Levné letenky Saint Croix Island

Rezervace letenky

 • St. Croix Island - Panenské ostrovy od 11.860 Kč / 424 Euro

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Saint Croix Island:

 • 05.06.2015 | St. Croix Island - Panenské ostrovy od 11.860 Kč / 424 Euro - 11 860 Kč

  Panenské ostrovy patří k ostrovním zemím ležícím v karibské oblasti, která svou exotickou přírodou i tropickým klimatem láká tisíce turistů, nicméně tyto ostrovy nejsou až tak úplně známé. S naší nabídkou přiletíte na St. Croix, největší ostrov tohoto souostroví. Návštěvníky přiletivší právě zde láká samozřejmě nejvíce příroda i pláže, ovšem za návštěvu stojí také další zajímavá místa ostrova, např. město Christiansted, pojmenováno podle dánského krále Christiana VI. K vidění je zde mimo jiné pevnost Fort Christiansvaern, Government House či místní muzeum.


St. Croix Island - levné letenky online

Nenechte si ujít skvělou nabídku levné letenky St. Croix Island a vydejte se do tropické oblasti Karibiku, kde se nachází skupina ostrovů s názvem Americké Panenské ostrovy. St. Croix je největším ostrovem ze skupiny těchto ostrovů, které se skládají ze čtyř hlavních ostrovů - Sv. Thomase, Sv. Johna, St. Croix, Vodního ostrovu a asi šedesátky dalších ostrovů, z nichž některé jsou neobydlené. Ostrovy objevil v roce 1493 Kryštof Kolumbus, který je pojmenoval podle legendy o jedenácti křesťanských pannách, jež povraždili Hunové. Panenské ostrovy patřily v následujících stoletích několika evropským koloniálním velmocím, nejdéle však byly v područí Dánského Království. V roce 1917 pak Panenské ostrovy odkoupily Spojené Státy Americké za 25 milionů dolarů, které daly ostrovům jméno Americké Panenské ostrovy. Akční letenky St. Croix Island jsou zajímavou cestou do překrásné a turisticky vyhledávané oblasti Karibiku, kde na vás čeká mnoho zajímavého.

Akční letenky St. Croix Island

Prostřednictvím levné letenky na St. Croix Island přiletíte na ostrov St. Croix Island, které má své vlastní letiště. Ihned po příletu na ostrov je nutné posunout ručičky svých hodinek o čtyři hodiny nazpět. Pro mnohé nepříjemný časový posun vám však vynahradí jediný pohled do okolí ostrova. Překrásná panenská příroda, subtropické lesy, úchvatné pláže s bílým pískem a tyrkysovým mořem jsou jen zlomek krásy tohoto ostrova. Celková rozloha ostrova St. Croix Island činí 217 kilometrů čtverečních. Od ostrova St. Thomas jej dělí asi 64 kilometrů. Název ostrova St. Croix se dá přeložit jako „Svatý Kříž“. I přesto, že hlavním zdrojem ekonomiky Panenských ostrovů je turistický ruch, přece jen tento ostrov nepodléhá masovému turismu jako některé ostatní Panenské ostrovy.

Rezervace letenek  St. Croix Island levně

Mezi turisty je jen velmi málo Američanů, pro které není ostrov příliš zajímavý. Mnohem více turistů pochází z více vzdálených zemí, pro které představuje ostrov St. Croix Island tu pravou exotiku. Akční letenky na St. Croix Island vás zavedou do lůna překrásné přírody a dalších zajímavých míst.

Levné lety St. Croix Island

Levné letenky St. Croix Island jsou pro turisty atraktivní především pro plážové lenošení a k provozování vodních aktivit, především potápění, šnorchlování a windsurfing. Pokud vás však přece jen přestane bavit ležet na pláži, vydejte se také objevovat ostatní zajímavosti ostrova. Z míst, která si rozhodně nesmíte nechat ujít patří město Christiansted, které nese prvky dánské architektury. Město bylo pojmenováno podle dánského krále Christiana VI. Zde uvidíte například pevnost Fort Christiansvaern, Government House, Apothecary Hall, St. Croix Archaeology Museum a mnoho dalších zajímavostí. Nevynechejte ani Whim Estate, sídlo postavené v neoklasicistním slohu. Na ostrově St. Croix Islandu najdete mnoho historických památek. Využijte akční letenky St. Croix Island a nechte se hýčkat místními půvaby.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Saint Croix Island:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:U.S. DOLLAR
Země: Panenské ostrovy Americké
Kontinent: Severní Amerika

Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy