díky kterým má město jedinečnou atmosféru. Prostřednictvím online akční letenky Řím navštívíte historické město Řím, kde se vám naskytne fascinující pohled na úchvatnou scenerii antických skvostů, jež jsou důkazem o pravdivosti našich dějin. Řím má celoevropské prvenství z hlediska dějin lidstva.

Řím - letenky levně

Současný Řím má přibližně 2,8 milionů obyvatel. Městem protéká třetí největší řeka Itálie, Tibera. Plocha Říma činí více než 1500 km2. Z hlediska administrativy se Řím dělí na osmnáct obvodů. Využitím levné letenky do Říma poznáte levně také samostatný stát Vatikán, který se nachází uprostřed Říma. Vedle skutečnosti, že Řím je historické a kulturní město, nemůžeme opomenout ani fakt, že se jedná o důležitý dopravní uzel celé Evropy, ať už mluvíme o letecké, železniční i silniční dopravě.

Akční letenky Řím

Akční letenky do Říma jsou připraveny pro všechny, kteří mají zájem o kulturní dějiny Evropy. Řím byl v rámci Římské říše prvním velkoměstem vůbec. Vedle historického Říma zde najdete ovšem i moderní prvky dnešní doby. Svou procházku po Římě můžete začít právě po promenádách, a ulicích, kde svou okázalostí lákají své zákazníky luxusní obchody a butiky. Levné letenky Řím jsou skvělou příležitostí k nákupu luxusní módy předních světových italských návrhářů a značek, jako jsou např. Guci, Armani, Versace a mnoha dalších.

Rezervace akční letenky Řím je záruka, že z vaší poznávací cesty do Říma budete nadšení. Nejznámější historickou stavbou Říma je Koloseum. Tato impozantní stavba je dominanta města, kterou byste měli spatřit jako první. Nachází se ve velmi frekventované a rušné části Forum Romanum.  A že je vskutku se na co dívat. Koloseum měří na výšku padesát metrů a její obvod činí asi pět set metrů. Zbývá si už jen v mysli představit, že uvnitř této antické památky probíhaly slavné gladiátorské zápasy.

Málokde na světě najdeme město, kde je takové množství fontán a kašen jako právě v Římě. Akční letenky do Říma vás zavedou před tu nejslavnější – Fontánu di Trevi. Další historickou perlou antiky, kterou nelze opomenout je Pantheon. Je to nejvíce dochovaná památka v Římě. Její kupole sahá do výšky padesáti metrů.

Nabídka levné letenky Řím

Cestujete-li do Říma, je právě pro vás připravena internetová nabídka levné letenky do Říma. Při svém putování po této metropoli, také jistě nevynecháte Vatikán. Je samostatným státem a společenstvím všech věřících. Vatikán je svou rozlohou 0,44 km2 nejmenším státem na světě. Navzdory velikosti Vatikán ukrývá pravý poklad – Sixtinskou kapli, ve které jsou nádherné fresky Michelangela Buonarrotiho. Z dalších skvostů je to Svatopetrské náměstí, kterému vévodí bazilika sv. Petra.

Řím v sobě ukrývá ten nejcennější poklad historie, a proto je Řím velmi vyhledávanou metropolí turistů ze všech koutů světa. Není divu, protože jak známo – všechny cesty vedou do Říma!

Další užitečné informace pro cestu do destinace Řím:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Itálie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233080111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322, 00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy