Levné letenky Saigon

Rezervace letenky

 • Letenky Ho Či Minovo město s Turkish Airlines

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Saigon:


Ho Či Minovo město (Saigon) - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Ho Či Minovo město (Saigon) vás zveme na návštěvu města Saigon. Oficiální název města je Ho Či Minovo město. Saigon se nachází v jižní části státu Vietnam. Oficiální název země je Vietnamská socialistická republika, kterou můžeme najít na jihovýchodě Asie. Online akční letenky do Ho Či Minova města (Saigonu) jsou určeny speciálně pro ty, kteří mají rádi exotiku a chtějí poznat město, které není dosud zcela probádané. Vietnam omývá Jihočínské moře. Sousedními státy Vietnamu jsou Laos, Čína a Kambodža. Nedaleko města můžeme pozorovat tok řeky Mekong.

Rezervace letenek Ho Či Minovo město (Saigon)

Historie tohoto města a také celého státu je velmi komplikovaná. Dlouho byl Vietnam pod francouzskou nadvládou. V roce 1862 byl vietnamský císař donucen k podpisu tzv. První saigonského smlouvy a předat tak Saigon Francii. Teprve v roce 1955 se stal Saigon hlavním městem Jižního Vietnamu. Rezervujte si levné letenky do Saigonu a poznejte další fakta z historie Saigonu. V roce 1975 byl osvobozen Saigon a město bylo pojmenováno po jejím osvoboditeli Ho Či Minovi. Saigon byl odtržen od francouzské nadvlády.

Koupě letenek Ho Či Minovo město (Saigon)

Koupí online akční letenky Ho Či Minovo město (Saigon) se vám otevře největší město v zemi. Hlavním městem Vietnamu je Hanoj. Hanoj je však spojen s tradicí státu a je přístupný hlavně těm turistům, kteří chtějí poznat zemi více konformě. Saigon je oproti hlavnímu městu centrum ekonomického růstu, financí a hlavně zábavy. Nabídka akční letenky do Saigonu je určena pro všechny milovníky nočního života, nakupování a zábavy. Saigon nabízí velkolepou podívanou na výškové budovy, nákupní centra a množství barů, klubů, restaurací a hotelů. Saigon je také městem motocyklového fenoménu. Neoficiálně má Saigon přezdívku „město neřesti“, neboť je zde velmi rozšířen západní styl života v podobě nočních klubů a pouliční kriminality, kdy se velmi často na ulici setkáte s tzv. motoprostitutkami.

Levné letenky Ho Či Minovo město (Saigon)

Levné letenky Ho Či Minovo město (Saigon) vám umožní poznat místní podnebí. Evropané nejsou na takové podnebí zvyklí, a proto je pro ně příjemným zpestřením návštěvy Saigonu. Saigon má velmi vlhké a horké klima. Saigonské počasí je ovlivňováno dvěma monzunovými proudy. První se dostává do země asi od října nebo listopadu a trvá zhruba do března. Je to období, kdy je chladnější počasí, dešťové přeháňky jsou méně časté. Druhý proud přichází asi v dubnu a trvá do září. V tomto období je velmi horko a velmi často prší. Průměrná teplota vzduchu je pohybuje okolo 27°C. Levné letenky do Saigonu vám umožní strávit zde příjemné léto.

Akční letenky Ho Či Minovo město (Saigon)

Akční letenky Ho Či Minovo město (Saigon) vám nabídnou také významné památky a zajímavosti. Za návštěvu stojí především Válečné muzeum. Válečné muzeum je jednou z nejnavštěvovanějších a nejpůsobivějších památek ve městě. Jezdí sem nejen turisté, ale také místní obyvatelé a školní exkurze. Vstupné do Válečného muzea stojí 10 000 VND. Peněžní jednotkou Vietnamu je vietnamský dong (VND). Za zmínku stojí také obdivuhodné chrámy, které se nacházejí v čínské čtvrti Cholon. Nevynechejte také návštěvu tržiště Ben Thanh, které splní požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Saigon je město, které vás nezklame a splní vaše očekávání. Pokud poznáte atmosféru města Saigon, určitě se stane oblíbeným místem, kam se budete rádi vracet.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Saigon:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:VIETNAM DONG
Země: Vietnam
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Vietnamské socialistické republiky
Plzeňská 214/2578, 150 00 Praha 5

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257211540

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Vietnamu
13 Chu Van An, Hanoi

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00844/ 3 8454131-2


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy